Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi najważniejsze wydarzenia
Dziewczyna ma ponadto zdolności paranormalne, które uczy się udoskonalać.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Po omówieniu jej pierwszej części pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" uczniowie klas szóstych (VIa, VId) wykonali szereg interesujących prac, w tym: gry planszowe, projekty niezwykłych urządzeń, wywiady z autorem książki, pisali też dalsze losy bohaterów.Felix net i nika Księgarnia - porównanie cen w sklepach internetowych.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Zwrócenia ukradzionych rzeczy właścicielom.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Szkoła w której straszy.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Plan ramowy 1.. Manfred - sztuczna inteligencja Neta nowym przyjacielem Niki i .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Polecamy Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Rozwiąż test!Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Książka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Kosik Rafał , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,58 zł .. Możecie z.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.„Felix, Net i Nika" przewijali mi się od czasu do czasu na różnych facebookowych grupach i innych stronach jako seria, którą uwielbiają starsze dzieci oraz nastolatkowie..

Recenzja Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele.Witaj na stronie Quizz.pl.

A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Uratowanie Niki Mickiewicz przed kradzieżą drugiego śniadania.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Net jest doskonałym informatykiem.. Skomentuj.. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. Okazuje się nawet, że pierwszy tom - „Gang Niewidzialnych Ludzi" - został lekturą szkolną właśnie z powodu tego uwielbienia.Cieszy się dużym zainteresowaniem młodych czytelników.. Przeczytaj recenzję Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.3.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Postacie tytułowe Felix Polon..

️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): http://audioebooki.com/felix-net-i-...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziRafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.

Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Książka „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianTest z części 1-2, czyli .. Skocz do: nawigacji, wyszukiwania.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.. Udostępnij.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Negatywka występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Plan oduczenia kradzieży Marcela i Rubena.. Odkrycie kryjówki złodziei.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Ile stron ma Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Szukaj.. Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii: Negatywka - pozytywka grająca heavy metal.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Spotkanie Felixa z Netem Bieleckim.. Pytania .. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..Komentarze

Brak komentarzy.