Napisz sprawozdanie z obejrzanego filmu
Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. • Wymień i krótko opisz główne wydarzenia, tematy, środki wyrazu.sprawozdanie z lektury, filmu .. W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.Już dawno nie oglądałem filmu, który naładowałby mnie tak pozytywną energią, przyjaźnie nastawił do świata i uzbroił w wiarę w ludzi.. i problematykę.. Opinia o dziele.. Jednym z elementów sprawozdania jest ocena, ale nie jest ona tak istotna jak w przypadku innej formy: recenzji.. wraz z uczniami gimnzjum pojehcaliśmy do kina w Częstochowie, aby obejrzeć najnowszy film A.Wajdy pt. "Katyń".. Głównego bohatera grał Barney Clark.. W tej projekcji przedstawiona jest etapami bitwa wietrzna o Anglię, która wybuchła w 1940 roku.Opinia o.Opis zalet i wad książki, ocena .W minioną sobotę 06.10.2007r.. Zanim zaczniemy pisać sprawozdanie, powinniśmy dokonać gradacji faktów, tak by te najważniejsze nie zostały zepchnięte na koniec materiału, ani nie .Napisz sprawozdanie z filmu "Shrek".. Praca powinna zająć przynajmniej 1 stronę A4.napisz sprawozdanie z filmu-określ gatunek filmu-wymień realizatorów i wykonawców-sformułuj temat filmu i przedstaw krótko jego treść-opisz grę aktorską wybranej postaci-omów rolę wybranych środków filmowych np ruchu, dźwięku,barwy,dialogu itp-opisz swoje przeżycia i refleksje związane z odbiorem filu • Podaj informacje o dziele: tytuł, nazwiska twórców..

Napisz sprawozdanie z ostatnio obejrzanego FILMU!!!!

4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".Kiedy piszemy sprawozdanie np. z filmu, liczy się kolejność zdarzeń, dlatego fakty przedstawione są w kolejności chronologicznej.. W tej projekcji przedstawiona jest etapami bitwa wietrzna o Anglię, która wybuchła w 1940 roku.Akcja filmu rozgrywała się w Londynie 1873r.. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. "Oliver Twist" opowiadał o chłopcu, który został ciężko doświadczony przez los, wpadł w złe towarzystwo, został niewinnie oskarżony.. Jest to dramat wojenny oparty na faktach autentycznych, opisuje wojnę o Anglię.. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .Jeśli piszemy sprawozdanie z filmu, to w najważniejszych informacjach zawrzeć powinnyśmy obok nazwiska reżysera, nazwiska aktorów grających główne role; kraj, w którym został wyprodukowany film i rok powstania.. Przeczytaj informacje, które znajdują się w chmurce.. Mimo tego jego historia zakończyła się dobrze.. Elijah Wood (Frodo) wysłał do Petera Jacksona kasetę z nagraniem siebie w stroju hobbita czytającego monologi Froda..

Treść ...Napisz sprawozdanie z ostatnio obejrzanego filmu.

Wykorzystaj podane wskazówki.. dam jescze prywatnie 40pkt plis potrzebuje do dzisiaj sporządź plan sprawozdania.Uwzględnij następujące elementy-gatunek filmu-nazwiska realizatorów i wykonawców-temat filmu i jego treść-opis gry aktorskiejnapisz sprawozdanie z obejrzanego filmu, który poleciłbyś innym 2013-02-15 14:47:37; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Wajda do swojej produkcji zaangażował znakomitych polskich aktorów, którzy oddali charakter postaci dramatu.JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. Oto przykładowe uczniowskie sprawozdanie z obejrzanego filmu:Zadanie: napisz sprawozdanie z filmu lub że spektaklu wykorzystaj podane wskazówki proszę o pomoc 5 klasa Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Uwzględniamy czas, miejsce i uczestników wydarzenia.. poleca 75 % 2358 głosów.. Czas i miejsce akcji, główni bohaterowie, chronologiczne przedstawienie najważniejszych wydarzeń.. Autor, tytuł, rok powstania, tematyka.. Napisz sprawozdanie z wyjścia do teatru - „Zemsta" .Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora..

Reżyserem tego filmu jest David Blair.

Krótko opisujemy tematykę dzieła.. Jeśli ktoś jest na tyle miły aby dac mi kod bardzo proszę.Napisz sprawozdanie z obejrzanego filmu "Zemsta" (reż. Na podstawie przykładu "Sprawozdanie z lektury" z książki "Słowa na czasie - Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami", do klasy drugiej.Masz tu sprawozdanie z filmu "Zemsta" i zrób na podstawie jego : Film „Zemsta" (produkcja 2002 r.) został wyreżyserowany przez znanego artystę Andrzeja Wajdę, na podstawie komedii Aleksandra Fredry.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Zadanie: napisz krótkie sprawozdanie z ostatnio obejrzanego filmu tylko nie z internetu z góry dziękuje Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Aaaa.Napisz sprawozdanie z filmu pt. zemsta..

Scenariusz do filmu napisali A.Wajda, W.Pasikowski, P.Nowakowski.

Proste.Film Andrew Adamsona - "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa" - jest znakomitą ekranizacją powieści C.. Następnie przeczytaj przykładowe sprawozdanie z .Zadanie 1: Napisz sprawozdanie z jakiegoś wydarzenia kulturalnego (obejrzanego filmu lub spektaklu), w jakim ostatnio brałeś udział.. Główne role zagrali między.Sprawozdanie z lektury Najważniejsze informacje na temat książki.. Rodzaj narracji, słownictwo, scharakteryzowanie fabuły.. Streszczenie utworu.. S. Lewisa.Zarówno dzieło angielskiego autora, jak i jego filmowa adaptacja opowiadają o czworgu rodzeństwa - Łucji, Zuzanny, Piotra i Edmunda przeniesionych za pośrednictwem przypadkowo odkrytej, starej, czarodziejskiej szafy do fantastycznej krainy zwanej Narnią.Sprawozdanie z filmu/spektaklu Celem sprawozdania z lektury, filmu czy spektaklu jest przede wszystkim zaprezentowanie informacji dotyczących analizowanego dzieła oraz wyrażenia opinii na jego temat.. to forma, w której opowiadasz o ksiażce filmie itp., czyli prezentujesz w skócie fabułę, przedstawiasz bohaterów .. • Przybliż okoliczności, w których film lub spektakl był przez Ciebie oglądany.. Następnie (podobnie jak w sprawozdaniu z lektury) czas na streszczenie filmu.Napisz sprawozdanie z twojego ulubionego filmu Wykorzystaj zamieszczony schemat we wstępie Podaj okoliczności które towarzyszyły seansowi Odpowiedź Guest Moim ulubionym filmem jest .. jest w nim dużo śmiesznych i zabawnych scen, ktore bardzo mi się spodobały.Twoja opinia na temat filmu lub spektaklu Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.. Witam, mam sytuację awaryjna i potrzebuje szybko 5 zł psc.. Sprawozdanie z filmu Ostateczne rozwiązanie.. To historia o prawdziwej miłości, z trudem rodzącej się przyjaźni.. Muzyka bardzo dobrze uzupełnia obraz.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.. Jeśli "Cudowny chłopak" nie wywoła w was choć krzty wzruszenia, to znaczy, że macie serce z kamienia.. : Porady Jak napisać recenzję Recenzją nazywamy sprawozdanie z przeczytanej książki, obejrzanego filmu czy też .Przydatność 65% Sprawozdanie z wyjazdu do teatru na "Zemstę" Dnia 29 kwietnia 2008 roku nasza szkoła wybrała się do teatru na adaptację lektury Aleksandra Fredro "Zemsta".Casting do filmu był bardzo wymagający.. Język i fabuła utworu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt