Kajko i kokosz scenariusz lekcji
Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Wizyta w gabinecie dentystycznym.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Lekcja 1 Temat: Pierwsza wizyta w .Scenariusz lekcji poświęconej omówieniu fragmentu komiksu „Kajko i Kokosz.. Spotkanie z Łamignatem.. Bardziej szczegółowoKajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę „placówki" na Szkołę Łatania.. Scena I ( Lubawa, Mirmił) Narrator: Mirmił obudził się we własnej sypialni.PRZEBIEG LEKCJI Rozdanie uczniom kart pracy i wyjašnienie celu lekcji — bçdzie nim przygotowanie do opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Nawiqzanie do trešci poprzedniej lekcji i rozmowa na temat róŽnic pomiqdzy komiksem a opowiadaniem.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. 4.9 / 5 (7 głosów) Komentarze: kasiabober1982 napisano 4.12.2018 15:22. zgłoś do usunięcia.. Niebezpieczna podróż powrotna.. Bohater historii Łamignat (zbój i mąż czarownicy Jagi) źle się czuje i narzeka na brak sił.. .W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniafranek998 / KOMIKSY / KAJKO I KOKOSZ / 12 KAJKO I KOKOSZ - SZKOŁA LATANIA.pdf Download: 12 KAJKO I KOKOSZ - SZKOŁA LATANIA.pdf.. brak wiary w siebie zaradność spryt łatwowierność pomysłowość naiwność Jaga Łamignat 5..

Szkońa latania scenariusze lekcji 4.

Uczeń: • zna historię komiksu, • wie, jakie są cechy komiksu, • zna treść lektury,Między nami Scenariusze do lektury.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.„Kajko i Kokosz" - scenariusz przedstawienia teatralnego Akt I Dzień Śmiechały Narrator: W grodzie Mirmiła… Po kolejnej nieudanej napaści Zbójcerzy na Mirmiłowo czas w grodzie płynął spokojnie.. Szkoła latania - test wiedzy.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. LEKTURY UZUPEŁNIAJĄCE .. Szkoła latania Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Pracuję na podręczniku Nowej Ery, wydawnictwo akurat tu nie ma nic do zaoferowania.12 Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - streszczenie .. Kradzież fujarki.. Podróż do szkoły latania.. Kurs latania.. temat: Spotkanie z lekturą Kajko i Kokosz.. Nadszedł jednak dzień bogaty w nadzwyczajne wydarzenia.. answergarden.ch to niebanalna strona i niebanalny sposób na rozgrzewkę na początku każdej lekcji.. Scenariusz lekcji wychowawczej mającej na celu kształcenie umiejętności nazywania emocji.. Szkoła latania"?. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów .Kajko i Kokosz.. W tym samym czasie kasztelan Mirmił powraca ze swoimi .1 Zapraszam do ogrodu!. Pobierz.. Do odkrywania świata komiksu przydatne będą też bezpłatne materiały instrukcyjno-metodyczne od Wydawnictwa .Kajko i Kokosz..

Cele lekcji.

Temat: Co jest w życiu ważne.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Jakoś sobie radzę, ale czy ktoś z Was ma może scenariusze lekcji do lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Uniwersytet Dzieci w Klasie to nie tylko scenariusze lekcji, ale także bezpłatne projekty edukacyjne, które zrealizujesz z uczniami z klas I-VIII przez cały rok szkolny!. Test składa się z 12 pytań.. Niecny plan Hegemona.. Szkoła latania" Janusza Christy.. Szkoła latania 1.. Szkoła latania.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Scenariusz lekcji języka polskiego Temat: Komiks - połączenie tekstu i obrazka Autor: .. lektury/christa-kajko-i-kokosz-szkola-latania.pdf .. Lekcję realizujemy z grupą znającą treśd wybranego komiksu.Witam Od września uczę w klasach IV szkoły podstawowej (do tej pory w gimnazjum).. Napisz tekst oraz narysuj obrazki (kilka stron).. Możesz wybrać jeden projekt z różnych dziedzin nauki m.in. z nowych technologii, przyrody, matematyki, sztuki,przedsiębiorczości i techniki.Nowe lektury na lekcjach języka polskiego..

10 czerwca - Temat lekcji: Sam talent nie wystarczy.

Szkoła latania".. (lekcja dwugodzinna) Komiks pt. Szkoła latania autorstwa Janusza Christy jest pierwszym komiksem z .Czas na powrót Kajka i Kokosza na półki biblioteczne oraz do tornistrów uczniów.. Lekcja wymaga zapoznania się z komiksem Kajko i Kokosz.Jeżeli dzieci nie czytały wcześniej tego komiksu - 30 minut z pierwszej części zajęć powinno wystarczyć na lekturę (zwłaszczakaczmo21.. Program miesiąca.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź swoją wiedzę.Materiały do zajęć na podstawie komiksu z serii Kajko i Kokosz Scenariusz do lekcji Kajko i Kokosz „Szkoła latania".pdf Dodatki graficzne do scenariusza .Scenariusz zajęć z języka polskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej Klasa: 4 SP Przedmiot : język polski Data: 7.11.2018r.. Pierwsza wizyta w Mirmiłowie 2 Temat 2.. Obejmuje omówienie zagadnień związanych z literaturą science fiction, a także kształcenie umiejętności analizowania tekstu literackiego.. Tym razem ta strona pomoże nam podczas wprowadzenia w świat przedstawiony w komiksie Kajko i Kokosz.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Prowadzący: Justyna Z.. Między nami Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.. 1 a) Wiadomości..

Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.

Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.Scenariusz lekcji poświęconej omówieniu fragmentu komiksu „Kajko i Kokosz.. Do postaci dobierz odpowiednie cechy z ramki.. Jaga dała Łamignatowi pewien przedmiot.. Scenariusz i materiały dodatkowe Materiały do zajęć na podstawie komiksu z serii Kajko i Kokosz Scenariusz do lekcji Kajko i Kokosz „Szkoła latania".pdfJeśli nie masz możliwości drukowania, możesz narysować w zeszycie schemat podobny do tego na karcie.,Klikając w znacznik, możesz zajrzeć do komiksu w wersji PDF.,Zapisz temat lekcji w zeszycie.,Wyobraź sobie, że możesz przenieść się na jeden dzień do Mirmiłowa.Janusz Christa, Kajko i Kokosz.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Pragnienie latania.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Klęska Hegemona.. Aneta Wojnar-Konopka Scenariusz lekcji - plik pdf15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Nocleg w karczmie.. o.k.dzięki.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Poznajemy język komiksu 7 Temat .. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Scenariusz przedstawia cele lekcji, metody i techniki pracy, zestaw materiałów dydaktycznych.. Poznajemy komiks o Kajku i Kokoszu.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Podczas szkolenia omówiliśmy trzy cykle lekcji do lektur z nowej podstawy programowej.. - Podręcznik str. 306 - 307 - Informacje o wyglądzie i cechach bohaterów - Humorystyczne sceny i dialogi - Kto, kogo i czego uczył w szkole latania?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Latać każdy może Na podstawie Szkoły latania - komiksu z serii Kajko i Kokosz.. Gród ( Jak wygląda, co się w nim znajduje?).. Bolesna lekcja.. Szkoła latania" Janusza ChristyScenariusz lekcji poświęconej omówieniu fragmentu komiksu „Kajko i Kokosz.. Szkola latania.. Jego żona Jaga posiadająca magiczne moce, chcąc pomóż mężowi ofiarowuje mu fujarkę o zaklętej mocy nadającej nadludzką siłę.. Materiały doradców metodycznych - ODN Poznao - 2019 .. Szkoła latania - Plan wydarzeń ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt