Dalsze losy zenka z lektury ten obcy
Drugiego dnia od spotkania poszli na wyspę.. zadanie dodane 17 lutego 2015 w Język polski przez użytkownika Jan Kowalski [Szkoła podstawowa] dalsze-losy; 0 głosów.. Dalsze losy Zenka z lektury ,,Ten Obcy'' (Irena Jurgielewiczowa): Zenkowi podróż wydawała się nieskończona.. Spotkanie po latach dalsza historia tego obcego.. 2013-10-07 19:54:35 Jak potoczyły się dalsze losy przybysza z kosmosu?Najek i 4 dyplomiki 2011-11-05 09:50:48Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.83% "Ten obcy" - świat przedstawiony - opracowanie.. 2010-02-09 15:59:17Wypracowania z lektury ''Ten obcy'' .. 75% Dalsze losy Uli i Zenka z powieści "Ten Obcy".Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Ten obcy .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Losy Zenka z lektury "Ten Obcy" Pytania .. Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: -.Tydzień wcześniej Ula napisała do Zenka, aby przyjechał do niej.. Dalsze losy Zenka Wójcika.. Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: - Zenek!. To był wujek Antoni.Przydatność 80% Dalsze losy Zenka Wójcika "Ten Obcy".. Wakacje właśnie dobiegały końca i każde z dzieci wracało do swoich miast.. 110 .. Wtem Ula wpadła na pomysł, by zebrali się razem i pojechali go odwiedzić.Przydatność 80% Dalsze losy Zenka Wójcika "Ten Obcy"..

Zenek!Dalsze losy Zenka Wójcika z lektury Ten Obcy.

0 odpowiedzi.. Tutaj!To był wujek Antoni.Ubrał się… Czytaj dalej →Przecież wszyscy wiedzieli, że w domu Zenka nie można było wytrzymać - te nieustanne kłótnie, bójki z ojcem-alkoholikiem.. "Ten Obcy" dalsze losy zenka.. 0 głosów.. Wtem Ula wpadła na pomysł, by zebrali się razem i pojechali go odwiedzić.. 2012-03-12 17:03:49 Jakie mogły być dalsze losy Skawińskiego bohatera "Latarnika"?. Jednak w końcu pociąg dotarł do Tczewa.. 174 wizyt.. dalsze-losy; zadanie dodane 17 lutego 2015 w Język polski przez użytkownika Jan Kowalski [Szkoła podstawowa] Podobne zadania 0 głosów.. Jednak w końcu pociąg dotarł do Tczewa.. Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: - Zenek!. Dalsze losy Zenka z lektury ,,Ten Obcy'' (Irena Jurgielewiczowa): Zenkowi podróż wydawała się nieskończona.. To był wujek Antoni.Jak potoczyły się losy zenka w lekturze ten obcy 2012-04-23 16:04:29 Jak , twoim zdaniem potoczyły się dalsze losy zenka ?. Jednak w końcu pociąg dotarł do Tczewa.. 110 wizyt.. 0 odpowiedzi.. Sprawozdanie z lektury „Ten obcy .Losy Zenka Wójcika, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Ten obcyDalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie..

"Ten Obcy" dalsze losy zenka.

Zredaguj twórcze opowiadanie w którym rozszerzysz fabułe o dalsze losy Zenka.. 111 .Miną rok od wyjazdu Zenka cała załoga tęskniła za nim a zwłaszcza Ula.. Główne wątki.. 2011-10-29 13:19:42 Jakie były dalsze losy Zenka 2010-11-24 14:13:42 Dalsze losy Zenka Wójcika z lektury pt. ,, Ten Obcy " 2010-11-03 20:50:18"Ten Obcy" dalsze losy zenka.. 0 odpowiedzi.. Zredaguj twórcze opowiadanie w którym rozszerzysz fabułe o dalsze losy Zenka.. Pewnego dnia, gdy Zenka już nie było z przyjaciółmi, dzieci nie miały ochoty o niczym mówić, ponieważ po wyjeździe chłopca, każdy myslał tylko, o tym co on teraz robi.. Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: - Zenek!. "Wszyscy będą, więc i ty musisz być" - pisała.. Dalsze losy Zenka z lektury ,,Ten Obcy'' (Irena Jurgielewiczowa): Zenkowi podróż wydawała się nieskończona.. Składa się z 15 rozdziałów i każdy ma odrębny tytuł.. Jednak w końcu pociąg dotarł do Tczewa.. Losy Zenka, dzieje przyjaźni pomiędzy nim i dziećmi, a także wątek miłosny między Ulą i Zenkiem.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Dzieciom spodobał się ten plan więc postanowili realizować swe zamiary.Dalsze losy bohaterów powieści "Ten obcy".. Tutaj!. Dalsze losy Zenka z lektury ,,Ten Obcy'' (Irena Jurgielewiczowa): Zenkowi podróż wydawała się nieskończona..

110 ..."Ten Obcy" dalsze losy zenka.

Jednak w końcu pociąg dotarł do Tczewa.. dalsze-losy; zadanie dodane 17 lutego 2015 w Język polski przez użytkownika Jan Kowalski [Szkoła podstawowa] Podobne zadania 0 głosów.. Jaką funkcje w dramacie szekspira Makbet pełnią postacie fantastyczne.Omów ich wpływ na dalsze losy bohaterów.Przydatność 70% Dalsze losy Uli i Zenka powieść "Ten obcy" Pewnego dnia, gdy Zenka już nie było z przyjaciółmi, dzieci nie miały ochoty o niczym mówić, ponieważ po wyjeździe chłopca, każdy myślał tylko, o tym co on teraz robi.. 112 wizyt.. 432 wizyt.. 1,650 wizyt.. Dalsze losy Zenka z lektury ,,Ten Obcy'' (Irena Jurgielewiczowa): Zenkowi podróż wydawała się nieskończona.. 110 .Przydatność 80% Dalsze losy Zenka Wójcika "Ten Obcy".. 0 głosów.. Napisz jak mogłoby wyglądać życie bohaterów Tego obcego.Pewnego dnia, gdy Zenka już nie było z przyjaciółmi, dzieci nie miały ochoty o niczym mówić, ponieważ po wyjeździe chłopca, każdy myślał tylko, o tym co on teraz robi.. Ula zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.Dalsze losy Zenka Wójcika z lektury pt. ,, Ten Obcy " 2010-11-03 20:50:18 Jak napisać opowiadanie - ,, Dalsze losy Pinokia" ?. 0 głosów.. Życie z wujem mogłoby być dla niego początkiem nowego życia.Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy ".. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 (-100 ..

2009-12-06 17:50:13dopisz dalsze losy załogi i Zenka lektura ten obcy!

Jak potoczyłyby sie dalsze losy Tego obcego i jego przyjaciół .Dalsze losy Zenka z lektury ,,Ten Obcy" (Irena Jurgielewiczowa): Zenkowi podróż wydawała się nieskończona.. Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: - Zenek!. wymyśl dalszą historię tego obcego.. Nie miał najmniejszego zamiaru tam wracać czy też odnawiać kontaktów z tym człowiekiem.. Biznes i Finanse (34538) Biznes i Finanse (34538) Wszystkie (34538) Banki (7588) Bankowość Elektroniczna (44) E-biznes (3847) Ekonomia (1808) Fundusze UE (615) Giełda .. "Ten Obcy" dalsze losy zenka.. Jednak w końcu pociąg dotarł do Tczewa.. Tutaj!. To był wujek Antoni.Dalsze losy Zenka Wójcika "Ten Obcy".. 2012-10-11 15:34:53 Kto pierwszy znalazł Zenka Wójcika z lektury pt"Ten Obcy " 2011-10-20 19:22:02 Opowiedz jakąś przygodę Zenka Wójcika z lektury " Ten Obcy " 2012-01-10 19:51:18Przydatność 80% Dalsze losy Zenka Wójcika "Ten Obcy".. Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie:- Zenek!. 0 odpowiedzi.. (i przy okazji mam na imię Ula a mój chłopak ma przezwisko Zenek dlatego kofffam tą książkę)Po roku paczka postanowiła odwiedzić Zenka.Bawili się świetnie a po kilku dniach gdy gdy z całej piątki tylko Ula i Zenek niebyli zajęci Zenek postanowił zaprosić Ule na ,,RANDKĘ'';D.Bawili się świetnie i gdy .Wiodącym wątkiem są losy Zenka Wójcika, który niespodziewanie pojawia się w życiu czwórki przyjaciół Uli Zalewskiej, Pestki Ubyszówny, Julka Milera oraz jego starszego brata ciotecznego Mariana Pietrzyka.Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy "na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".Napisz pamietnik wybranej postaci Prosilbym o rozwiazanie, ktorego z powyzszych punktów, z gory bardzo dziekuje :)Zadanie: mam napisać wypracowanie z lektury ten obcy z rozdziału Rozwiązanie: pewnego dnia marian, julek, pestka i ula poszli do zenka na wyspę zdziwili się, gdyż nie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w .Została napisana w 1961 roku.. dalsze-losy; zadanie dodane 17 lutego 2015 w Język polski przez użytkownika Jan Kowalski [Szkoła podstawowa] Podobne zadania 0 głosów.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się w Olszynach (Olszyny), wiosce oddalonej o 150 km od Warszawy.. Dalsze losy Zenka z lektury ,,Ten Obcy'' (Irena Jurgielewiczowa): Zenkowi podróż wydawała się nieskończona.. Tutaj!. Dlatego porzucił coś, co ogólnie nazywa się domem.. Tyle mieli do opowiedzenia!. Tutaj!. zadanie dodane 17 lutego 2015 w Język polski przez użytkownika Jan Kowalski .. 1 odpowiedź.. Akcja .. Chłopak zaczął rozglądać się na stacji za wujkiem, po chwili usłyszał wołanie: - Zenek!. Tam, gdzie zawsze kąpała się Pestka było teraz lodowisko.. Byli bardzo szczęśliwi gdy się spotkał.. Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci..Komentarze

Brak komentarzy.