J niemiecki dialog w sklepie odzieżowym
Przeczytaj dialog: (UWAGA!- na końcu jest podany słowniczek z trudniejszymi słówkami)ANGIELSKI DLA SPRZEDAWCY - DIALOG PO ANGIELSKU.. B: Bardzo ładna.niemiecki słowniczek zwrotów.. Szukam eleganckiej bluzki do czarnej spódnicy.. Jeśli lekcje, a tym bardziej zadania z niemieckiego zadawane jako praca domowa są dla ciebie zawsze trudne i stresujące - nie łam się.. Dominika Grabowska 27 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. Poniżej znajdziesz tłumaczenie najtrudniejszych słów i przydatnych zwrotów, które pomogą Ci odnieść sukces w codziennej komunikacji.Na Co Be Zu ( co uczniowie będą potrafili po lekcji ): Każdy z was nauczy się: nazywać poszczególne części garderoby, prowadzić dialog ze sprzedawcą w sklepie odzieżowym, prosić o potrzebny rozmiar, kolor wybranej rzeczy, wyrażać zadowolenie/ bądź niezadowolenie z kupowanej rzeczy, pytać, gdzie jest przymierzalnia.Einkäufe machen - Ajn-kojfe machen - Robić zakupy Ich kann einen Einkaufszettel schreiben.. Znajdziecie w nim pytania i odpowiedzi, które ułatwią Wam codzienną komunikację po niemiecku, przy czym nacisk został położony na zwroty niemieckie przydatne w pracy.Odsłuchaj dialog Ukryj.. No to dziękuję, jednak tego nie wezmę.FACEBOOK----- SUBSKRYBUJ ----- 65% Niemiecki.. Obojętnie czy planujesz wyjazd do Niemiec w celach turystycznych, czy stały pobyt - na pewno znajdziesz się nie raz w sklepie..

Dialog w sklepie odzieżowym.

dialog w sklepie niemiecki dialog w sklepie odzieżowym niemiecki robienie zakupów po niemiecku zakupy niemiecki « Dialog w sklepie - Niemiecki.Dialog w sklepie odzieżowym - Niemiecki.. Początkujących może to trochę przeraża, ale ja uważam, że jest to bardzo logiczne i można domyśleć się co oznacza.. poleca 85 % 326 głosów.. Niemcy bardzo dużą uwagę przywiązują do zwrotów grzecznościowych, co między innymi słychać robiąc zakupy w sklepie.. Wspominanie niższej ceny w innym sklepie _[suma]_ i ani grosza więcej!. Ułatwi Ci to załatwianie sprawunków, a równocześnie jest to dobra metoda na powtórkę ze .j.. niemiecki poniedziałek 6.04.2020 klasy 8a,8b,8c Temat: czy mogę przymierzyć kurtkę?- dialogi w sklepie odzieżowym Zadanie 1.. Niemieckie przyimki i przypadki z jakimi się łączą .Niemiecki.. Płaci pani przy kasie.). (Mogłabym Pani jakoś pomóc?). O tym jak brzmieć ładnie i grzecznie nie tylko w sklepie, ale generalnie po niemiecku - dowiesz się tutaj.. einkaufen [ajnkałfen] robić zakupy .. sklep odzieżowy .. Proponowanie ostatecznej ceny.. Przygotowałam dla ciebie dwa dialogi - jeden w sklepie spożywczym, a drugi w sklepie odzieżowym/ obuwniczym.. Dzięki temu poznasz lub powtórzysz zwroty związane z robieniem zakupów.Rozmówki polsko-niemieckie Niemieckie zwroty przydatne w pracy Niniejszy odcinek rozmówek zawiera wiele przydatnych zwrotów w języku niemieckim..

Dialog w sklepie po niemiecku.

A: Ta biała jedwabna bluzka jest bardzo wytworna.. B: Dzień dobry!. Dla każdego, kto .Dialog w sklepie po niemiecku - tylko do sprawdzenia ;) Krótki dialog po niemiecku do sprawdzenia ;) To ma być przykładowy dialog w sklepie odzieżowym.. dialogos - rozmowa) Dialog w sklepie odzieżowym (klient i ekspedientka) Dialog w sklepie; Napisać dialog podobny do tego z załącznika; Przedstaw krótko pozostałych bohaterów występujących.Trzeba napisac robudowany dialog w sklepie z ubraniami po niemiecku (między sprzedawcą a klientem) zapytać o kolor ubrania np;czy macie taką bluzkę w kolorze czerwonym zapytać czy te ubrania pasuje spytać o rozmiar np;potrzebna mi bluzka w rozmiarze s itp. Autor edytował treść zadania 4.6.2010 (15:10), dodano napiszcie też co dane zdanie znaczy po polskuDialog w sklepie odzieżowym - Niemiecki.. Gość B: Chciałbym zupę pomidorową z ryżem, stek wołowy z ziemniakami i czerwoną kapustą.w sklepie ze zdrową żywnością: im Supermarket: w superkmarkecie: im Obst und Gemüseladen: w warzywniaku: im Modeladen: w sklepie odzieżowym: im Tabakladen: w sklepie z tytoniem: im Diskontladen: w sklepie dyskontowym: im Blumenladen: w kwiaciarni: in der Metzgerei: w mięsnym: auf den Markt: na rynku: in der Boutique: w butkiu: in der .. das Schuhgeschäft [das Szugeszeft] sklep obuwniczy ..

Rozwiązania z niemieckiego.

B: Myślę, że jasny kolor byłby najlepszy.. Jeśli złożymy w jeden wyraz : żyto i bułka to wyjdzie:W sklepie odzieżowym.. Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką.. W czym mogę Pani pomóc?. W sklepie, jak i w każdym innym miejscu, mamy do czynienia z ludźmi, z którymi musimy się porozumieć.. Rodzajnik zależy od ostatniego wyrazu.. Dominika Grabowska 27 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. Kelner: A co dla Pana?. poleca 78 % 915 głosów.. kaufen [kałfen] kupować .. Poniżej przedstawiamy przykładowy dialog w sklepie z ubraniami.. Treść .W ćwiczeniu I m Bekleidungsladen - W sklepie odzieżowym chodzi o dopasowanie par - wersji w języku polskim z wersją w języku niemieckim.. Ten niemiecki sklep odzieżowy (ze względu na położenie) pokocha każda modna kobieta, świadomy swojego wizerunku mężczyzna oraz kochające ładne ubrania dziecko.Jak widać, to sklep dla każdego i to dosłownie, bowiem można ubrać tu zarówno niemowlę i małe dziecko, a także znaleźć .A uczniowie uczęszczający w szkołach na język niemiecki rozwiązują zadania z ręką na sercu lub… włączonym tłumaczem internetowym.. Dialog w sklepie odzieżowym po niemieckuRozmówki w sklepie odzieżowym po niemiecku przydadzą się w nie-sieciówkach (bo tam przecież dużo mówić nie trzeba)..

B: Danke .../ Język niemiecki.

Może biały albo szary.. (Tak, bardzo dobrze.. Jak się Pani podoba?. A: Tutaj proszę, w jakim kolorze?. Ukryj.. Czego Państwo sobie życzą?. A: Dzień dobry!. Niemiecki - Dialogi] W restauracji W restauracji.. niemiecki polski niemiecki - polski; niemiecki arabski niemiecki - arabski; .. Dziś dialog w sklepie odzieżowym - słówka o ciuchach po niemiecku, obuwiu I nakryciu głowy już były (znajdziecie je we wpisie ubrania po niemiecku - die Kleidung ).Dialog w sklepie odzieżowym (klient i ekspedientka) Stwórz ściągę .. (Bardzo dziękuję)Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Dialog z j. Niemieckiego między klientem, a sprzedawcą w sklepie spożywczym.Zakupy w Niemczech obowiązkowo zacznijcie od odwiedzenia jednego ze sklepów sieci Primark.. Ile kosztują?). Przeczytaj go a następnie przeanalizuj każde zdanie pod kątem przydatnych wyrażeń.. Gość A: Wezmę rosół z makaronem, a potem pieczeń wieprzową z frytkami i sałatą.. Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką.. Oto najważniejsze słówka niemieckie i zwroty, których potrzebujesz podczas kupowania:Szkoła Języka Niemieckiego Natalia Kamysz 5,657 views 3:53 The most important lesson from 83,000 brain scans | Daniel Amen | TEDxOrangeCoast - Duration: 14:37.Dialogi w sklepach również zawierają dużo złożeń, czyli dwa lub trzy wyrazy łączymy z sobą i wychodzi tasiemiec.. Treść .DIALOG [gr..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt