Płyn do dezynfekcji karta charakterystyki
Płyn do dezynfekcji powierzchni ORLEN OIL można stosować do dezynfekcji: .Płyn do dezynfekcji rąk z dodatkiem zapachu, przeznaczony do dozowników, posiada właściwości kojące dla skóry.. Zaleca się rozprowadzanie na suchą i czystą skórę ok. 3-5 ml płynu przez ok. 30 sekund, a następnie pozostawienie do wyschnięcia.KARTA CHARAKTERYSTYKI VELODES SOFT Płyn do dezynfekcji rąk Data wydania 15.10.2014 Data aktualizacji: 14.10.2015Płyn do dezynfekcji rąk od Doris Polska to wysokiej jakości produkt powstały w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo oraz codzienny komfort.Nasz płyn do dezynfekcji skóry skomponowany jest w oparciu o substancje nawilżające, dzięki którym można go stosować wielokrotnie - bez obaw o suchą skórę dłoni.Stężenie alkoholu, jakie zawiera płyn dezynfekcyjny do rąk od Doris Polska .Karta charakterystyki do pobrania: septal hands karta charakterystyki.. Identyfikator produktu Nazwa produktu: DezActive - Alkoholowy preparat do dezynfekcji rąk 1.2.Specjalizujemy się w innowacyjnej produkcji doskonałych na rynku polskim i europejskim produktów, takich jak: płyny do dezynfekcji powierzchni, płyny do dezynfekcji rąk, płyny do spryskiwaczy, płyny do chłodnic, koncentraty do chłodnic, woda demineralizowana.. KARTA CHARAKTERYSTYKI Sporządzona zgodnie z Rozporządzeniem WE1907/2006 (REACH) oraz 2015/830/WE ORLEN OIL Płyn do dezynfekcji rąk Data sporządzenia: 04.03.2020 r. Aktualizacja: - Wersja: 1.0/PL str. 2 z 10 2.3 Inne zagrożenia Komponenty mieszaniny nie spełniają kryteriów PBT lub vPvB zgodnie z załącznikiem XIII Rozporządzenia REACH.Bakteriobójczy, grzybobójczy i wirusobójczy płyn do dezynfekcji powierzchni Karta charakterystyki według 1907/2006/WE (REACH), 2015/830/EU SEKCJA 4: ŚRODKI PIERWSZEJ POMOCY 4.1 Opis środków pierwszej pomocy: W razie złego samopoczucia należy się udać do lekarza razem z Kartą Charakterystyki produktu..

... Karta charakterystyki.

Zdezynfekujesz nim .Płyn nie nadaje się do spożycia.. Dostępne pojemności, opakowania i limity logistyczne: DEZPOWER do dezynfekcji rąk: 250 ml (opakowanie zbiorcze 24 x 250ml) 4L (opakowanie zbiorcze 4 x 4L) 5L (opakowanie zbiorcze 4 x 5L).. Produkt spełnia następujące normy skuteczności biobójczej:: PN-EN 1500, PN-EN 13727, PN-EN 13624.. Strona 1 z 16 SEKCJA 1: IDENTYFIKACJA SUBSTANCJI/ MIESZANINY I IDENTYFIKACJA PRZEDSIĘBIORSTWA 1.1 Identyfikator produktu Nazwa produktu: NITROSEPT.. Przechowywać z dala od środków spożywczych.KARTA CHARAKTERYSTYKI Antibac płyn do dezynfekcji rąk SEKCJA 1: Identyfikacja substancji/mieszaniny i identyfikacja przedsiębiorstwa Data wydania 11.05.2009 Data wersji 30.10.2013 1.1.. Postać użytkowa produktu: Ciecz.. Pojemność: 1l Zawartość.KARTA CHARAKTERYSTYKI STERILLHAND Data wydania 07.03.2005 Data aktualizacji: 01.09.2015 Wersja PL: 5.0 Karta Charakterystyki jest zgodna z Rozporządzeniem WE 1907/2006 z 18.12.2006 - REACH oraz 453/2010 z 20.05.2010r..

Płyn do dezynfekcji rąk.Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.

Oferujemy: Stacje dezynfekcji rąk, płyny do dezynfekcji, plexi do odgrodzenia pracownika, testy na COVID-19, lampy UV-C, maseczki ochronne, stacje do dezynfekcji rąk, odkażanie ozonowe.. Identyfikator produktu Nazwa produktu Antibac płyn do dezynfekcji rąkPłyn do dezynfekcji powierzchni.. Strona 2 z 11Bochemie - Desprej - płyn do dezynfekcji ze spryskiwaczem, 1 l w kategorii Konserwacja ostrzy .. Jest odpowiedni do dezynfekcji trudno dostępnych miejsc i do wykorzystania wszędzie, gdzie konieczne jest zapewnienie szybkiego efektu dezynfekcyjnego.. Produkt o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.. Optymalny czas ekspozycji to 30 sekund.Opis.. HIV, żółtaczki typu B i C, Ebola) oraz wirusy nieotoczkowe (Rotawirus, Adenowirus).. Zapewnić odpowiednią wentylację.PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK Wydano: 17.03.2020 Aktualizacja - Karta charakterystyki zgodna z wymogami rozporządzenia (WE) nr 1907/2006 (REACH), z późniejszymi zmianami.. Substancja czynna: Etanol 94g/100g Dezynfekcja powierzchni: Płyn przeznaczony jest dezynfekcji powierzchni .KARTA CHARAKTERYSTYKI VELODES SOFT PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK Data wydania 15.10.2014 Data aktualizacji: 02.07.2018 Wersja PL: 4.1 Karta Charakterystyki jest zgodna z Rozporządzeniem WE 1907/2006 z 18.12.2006 - REACH oraz 2015/830 z 28.05.2015r..

Bezpieczeństwo stosowania: Przed pierwszym użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki preparatu.

Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki.. Karta charakterystyki mieszaniny niebezpiecznej, PDF [555.8 KB] .. typowe skutki uboczne stosowania alkoholowych środków do dezynfekcji rąk takie jak podrażnienie skóry (np. zaczerwienienie, suchość) mogą wystąpić sporadycznie.. Stosuj wyłącznie produkt nierozcieńczony.Producent oferuje płyny i żele antywirusowe do dezynfekcji rąk oraz powierzchni.. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.. Pobierz charakterystykę produktu kliknij tutaj -> Karta charakterystyki_Płyn biobójczy_1 000ml XP-10 Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni (podłóg, ścian, klamek, blatów, poza kontaktem z żywnością) na bazie etanolu.. Bariera Przeciwwirusowa.Płyn do dezynfekcji powierzchni na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Pobierz.. typu A lub uniwersalnym (klasa 1,2 lub 3) zgodne z normą EN 141 - nie dotyczy w przypadku stosowania zgodnie z Zaleca się rozprowadzać na skórę za pomocą dozownika lub atomizera.. Produkt do powszechnego stosowania oraz do zastosowania w obszarze medycznym.Płyn przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania bez użycia wody o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym.. Takie objawy ustępują zwykle po 8-10 dniach .TRISEPT MAX..

Do dezynfekcji powierzchni, także tych mających kontakt z żywnością (poza obszarem klinicznym).

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Karty charakterystyki - Produkujemy środki czystości, płyny do dezynfekcji, płyn do zmywarkiPłyn do dezynfekcji powierzchni ORLEN OIL 5L.. Karta charakterystyki.. Przedłużone efekt działania do 4 godzin.Zdrowie Twoich pracowników to zdrowie Twojego biznesu.. Postać produktu: ciekła Substancja czynna: Etanol, CAS 64-17-5, WE 200-578-6 [zaw.. Przydatny w domu, miejscach publicznych i w podróży.. Płyn do dezynfekcji powierzchni ORLEN OIL to preparat na bazie alkoholu etylowego do dezynfekcji powierzchni mających oraz niemających kontaktu z żywnością.. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym: pozwolenie.. Pracować zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny.. Obok szerokiego spektrum działania posiada właściwości silnie natłuszczające co sprawia, że codzienne stosowanie nie przesusza dłoni.. Opinie o produkcie (0) Imię lub pseudonim: Twoja opinia: Wyślij .Desderman Pure to alkoholowy płyn stosowany w placówkach służby zdrowia do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.. Jesteśmy liderem w zakresie wytwarzania środków chemii eksploatacyjnej, przemysłowej i motoryzacyjnej, a także innych .Płyn do dezynfekcji rąk NITROSEPT można używać w warunkach domowych oraz w zakładach pracy czy obiektach użyteczności publicznej.. Stosuje się go bez rozcieńczenia, bezpośrednio na skórę dłoni, pozostawiając do wyschnięcia.. Płyn do dezynfekcji 30 ml, 50 ml i 5 l. Skład: alkohol etylowy 96% (73% objętości w produkcie), alkohol izopropylowy, glicerol, woda destylowana Zastosowanie: Produkt służący do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym.. Do użycia w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej czy gastronomii.Płyn do dezynfekcji rąk można używać w warunkach domowych oraz w obiektach użyteczności publicznej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt