Napisz pytania do podanych odpowiedzi nein fisch mag ich nicht
Lubisz ryby?. - Nie, nie lubię ryb.1.. +niemiecka wymowaZadanie: napisz pytania do podanych odpowiedzi 1 Rozwiązanie: 1 where are you from 2 what s her name 3 do you have 4 how old is she 5 do you have a Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.1 Przeczytaj wpisy na forum młodzieżowym i zaznacz osobę, której dotyczy odpowiedź na zadane pytanie.. - Nie mam czasu.. 2009-10-23 16:17:32Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 5.Nein , ich lese nicht so gern To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz pytania do podanych odpowiedzi 2011-03-10 17:05:49 Napisz pytania z odpowiedzi 2012-12-04 17:06:29 napisz pytania i krótkie odpowiedzi 2014-01-11 20:23:37Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Jeden z nich nie pasuje do żadnego opisu.Zadanie: angielski 1 napisz pytania do ponizszych odpowiedzi zastosuj wyrazy podane w nawiasach a yes, i ve been there twice this year usa b no Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Ich heiße Uschi und bin 15..

Napisz pytania do podanych odpowiedzi .

Er hat keine Idee.- On nie ma (żadnego) pomysłu.. Zamawianie, dopytywanie o szczegóły i wiele innych!. Chciałbyś kanapkę z szynką?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi 2011-06-06 15:37:22 Napisz pytania do podanych odpowiedzi 2011-03-10 17:05:49 napisz pytania do odpowiedzi !. - Ta dziewczynka nie ma (żadnych) przyjaciół.Usłyszysz dwukrotnie cztery pytania.. Do każdego z pytań (4.1.-4.4.). Lubisz ryby?. Zadanie 2.. Ich lerne Englisch und .Poznaj niemieckie zwroty przydatne podczas wizyty w niemieckiej restauracji.. rozpocznij naukę .. 2011-06-13 18:47:58Napisz pytania do podanych odpowiedzi <niemiecki łatwe> 1.Meine Vater ist Arzt .. Potrzebuję na jutro, będę wdzięczny za szybką pomoc, z góry dzięki :)Nein, ich mag nicht.. - Lubię czytać książki.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napisz pytania do ponizszych odpowiedzi angielski 1 gim'sein' - odmiana czasownika - niemiecki - koniugacja bab.la pomaga odmieniać czasowniki przez osoby oraz wszystkie czasy niemieckieBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie..

🎓 Napisz pytania do podanych odpowiedzi.1.

Chciałbyś kanapkę z szynką?. Napisz pytania do podanych odpowiedzi.Nein,Fisch mag ich nicht.2.Ja,Kartoffeln esse ich gern.3.Ja Kase mag er … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o J.NIEMIECKI Napisz pytania do podanych odpowiedzi.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. - 6 pkt Dopasuj nazwy przyborów szkolnych do opisów.. Gdy buduję pytanie, na które oczekuję odpowiedzi tak - ja lub nie - nein, stawiam czasownik (na początku .Das ist viel.. Podaj 2 przykłady produktów zborzowych.. Uwaga: jedna odpowiedź została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnego pytania.. Jedna odpowiedź nie pasuje do treści forum.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. - On nie wygrał żadnej nagrody.. dobierz właściwą odpo-wiedź (A-E).. Powiedz że nie lubisz ryb i mięsa.. 'mögen' - odmiana czasownika - niemiecki - koniugacja bab.la pomaga odmieniać czasowniki przez osoby oraz wszystkie czasy niemieckiePrzeanalizuj napisane zdania oraz informacje gramatyczne w podręczniku na stronie 27 i uzupełnij regułę jedną z form podanych w nawiasie: Sandra słucha muzyki.. - Nie, dziękuję, żadnej kanapki z szynką.. Czasowniki modalne posiadają również własne formy imiesłowowe Partizip II w czasie przeszłym złożonym Perfekt:Pytanie Odpowiedź; Powiedz że nie lubisz warzyw i owoców..

- Nie, ja nie lubię ... - Zaden z uczni nie znał odpowiedzi.

Wpisz odpowiednie litery do tabeli.. - Nie, dziękuję, żadnej kanapki z szynką.. Pan Seidel robi zdjęcia.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt