Https epodreczniki pl a tworzenie prezentacji dw8aywfgd
Programy do tworzenia prezentacji różnią się oznaczeniem i rozmieszczeniem tych narzędzi.. Zapisuj prezentacje w usłudze OneDrive.. str. 125 - 126 - robimy na zajęciach.. Na ekranie widać treść zadania: Oblicz stężenie procentowe roztworu cukru, jeśli 250 g tego roztworu zawiera 100 g tej substancji.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Możesz przekonać się o tym fakcie, nadając utworzonej prezentacji multimedialnej postać strony internetowej.Film dostępny na portalu epodreczniki.pl.. Napisz opowiadanie: Dalsze losy bohaterów „Tajemniczego ogrodu" i prześlij do 15 kwietnia.. PowerPoint jest programem służącym do tworzenia prezentacji multimedialnych, czyli pokazów łączących tekst, obraz, dźwięk i ruch, które wzajemnie się uzupełniają.Prezentacja multimedialna - to elektroniczny dokument służący do atrakcyjnego przedstawienia danego zagadnienia, najczęściej większej grupie osób.. Pomocne będą w tym materiały edukacyjne, udostępnione przez nas na platformie epodreczniki.pl.. W środę 8 kwietnia - powtórzenie działu.. Jeśli nie masz PowerPoint na swoim komputerze możesz skorzystać z platformy udostępnionej przez szkołę: kwietnia Temat: Tworzenie prezentacji.. Dzisiejsze zadanie będzie polegało na wykonaniu w programie PAINT plakatu z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.Tworzenie prezentacji..

Zasady tworzenia prezentacji .

Dziś dalszy ciąg tematu z zeszłego tygodnia.. Sławomir Pijanowski11 lutego został ogłoszony Dniem Bezpiecznego Internetu (DBI) i od 2004 roku organizowany jest z inicjatywy Komisji Europejskiej.. Udostępniaj je innym osobom i współpracuj nad nimi jednocześnie.przedmiot temat lekcji zadania podstawowe ( ewentualnie dodatkowe i rozszerzające) metody pracy, formy realizacji, ciekawe linki imię i nazwisko nauczyciela - kontakt religia Zadośćuczynienie wynagrodzeniem Bogu i ludziomTworząc zaawansowane prezentacje, dzięki makrom, możemy wiele czynności wykonywać automatycznie.. Wybierz jedną dziedzinę.. Niestety, prostota tworzenia nie zawsze pozwala na spełnienie oczekiwań twórcy strony.. Do realizacji materiału będzie potrzebny Ci program PowerPoint(program płatny) lub OpenOffice Impress, który możesz pobrać ze strony:Prezentacja składa się ze slajdów, które stanowią odpowiednik strony w edytorze tekstu lub kartki z bloku rysunkowego.. Korzystając z wbudowanych w program motywów lub wzorców, możesz również zmienić tło.W swojej prezentacji, jako tło slajdu, możesz w znany ci sposób wstawić gotowy motyw.. Na slajdzie, tak jak na kartce, możesz umieszczać tekst, ilustracje, wykresy..

Temat na dzisiejszy dzień: Tworzenie prezentacji.

Wybierz prostą czcionkę bez zbędnych zdobień i ustaw jej rozmiar tak, aby można było, nawet z większej odległości, przeczytać tekst.. Tworzenie prezentacji - w sposób nowoczesny, profesjonalny a jednocześnie ciekawy.Specjalizujemy się w tworzeniu prezentacji w Microsoft Power Point oraz Prezi.. Wstawienie do prezentacji 100 kolejnych slajdów z różnymi tytułami utworzonymi wg ściśle określonego schematu, łatwiej będzie wykonać stosując makro niż ręczne ich tworzenie bezpośrednio w PowerPoint.Wykonaj prezentację multimedialną w PowerPoint na temat związany z przyrodą (np. o rzekach, szczytach górskich, grzybach, roślinach, zwierzętach leśnych itp. itd).. Temat: Wklejanie zdjęć i praca z narzędziem Tekst.. Zeszyt ćw.. Cele, dowiesz się: - czym jest prezentacja - zasady tworzenia prezentacji - narzędzia do tworzenia prezentacjiNa stronie znajdują się materiały, które powstały ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007−2013 oraz Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014−2020)Przedmiot edukacja temat lekcji zadania podstawowe ( ewentualnie dodatkowe i rozszerzające) metody pracy, formy realizacji, ciekawe linki imię i nazwisko nauczyciela - kontakt polonistyczna Na wiosnę wszystko się zmienia*27 kwietnia Temat: Tworzenie prezentacji..

Projektowanie elementów prezentacji.

Cele ( przypomnienienie i utrwalenie): - czym jest prezentacja - zasady tworzenia prezentacji - narzędzia do tworzenia prezentacjiSerwis Canva to darmowe oprogramowanie do tworzenia prezentacji, zapewniające dostęp do setek pięknie zaprojektowanych układów.. Zapoznaj się zasadami tworzenia prezentacji w programie PowerPoint.Prezentacja tworzenia lekcji bez użycia szablonu na platformie edukacyjnej epodreczniki.pl.Zapoznaj się z materiałem z podręcznika s.229 - 231, w tym ćw.. Po uruchomieniu pokazu prezentacji, slajdy pojawiają się kolejno na ekranie.. Zawiera on przeważnie: tekst, obrazy, wykresy, schematy, dźwięki i filmy, które umieszcza się w atrakcyjnej oprawie (tło slajdu, animacje przejść poszczególnych slajdów itp.).Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Z okazji tego święta zachęcamy nauczycieli i dyrektorów szkół do zorganizowania w najbliższym czasie zajęć związanych z bezpieczeństwem w internecie.. Proszę się nie przejmować jak nie macie Power Pointa jest to program płatny więc dlatego korzystamy z tej strony a nie z podręcznika by zobaczyć inne programy bezpłatne jak Libra czy Open Office, które możnaKlasa 4 - 27.04.2020.. We współczesności coraz mocniej zaczynają dominować nowe technologie, coraz trudniej wyobrazić sobie prezentację nowego produktu, wystąpienie na konferencji czy obronę pracy bez ich udziału.Wtorek, 28 kwietnia 2020r..

Przy tworzeniu prezentacji, stosuj podane reguły.

Dzięki nim przygotujesz wystąpienie na dowolny temat.. (podręcznik str. 62-70) Lekcja 1.. Wystarczy po prostu wybrać doskonałe obrazy, czcionki i kolory, aby Twoja prezentacja stała się wspaniałym nośnikiem tego, co chcesz przekazać.przygotowanie konkretnej prezentacji, ale to będzie kolejna lekcja.. Możesz również wypełnić tło: kolorem, gradientem gradientem, teksturą, deseniem.. 1- 3 - ustnie.. 23.04.2020 r. T emat: Zapoznajemy się z programem PowerPoint.. Zobacz, jaki możesz uzyskać efekt.Autor tworzy stronę WWW z gotowych elementów, umieszczanych na stronie za pomocą myszki i opcji menu danego edytora.. Projektowanie tła .. W prezentacji, jako tło slajdu, możesz wprowadzić rysunek wykonany w graficznym programie komputerowym lub zdjęcie zrobione aparatem cyfrowym.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.Współpracuj bezpłatnie za pomocą wersji online programu Microsoft PowerPoint.. Prezentacja składa się ze slajdów, które są odpowiednikiem strony w edytorze tekstu lub kartki z bloku rysunkowego.W programie do tworzenia prezentacji lub edytorze tekstu (Power Pointlub Word z pakietu biurowego Microsoft Office, Prezentacja lub Dokument tekstowy pakietu biurowego LibreOffice) lub programie graficznym Paint przygotuj album lub plakat ze zdjęciami ilustrującymi wydarzenia, w których brali udział uczniowie Twojej klasy.Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. J. Słowackiego 17, 26-600 Radom e-mail: [email protected]ą prezentację zapisujemy i przesyłamy w terminie do 14.05.2020 r. W razie pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt mailowy a[email protected] lub pod numerem telefonu 667-015-764..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt