Opisz swój pokój po niemiecku 10 zdań
Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. 1,127 wizyt.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. Na dywanie stoi stolik.. Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.. Zdjęcie w załączniku Daje naj i 81punktów POMOCY NIEMIECKIPodpisz rysunki całymi zdaniami (po niemiecku)rys.1 gra w piłkę z kolegamirys.2 ma próbę w chórze rys.3 jeździ na koniurys.4 trenuje A.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. zadanie .OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. W kącie stoi sofa.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Opis pokoju po niemiecku-przetłumaczenie gotowych zdań.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. 1.0.2 Mój azyl.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Miałem opisac jakąs znana polską osobe.. 2.4 Śmieszkujemy .. In der Ecke steht ein Schrank.Opisz swój dzień po niemiecku.. W kącie stoi sofa.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Na dywanie stoi stolik.. Pliss szybko!. Lista narodowości po niemiecku Luty 26, 2016 .Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Oto wzór opisu przyjaciela lub kolegi po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Jan ist mein bester Freund.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. opis; pokój; język; niemiecki; zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]Przydatność 50% Opisz swój pokój.. 1.0.3 Nagrania audio po rosyjsku; 2 Opis pokoju po rosyjsku - kurs języka rosyjskiego online..

... Opisz swój dzień po niemiecku.

Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. PILNE!. mój pokój jest duży i ładny.. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. ; ) Z góry dziękuję.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. na szafce leżą książki.. na stole stoi telewizor .Opis pokoju po Niemiecku.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Na komodzie stoi telewizor .Opis mojego pokoju.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Jest on mały 7 m2.. Reszta - pomieszczenia po niemiecku.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór..

Opis pogody po niemiecku.

O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Na biurku stoi komputer.Opisz swój pokój po niemiecku w min.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Pogoda po niemiecku: zwroty.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Przy oknie stoi komoda.. Opisz swój pokój po niemiecku.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) BeMar BeMar Mein Zimmer.. Z góry dziękuję !Opis pokoju po niemiecku.. 10 zdaniach.. Ich esse Brot mit Marmelade und .Przykład opisu przyjaciela po niemiecku.. Na biurku mam przybory szkolne oraz komputer.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Mówić o nim nie chcę!. ściany są białego koloru..

1.0.1 Mój pokój - mój azyl.

Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaForum Pomoc językowa - Sprawdzenie - prosze o poprawe zadania.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. TOP Lista 30 najczęściej używanych czasowników w języku niemieckim Przykłady zdań Odmiana czasowników nieregularnych Styczeń 28, 2016.. Posiadam własny pokój.. Znajduje się tutaj okno, na prawo od okna stoi biurko przy ktorym odrabiam lekcje.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. 2.1 Słownik rosyjsko-polski; 2.2 Słownik rosyjsko-polski; 2.3 Słuchaj i powtarzaj za lektorem!. Na ścianie wiszą dwa obrazy.Witam, do rzeczy, muszę opisać swój pokój, tutaj po polsku i potrzebuje kogos kto mi to przetlumaczy.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt