Przybory szkolne po niemiecku wymowa
31 fiszek Fiszkoteka.Meine Schulsachen Przybory szkolne po niemiecku4.5 (90.91%) 11 votes Przedstawiamy nazwy przyborów szkolnych po niemiecku.. 1 ocena | na tak 100%.. Wyślij zgłoszenie.. Podobne pytania.. .Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci.. Nazwy przyborów szkolnych - angielski 2014-12-17 17:47:22 .nauka angielskiego | przybory szkolne | school supplies | nauka wraz z zabawĄ | odcinek 08Przybory szkolne po niemiecku.. Elo_Jendrzej .Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. :-) .Przykłady użycia - "przybory" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'przybory' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Tłumaczenie słowa 'wymowa' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.przybory szkolne po niemiecku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą .Przedmioty szkolne - ćwiczenie online z odpowiedziamiPrzybory Szkolne (8438) Studia (22875) Szkoła - Ogólne (80689) Szkoła Podstawowa (213513) Szkoły Branżowe (66) Szkoły Średnie (94645) .. DAJCIE MI NAZWY PRZYBORÓW SZKOLNYCH PO NIEMIECKU.. Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu.Przybory szkolne po niemiecku przykłady..

wymowa.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Test: j. niemiecki- przybory szkolne podstawowe przybory szkolneASGARD fiszki niemiecki fiszki online podstawowe słówka przybory szkolne Schulsachen słówka niemieckie słownictwo online słowniczek słownik Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.FACEBOOK----- SUBSKRYBUJ ----- tłumaczenia 'przybory' na język Niemiecki.. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die Sommerferien).. poleca 84 % .. Musik - muzyka Kunst - plastyka Handarbeiten - praca ręczna Pamiętajcie że rzeczowniki (w tym także nazwy przedmiotów szkolnych) po niemiecku piszemy z DUŻEJ litery !. Ich znajomość przyda się każdemu, kto zaczyna uczyć się niemieckiego.. Kolory po niemiecku Darmowe fiszki z kolorami do pobrania; Słownik tematyczny: kosmetyki, przybory toaletowe, higiena i uroda, słówka po niemiecku; Valentinstag Walentynki życzenia walentynkowe kartka na walentynki po niemiecku słownictwo miłość sympatia wierszeAngielski dla dzieci - poznawaj ze swoim dzieckiem nowe słówka angielskie!. Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole..

Temat School - Szkoła, przybory szkolne.

artykulacja, wymowa (np. wyraźna) [UNCOUNTABLE] He has to work on his articulation.. Napisz do nas.. (On musi popracować nad swoją wymową.). Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W Niemczech wakacje są ruchome (beweglich).. Dla mnie jest to zrozumiałe skoro jest to pomijany szerokim łukiem temat w szkole i rzadko który nauczyciel przykłada się do nauczenia tych słów swoich uczniów, które są ważne!. Słowniczek obrazkowy i ćwiczenia.Nazwy przedmiotów szkolnych po angielsku Zapewne pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole (ja pamiętam) i możliwe też, że pamiętacie swoją pierwszą lekcję angielskiego (tego akurat osobiście nie pamiętam).. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. poleca 78 % .. - vor / przed - nach / po - Viertel / kwadrans Przedmioty: Mathematik, .. religia Geo / geografia Geschichte / historia Polnisch / polski Sozi / wos Bio / biologia Kunst / plastyka Deutsch / niemiecki Przybory szkolne: .. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. Polish Ważne jest, aby ręce i używane przybory były jak najczyściejsze.Start studying NIEMIECKI - przedmioty szkolne, dni tygodnia,.. 😉 Sale lekcyjne po niemiecku są naprawdę proste i ja Ci to udowodnię!Schulfcher - Przedmioty szkolne.. Quiz w Poczekalni.. Powodzenia!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Z rodzajnikami bez liczby mnogiej..

Co znaczy i jak powiedzieć "przybory szkolne" po niemiecku?

rzeczownik.. Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.jak się to czyta (przybory szkolne ) j.niemiecki.. Udostępnij.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W zestawie znajdują się nazwy przyborów szkolnych.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. Przybory szkolne - podstawowe słownictwo niemieckie; das Schul-Zubehör - Grundwortschatz.. Udostępnij.. - Mój zeszyt ma 60 kartek papieru.. - Proszę Cię weź tą teczkę do szkoły.. - Kalkulator jest używany na lekcji .Przybory szkolne - niemiecki z Fiszkoteką Jeżeli zastanawiałeś się, jakie są przybory szkolne po niemiecku, to ta lekcja rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.Poznasz wszystkie nazwy przyborów szkolnych po niemiecku i nie będziesz miał problemów z określeniem, jak jest ekierka, czy linijka po niemiecku.przedmioty szkolne po niemiecku wymowa.. Skomentuj.. Aelynea 3 lata temu.. Skomentuj.. 1 0 Odpowiedz.. Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.Słówka po niemiecku "Przybory szkolne" słownik do pobrania "Przybory szkolne" słownik do pobrania Chcesz za darmo..

...Słówka po niemiecku, przetłumaczone na polski.

364 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pamiętajcie o odmianie rodzajnika…Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. pobrać i wydrukować listę słówek z "Przybory szkolne"?. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. "wymowa" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "wymowa" po polsku .. - Muszę kupić nowy ołówek..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt