Streszczenie felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi brainly
Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Plan oduczenia kradzieży Marcela i Rubena.. Felix, Net i Nika postanawiają zrobić zdjęcia obiektowi latającemu, którzy chłopcy widzieli w czasie poszukiwań Niki.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Strony w kategorii „Wynalazki Felixa" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Odkrycie kryjówki złodziei.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Postacie tytułowe Felix Polon.. Nika wyznaje, że odkryła w sobie talent telekinezy, ma także przeczucia..

Manfred - sztuczna inteligencja Neta nowym przyjacielem Niki i ...Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.

Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Uratowanie Niki Mickiewicz przed kradzieżą drugiego śniadania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Witaj na stronie Quizz.pl.. Wbrew jej obawom Felix i Net nie odtrącają jej, ale uznają to za zupełnie normalne.. Niezidentyfikowany obiekt latający.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Skocz do: nawigacji, wyszukiwania.. Nie lubi swojego imienia.Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy „Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji „AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie chodzi Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 7. heylisa 11 miesięcy temu..

Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Szukaj.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. „Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym „Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Udostępnij.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii: Negatywka - pozytywka grająca heavy metal.3.. Skomentuj.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Skomentuj.. Spotkanie Felixa z Netem Bieleckim.. Quiz w Poczekalni.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Negatywka występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.. Udostępnij.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 ...Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Rozdział 2.. Skocz do: nawigacji, wyszukiwania.. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. Zwrócenia ukradzionych rzeczy właścicielom.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.Komentarze

Brak komentarzy.