Email po angielsku jak spędziłeś wakacje
Często tak bardzo pragnie się być już na miejscu, że spakowane walizki stoją pod drzwiami dwa tygodnie przed terminem urlopu.E-mail po angielsku.. [na jutro] Autor edytował treść zadania 29.4.2010 (16:15), dodano Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.1.Ostatnie wakacje spędziłeś nad morze opowiedz: z kim i gdzie pojechałeś ; jak wyglądało miejsce zakwaterowania ; co robiłeś wieczorem ; 2.Byłeś świadkiem opowiedz: jak to się stało ; kto poinformował o wypadku ; jak to się skończyło; 3.Na urodziny dostałaś prezent od cioci powiedz: co to było ; jak prezent wygląda ; do .»Nabierz pewności siebie w mówieniu po angielsku« Nic nie działa tak dobrze na psychikę, jak zbliżający się wielkimi krokami urlop.. Chodzi mi O Past Simple ( Pytania z operatorem did itd) Jak Napisac Po angielsku: Gdzie Bylas/es na wakacjach?. Czy ci Sie podobalo?. (A tak apropo to nie wiem po co w ogóle ten dział "Brak wkładu własnego" skoro jedyne komentarze w nim to "nie pomoge Ci bo brak wkladu wlasnego".. Jack - bezpośredni zwrot do adresata Dear uncle - Drogi wujku Hello/ Hi Peter - Cześć Piotrek Hey mum - Cześć mamo Hi!. Co zwiedzilas ?. Jakie Mialas Warunki miszkalne?. 0 raben (Gość .. Te dni szybko mineły i musiałam wracać do szkoły ..

Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.

Ale będziesz musiał poczekać, bo na wakacje wyjeżdzam dopiero w lipcu.. -zaproś kolegę do wspólnego spędzenia eko wakacji w przyszłym roku od 50 do 100 słów Prosze pomóżcie.. Wstęp - jak zacząć e-maila po angielsku.Ja mogę Ci napisać tylko podaj adres.. Witam!. 2017-01-13 19:33:15 Załóż nowy klubHi Paweł Tanks for your e-mail.. Byłem wówczas z rodzicami i 2 młodszymi siostrami w Hiszpanii.. Był to udany rejs .. Dopytaj ; .. Opisz, co się wydarzyło, co popsuło ci wakacje.. Jak spędzić je najtaniej, a jak najdrożej.Myślę, że moje wakacje były świetne i jestem pewna, że odwiedzę Hiszpanię raz jeszcze w przyszłości.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Daję najlepszą ocenę !. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Myśle , ze za rok będą tak samo udane wakacje , jak tegoroczne .. List z zażaleniem (a letter of complaint) jest listem formalnym, który zazwyczaj piszemy do instytucji lub osoby w celu wyrażenia naszego niezadowolenia z jakości produktu lub usługi.Swoją pracę pisemną podziel na akapity i zachowaj jasny układ: zwrot grzecznościowy, wstęp, rozwinięcie, zakończenie.E-mail angielski: słownictwo i zwroty 1..

Pisanie e-maila po angielsku.

18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Podróż była bardzo długa i .Angielski Pytania o Wakacje.. Najlepsz wycieczka była do delfinarium.Widziałam tam wiele delfinów,któe były bardzo bystre.Myśle ,że to były najwspanialsze wakacje.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Jedżdziłam tam na różne wycieczki które były wspaniałe.. Prosiłbym o wykonanie zadania, które znajduje się w załączniku.Opis wakacji po angielsku: w Grecji.. Po miesiącach zamknięcia w domu wielu rodziny ma już po dziurki w nosie.. Otulasz się kocem i patrzysz jak wchodzi słońce.Jak spędziłem wakacje Moje tegoroczne wakacje były zupełnie inne niz te które przezywałem dotychczas.. Pozdrawiaam i licze na najj <3Podobne zadania i testy Jak .napisz po angielsku wypracowanie pt my hero 2013-10-17 16:39:03 Napisz jak spędziłeś święta wielkanocne po Angielsku 2014-04-27 21:24:39 Załóż nowy klubPrzykłady użycia - "Święta Bożego Narodzenia" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.Jak spędziłeś wakacje Podobne tematy..

Wyjaśnij, jak zakończyły się twoje nieudane wakacje.

Pewnego dnia popłynelismy statkiem .. E-mail powinien zawierać od 50 do 100 słów.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Przywitanie, czyli zwrot grzecznościowy do adresata.. - Cześć!. Podróż po Ameryce Południowej.. PILNE!. Co robilas/es na wakacjach?. 2009-09-09 16:38:51 Pomocy, Angielski praca domowa!. Bardzo Dziekuje.Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o której niewiele wiemy, i która jest dla nas wielką zagadką.. - Wspomnij o zdarzeniu z pobytu znajomego w Polsce i napisz, jakie były tego skutki.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…"Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.. 0 natalkaa92 1 322 0 Sob Mar 9, 2013, 19:10. napisałabym ,ale nie mam pojecia co to sa eko wakacje;p.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Pojechałam tam z tatą,mamą i siostrom.Pogoda była świetna, było ciepło.. Pozdrawiam Marta.Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach..

... Moje najlepsze wakacje miały miejsce 2 lata temu.

poleca84% Język polski .. Polecieliśmy tam w lipcu samolotem, a pobyt trwał 14 dni.. - Przeproś, że dawno nie pisałeś/aś i podaj powód.. Opowiadanie po angielsku.. Polish To nie czas wolny, to nie wakacje ; ludzie w tym czasie wykonują konkretną pracę.Dyskusja na temat "Moje wakacje" - opis po angielsku na forum językowym Nie chce mi si .. 6,561 wizyt.. Podróż była bardzo długa, ale mi się podobała.gdzie spędziłeś swoje ostatnie wakacje po angielsku holidays angielski opis wakacji po angielsku where did you spend your last summer « The worst day in my life - Najgorszy dzień mojego życia - angielskiLIST Z ZAŻALENIEM W JĘZYKU ANGIELSKIM.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Moje wakacje spędziłam nad morzem w Bułgarii.. Z kim bylas/es na wakacjach?. proszę pomóżcie!nie byłem nigdzie na wakacjach a mam napisać jak je spędziłem wakacje.. Na szczeście nie mam choroby morskiej ..Komentarze

Brak komentarzy.