Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania niemiecki
Proszę o pomoc: 1. przetłumaczyć na język niemiecki 2. zamienić na mowę zależną (indirekte Rede) z dass i bez spójnika I.. W górach odpoczywa się najlepiej dużo .Teksty po niemiecku.. [email protected] tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Przeczytaj teksty 1. i 2.. Przeczytaj teksty i zaznacz w tabeli, w którym z nich znajdziesz podane informacje.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Uwaga!. Im Suden .. es sonnig bis wolkig.przeczytaj tekst i uzupełnij zdania.. Pilnie trenując sportowie.. Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.. Od czterech lat uczę tego języka.. Wpisz odpowiednią literę (A-G) obok numeru każdej luki.. Ćwiczenia Kompass 2 do Języka Niemieckiego.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Jedna informacja nie pasuje do żadnego tekstu.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania.. - Piotr potrafi bardzo dobrze pływać.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka..

(17str62) Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania.

- Muszę odrobić moją pracę domową.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj tekst i uzupełnij notatkę.. Wpisz odpowiednia literę ( a - g ) obok numeru każdej luki.. W języku niemieckim mamy sześć czasowników modalnych:Język niemiecki reprezentuje typ fleksyjny przy stosunkowo ubogiej deklinacji rzeczownika (do oznaczania liczby i przypadka służy przede wszystkim rodzajnik).Bogata jest natomiast odmiana czasownika.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wpisz odpowiednią literę (A-G) obok numeru każdej luki.. Rozwiązania zadań.. Pytania i odpowiedzi.. 2012-04-19 17:27:29 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku , a następnie uzupełnij zdania .. Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.. Zdjęcie prześlij na maila.. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: izulka9192 21.4.2010 (17:59) Zadanie 1 Przeczytaj tekst, a następnie uzupełnij informacje znajdujące Przedmiot: Język .pomużcie znacie odpowiedzi do j.niemieckiego polecenie Znajdź przymiotniki i uzupełnij niki zdania 2010-11-16 21:32:34; Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku, a następnie uzupełnij zdania..

... a na końcu uzupełnione zdania.

Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zd - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. c poprawiał swoje wyniki.. Ten szary, ciepły płaszcz bardzo mi się podoba.. SchonPrzetłumacz zwroty z ramki - ćwicz.1/128 i przeczytaj teksty z ćwicz.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. W wolnym czasie gram w squasha.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania brakującymi informacjami.. Gdzie mogę zapłacić 4.. Ihre Telefonnummer…Przeczytaj tekst i powiedz, czy zdania s informacje.. Dane są wyrazy A.viel B.sammle C.segle D.sonnig E.lustig F.verbringe G.putzePrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. użyj tego samego czasu.. Mamy na sobie dżinsy.. On jest modnie ubrany.. 2014-01-08 15:54:31; Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33W formie bezokolicznika przedrostek piszemy łącznie z czasownikiem.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Do odmiennych części mowy w języku niemieckim zaliczają się ponadto przymiotnik oraz niektóre rodzaje liczebników i zaimków.Przeczytaj teksty 1. i 2..

Uzupełnij zdania.

Premium .Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. , uberall liegt Schnee.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.Czasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.: Ich muss meine Hausaufgaben machen.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Ich wachte um sechs Uhr auf und stand sofort auf.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?.Komentarze

Brak komentarzy.