Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi vocabulary
Nie widac za bardzo ale chyba.. Dopasuj miejsca od 1-4 z obrazkami a-d.. Przeczytaj dialog na głos lub odtwórz nagranie ponownie, zatrzymuj po każdej kwestii i powtarzaj.. 2_____ the café, there is a stadium.Ćwiczenia na poziomie A1 są oparte na liście słówek do testu Cambridge English dla najmłodszych A1 Movers.Dowiedz się więcej o poziomach i skali Cambridge English.Jeśli nie wiesz który poziom ćwiczeń wybrać, wybróbuj ćwiczenia na pozostałych poziomach Pre-A1 oraz A2.. Kliknij Start, żeby przejść do ćwiczenia, a następnie kliknij Next, żeby rozpocząć ćwiczenie.Polecenie brzmi: Posłuchaj rozmowy, przeczytaj zdania i wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Napisz zdania.. temu rozwiązań: 0Lesson 6 7th/8th April (wybierz właściwą datę) Topic: Cel: Life in Britain: London - poznajemy atrakcje turystyczne Londynu.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.czaromirus.. Jeśli chcesz poprawić swój wynik, zrób ćwiczenie jeszcze raz.. poprawne odpowiedzi a brith całabstr.dajenaj odp1 1.1 Vocabulary 6 Unit 1 M01 EC WB A2 POL 25586 U01.indd 6 28.03.2019 07:58..

Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi pobierz jpg.

Bardzo proszę o przesłanie zdjęcia strony 46 z zeszytu ćwiczeń na maila lub na messangera do czwartku 23.04.2020r.ćw 1 wybierz poprawne odpowiedzi i zapisz w zeszycie ćw 3 popatrz na obrazki, napisz pytania i odpowiedzi ćw 4wybierz poprawne wyrazy//odpowiedzi zapisz do zeszytu ćw 5 napisz pytania z przysłówkiem ever Lekcja ZOOM online środa 7B: 8:55 Uwaga kontakt i dodatkowe informacje: platforma szkolna Microsoft Teams TEMAT: Reagowanie na problemyZwróć uwagę na trzy wybrane bitwy.. 90 Posłuchaj nagrania jeszcze raz i wybierz poprawne dokończenia każdego ze zdań.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. 3 Wybierz poprawne odpowiedzi.. Ile lat ma Ricky naImię i Nazwisko.. 1 Popatrz na obrazek i˝zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (P) czy fałszywe (F).. Dad 5 sends / emptiesOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.. Posłuchaj dialogu 2.34 i śledź tekst w podręczniku.. Następnie odpowiedz na pytania zgodnie z prawdą, .. 4 VOCABULARY Popatrz na zdjęcia i wybierz poprawne odpowiedzi..

Popatrz n obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

Zaloguj sie zarejestruj sie liceumtechnikum.. mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:24Vocabulary Check A 5.1 Places in town (1), prepositions of place A 1 Popatrz na obrazki i uzupełnij luki słowami z ramki.. Uzupełnij zdania przyimkami z ramki.Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.. He's hungry.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zadanie 10 - Przeczytaj opisy i uzupełnij je wyrazami z ramki, są to opisy pozostałych dwóch postaci z ćwiczenia 9.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Prześlij odpowiedzi do zadań 2/78 i 3/78 do sprawdzenia na adres [email protected] do 30.03.2020.Można również ten materiał zaliczyć na konsultacjach po ich wcześniejszym ustaleniu z wychowawcą lub nauczycielem przedmiotu (kontakt mailowy).. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. 1 2 3 8 Unit 1.Proszę przepisać do zeszytu słówka z działu 6.1, 6.2 i 6.5 ze słowniczka z książki, a następnie w oparciu o nowe słownictwo proszę zrobić poniższe ćwiczenia!str.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Name: _____ Class: _____ English Class A2 © Pearson Central Europe 2019 PHOTOCOPIABLE Vocabulary Check ANa podstawie czytanki odpowiedz na pytania, gdzie można robić poszczególne rzeczy (wybierz poprawne odpowiedzi)..

Vocabulary1 Popatrz na obrazki i wybierz poprawneodpowiedzi.

Nie przepisuj całych zdań!. Ambicje i cele życiowe - wprowadzenie słownictwa.. Ćwiczenia .Grammar Steps 1 Grammar Steps 1 My home Unit 3 27 There's / There are 1 Uzupełnij zdania, wpisując There's lub There are.. 4 Przeczytaj tekst zatytułowany: „Humans of the sea".. Zapisz temat lekcji Life ambitions - vocabulary.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Swoją odpowiedź uzasadnij.. popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. temu rozwiązań: 0; joajoa8 Historia W jaki sposób nacjonalizm wpłynął na wybuch pierwszej wojny światowej ?. str. 98/2: posłuchaj i przeczytaj, do osób 1-3 dopasuj ich ulubione postacie a-c, str. 98/3: zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe, czy falszywe.. • Have you got a 23 Popatrz na obrazek i uzupełnij tekst słowami z ramki.. 1.Uzupełnij wyrazy.. Popatrz na obrazki napisz a an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Popatrz na obrazki obok testu, przeczytaj pytania, wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.1 Spójrz na obrazek i zapisz nazwy przyborów szkolnych.. Podręcznik: str. 98/1: popatrz na obrazki-czy rozpoznajesz te osoby?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.. Kiedy skończyszZadanie 9 - Przeczytaj opisy, popatrz na obrazki i napisz imię osoby, o którą chodzi..

... 2 Wybierz poprawne odpowiedzi.

Przeczytaj o Rickym na str. 108 (podręcznik) i popatrz na obrazki.. 2 Popatrz na obrazek.. Popraw fałszywe zdania tak, aby były prawdziwe.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Then fry them inZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o popatrz..Komentarze

Brak komentarzy.