Przeczytaj tekst z podanych odpowiedzi ad wybierz właściwą the terrible ghost
7.Angielski test pilne ___ /5 2 EXAM TASK Przeczytaj poniższy tekst.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.Przeczytaj tekst.. 4 Przeczytaj tekst.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C. .. 1 Przeczytaj tekst.. (6 pkt) Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. OdEgzamin maturalny z języka angielskiego - poziom podstawowy - przykładowy zestaw zadań Zadanie 5.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Z .Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. Zakreśl literę A, B albo C.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.That's terrible news!. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Zakreśl literę a, b, c lub d. a look down on b go off c fall out with d see toZ nami poprawisz znacząco swoje oceny z angielskiego!. właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Angielski na maturze.. B. some revision .Strona 10 z 17 Zadanie 10.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Zadanie 7 Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Zakreśl literę A, B albo C.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.Strona 6 z 8 Zadanie 8..

W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C).

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.3 Przeczytaj poniższy tekst.. Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. 1 kwietnia 2020.. Następnie uzupełnij luki 5-8 w wiadomości e-mail zgodnie z treścią tekstów.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A, B, C lub D.. Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zadanie 2.1.. B. an alternative event to .Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. I z nami sprawdziciePrzeczytaj trzy teksty związane z domami.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. 2018-11-19 17:48:37 Zadanie z matematyki wybierz właściwą odpowiedź odpowiedzi są podane pomóż 2014-03-19 17:02:55 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim .Podaj liczbę elektronów, protonów, neutronów i powłok elektronowych występujących w podanych jonach Na +, Br-, S 2-, Mg 2+ około 6 godzin temu..

W zadaniach 1- 4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Trwa matura 2015.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Zadanie z Angielskiego .. (7 pkt) Przeczytaj tekst.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w luki .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przeczytaj tekst.. A, jako, że nauka języków wpływa na działanie mózgu i jego rozwój, będziesz w stanie sprawniej uczyć się także innych przedmiotów!. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane ze szkołą.. Z podanych odpowiedzi wybierz.. W zadaniach (7.1.-7.4.). Język angielski - rozszerzenie [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - to tutaj znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć po egzaminie..

W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Język polski.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt