Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania angielski
2014-03-26 19:28:01 Uzupełnij poniższy tekst , wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania ( ćwiczenie 11) What's their favourite sport?. However, her young daughter had other plans for her mother's time.Przeczytaj plan szkolnej wycieczki i uzupełnij tekst .. 2012-04-19 15:53:03 Uzupełnij lukę wpisując w wykropkowane miejsca odpowiedni związek.. Napisana przez: Zipunisaaaaa.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania na temat tego, co robi Paul w poszczególne dni tygodnia.. Uzupełnij tabelę.. 4.Język angielski.. załącznik na górze.. Witaj w sekcji czytania!. Znajdź w tekście czasowniki złożone (z niebieskiej ramki).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Składają się z tekstu bazowego - czyli ciekawych .Przeczytaj zdania, które są pod obrazkiem i spróbuj zgadnąć, czy są one prawdziwe czy fałszywe w odniesieniu do pana Fredricksena.. można z tej opcji skorzystać i przeczytać polecenia po polsku a potem wrócić do wersji angielskiej.Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij w zeszycie zdania jednym, dwoma lub trzema wyrazami (ćw.. Przeczytaj tekst ponownie i połącz obrazki A - C z paragrafami 1 - 3.. Uzupełnij zdania pod ilustracjami na dole strony.. Zadanie ze słuchania zostanie wykonane na lekcji ( godz.11.00) 5.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Zakresl literę a b lub c Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Angielskie teksty do czytania..

5 punktów Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania Pobierz jpg.

Teraz włącz nagranie na eDesku i sprawdź, czy miałeś/aś rację (CD2.48).. 2 - przeczytaj szybko tekst,wybierz prawidłowa odpowiedź.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. It looks awful 6.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.. 4 - na podstawie tekstu odpowiedz na pytania (zapisz do zeszytu).. 4.Uzupełnij zdania w ćwiczeniu 3 wyrazami z tekstu.. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.. Tutaj macie plan.. He is usually happy.Przeczytaj tekst.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj informacje o Tomie i uzupełnij zdania.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.ćw.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. 3 When did Alice's family start to live next door to Cheryl?Uzupełnij luki 1-5 , wybierając jedną z podanych mozliwość (A,B lub C ),tak aby otrzymac logiczny , spójny i poprawny językowo tekst..

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.

Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. 2009-10-03 18:48:34Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. 5 - jak te produkty smakują, wpisz odpowiednie wyrazy w każdej kategorii smakowej (zapisz do zeszytu).2.. W zeszycie uzupełnij zdania o mistrzach sportu ( podręcznik strona 116) a) Champions are good at their sport.. Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj teksty a-e.. Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).3.. Zad.15/49 ćwiczeniówka.. 4/92- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. 5.1.7/105- uzupełnij zdania właściwą formą czasowników z ramki tak aby powstały zdania w zerowym okresie warunkowym.. Wybierz odpowiedź A, B lub C, aby poprawnie uzupełnić luki 1-4.. 4 Wybierz wyrazy lub napisz własne odpowiedzi .Przeczytaj zdania (a - d), a następnie ułóż je w takiej kolejności, aby powstał logiczny i spójny tekst.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Angielski.. przejdź bezpośrednio do 49 tekstów.. Jedno słowo podano dodatkowo.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zad.1 Przeczytaj teksty i wpisz brakujące literyw wyrazach.Zad.2 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Dwa wyraz…Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym..

Przeczytaj informacje o Tomie i uzupełnij zdania.

w .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę.. 4.Przeczytaj poniższy tekst, a następnie uzupełnij zdania 1-5 informacjami z tekstu 1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Moja siostra chodzi do piątej klasy i ma zadanie: Przeczytaj i uzupełnij tekst właściwą formą czasowników: listen,live,speak,wear,get up,watch,have,go,get ,dresset A to tekst: Avril usually .Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę.. Przeczytaj tekst ( strony 84 - 85) i uzupełnij zdania, wpisując maksymalnie trzy słowa w każdą lukę.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj czasowniki złożone ( ćwiczenie 4) oraz uzupełnij zdania w ćwiczeniu 5: Can you clean up the mess at the balcony?. Przeczytaj tekst o sportach ( podręcznik strona 119) i połącz paragrafy 1 - 3 ze zdjęciami a - c.. Odpowiedź Guest.. Sprawdź ich znaczenie i uzupełnij nimi zdania w ćw.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 1-5. od Roksana1296 05.11.2018 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź..

3 - przeczytaj tekst jeszcze raz.

Przeczytaj dialog ( strona 87) i uzupełnij pytania.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Uzupełnij tabelę, wpisując w każdą .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki..Komentarze

Brak komentarzy.