Test z lektury w pustyni i w puszczy brainly
GAZETA.PL Zamknij quiz .. quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.This quiz is incomplete!. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Test/kartkówka z lektury "w pustyni i w puszczy"- kto go miał niech napisze jakie były pytania!. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. nie nazywał Jej.. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Jak nazywało się drzewo, w którym nocowali Staś i Nel w książce pt.: "W pustyni i w puszczy"?. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Sprawdzian z języka polskiego z lektury w pustyni i w puszczy Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.SZYBKO!. Napisz, który bohater lektury "Opowieści z Narnii.. Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" Sortowanie grup.. Test: Chrześcijański kraj, do którego zmierzał Staś to: a) Sudan b) Abisynia c) Kongo d) Etiopia Rozwiązanie - Powieścią, która przyniosła pisarzowi światowy rozgłos był utwór: .To na podstawie książki,w pustyni i w puszczy, pomocy 2011-10-09 13:03:11; Wymień mi bohaterów z książki Muszę tą lekturę na polski..

Komentarze (3):Quiz W pustyni i w puszczy 28.

2.jak nazywali sie czarni towarzysze stasia i nel?. 3. kto porwał dzieci?. Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. wg Panizpolaka.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. :) 2010-10-11 16:10:09Problematyka.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wypracowanie z lektury w pustyni i w puszczy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Życzę miłego rozwiązywania.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 2020-10-12 23:00:00Ściąga z lektury „Dzieci z Bullerbyn" 1.. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. 16 pytań Lektury szkolne Koteczki25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .W pustyni i w puszczy..

... znajomość lektury ,,W Pustyni i w Puszczy Wisielec.

Question 1W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. 27amcia27 5 lat temu.. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. 4.gdzie dzieci znalazły słonia?Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. pytanie 1 z 10.. Udostępnij.. i jeszcze pytania: 1. kim była fatma i mahdi?. Podczas tej wyprawy powstały „Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim Serwis zamknięty..

W pustyni i w puszczy.

1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Skomentuj.. Losem człowieka kieruje on sam,jesy odpowiedzialny .. Scharakteryzuj znikajacy swiat ziele na kreterze; Jak twórcy przedstawiali problem nierówności między .. Która z postaci wpisuje się w założenia kreacji boh.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika damian53412 • folder testy z lektur • Data dodania: 5 sty 2011Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy" Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi"..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Test Przyjaciół '' W pustyni i W puszczy" .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Co mówi o Tobie kolor ścian w Twoim pokoju?W pustyni i w puszczy - W PUSTYNI I W PUSZCZY - TEST - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy-test .. 2010-12-03 20:43:40; Lektura ,,w pustyni i w puszczy" Wymień przyrode afrykańską 2010-02-14 11:13:14; wymień większość bohaterów" w pustyni i w puszczy" i powiedz kim oni są.. Szukaj.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Bohaterowie „W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. W rozdziale III odszukaj fragment ukazujący zacho.. W pustyni i w puszczy.. Nie było w powieści Kalego.. Inne tryby testu.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. i dlaczego?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt