W pustyni iw puszczy lektura obowiązkowa test ze znajomości lektury
nie nazywał Jej.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. że dobrze znasz tę książkę.. Staś zabił lwa, później porywaczy.Ten Quiz ma za zadanie sprawdzić twoje podstawowe informacje dotyczące lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Więcej quizów.. tak nazywano zebranie spółki do handlu ze Wschodem; .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Zobacz profil.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Podstawowa; Język polski; Lektury; 22.10.2018 19:22.. Co mówi o Tobie kolor ścian w Twoim pokoju?. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Jaka moc ze "Zmierzchu" do Ciebie pasuje?. Zablokuj Zgło .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jako powieść w odcinkach na łamach „Kuriera Warszawskiego".. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Wiesława Wojterek Data publikacji 2012-11-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 559.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Sprawdź ile o niej wiesz!.

Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury.

Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. W formie książkowej .. #podstawowa-wiedza #sprawdz-czy-umiesz #szkola #test #test-szkolny #w-pustyni-i-w-puszczy .. W pustynii i w puszczy.. Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Życzę miłego rozwiązywania.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Szkolny test - Co pamiętasz po kwarantannie?. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test w pustyni i w puszczy.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7647 razy Średnia ocena:Test ze znajomości treści lektury: W pustyni i w puszczy.. 2.Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?. Wakacyjna powtórka ze szkolnych wiadomości!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sprawdzian przygotowany .Test dla klas piątych - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Literatura "Potop" - test znajomości lektury.

Sprawdź, czy z matematyki poradzisz sobie lepiej niż brytyjscy gimnazjaliściPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" .. Co stało się ze Smainem, jakie mamy o nim ostatnie informacje?. Udostępnij.. Zawiera 16 pytań.. Nie było w powieści Kalego.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. OdpowiedzJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!. Przedmioty .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d.. "Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Mirusinda 3 lata temu.. To jest moja ulubiona lektura.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.

a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Serwis zamknięty.. Fahdi c) Gebhr b .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. — Nie, ale nie pozwolili e wy echać do Sudanu i przy echał urzędnik, który e będzie pilnował, by ani krokiem nie wyruszyła z Port-Saidu¹.Notatki z lektury Test ze znajomości lektury Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego egzotyki i magii.. 48 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Mały test z języka polskiego.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Test dla czytelnika lektury W pustyni i w puszczy to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =DZobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz..

Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.

Polecamy na dziś .„W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. Oczekiwane odpowiedzi: 1.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. O Autorze KsiazkaToLekNaRzeczywistosc.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Zgłoś nadużycie.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Język polski; Lektury; Test w pustyni i w puszczy; REKLAMA.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Odpowiedz..Komentarze

Brak komentarzy.