Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania does steve
Uwaga: w trzeciej osobie w pytaniu nie dodajemy końcówki -s do czasownika głównego - otrzymuje ją operator.. Z czego została wykonana flaga na obrazku?. Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).. zy zazwyczaj podróżuje sam?). język angielski 25.03: Temat: 'I love .1. unusual = niezwykły.. Książka ćwiczeń, str. 73.. Ex 3- Odszukaj zdania w tekście.. ( 4 .Podręcznik str. 106.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. (pracuj ze słownikiem i zapisz nowe słówka do zeszytu) Do zobaczenia on-line na Teams ponownie: w piątek 03.04.20 o 9:50 .. Spójrz na obrazek znajdujący się na stronie 88 w podręczniku i odpowiedz na pytanie: What is Jane doing?. Aby utworzyć pytanie ogólne, zaczynamy od operatora:Zadanie: 2 przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania 1 how old was he when his father died _____ 2 where did he work when Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Plik 02 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.pdf na koncie użytkownika beataikrzys • folder czytanie ze zrozumieniem • Data dodania: 18 paź 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.EX.4 Przeczytaj zaproszenie i odpowiedz na pytania poniżej..

3 Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Nowe słówka: exotic = egzotyczny.. Spróbuj przeczytać tekst na głos w domu 3.Odpowiedz na pytanie: What is it?. CZWARTEK 28.05.2020.. Nowe wyrazy sprawdź w słowniku np. tu: Spróbuj przeczytać tekst na głos, lub odtwórz nagranie ponownie, zatrzymuj po każdym zdaniu i powtarzaj.. Poszukaj informacji w9.4.).. Przepisz do zeszytu: Jeśli w tekście pojawiają się wyrazy, których nie znasz, to wypisz je do zeszytu i przetłumacz.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Poąłcz akapity ze zdjęciami a, b, c. Would you like to have a sleepover at a museum?Zadanie: przeczytaj tekst i odpowiedź na pytanie poniżej http niniwa2 cba pl powstanie_warszawskie_moj_warszawski_szal htm 1 jaki był stosunek niemców Rozwiązanie: stosunek niemców do polaków był bardzo zły jednak po kilku walkachOdpowiedz na pytanie: Who does Sue interview?. Posłuchaj (nagranie 2.39) i przeczytaj tekst znajdujący się na stronach 88-89 w książce.. Ile krajów odwiedził Albert?). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj ponownie tekst i odpowiedz na pytania.. 5 What does he do on Friday?Treść zadania- Przeczytaj ponownie tekst i odpowiedz na pytania.. - Z kim Sue przeprowadza wywiad?. zym są" Świat na kółkach" i " ez granic" ) (2.. Następnie spróbuj przeczytać pytania z zadania 3 i zastanów się jakie są odpowiedzi..

4/92- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Uwaga!. 6 Does he finish school before 4.00?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytaj ponownie tekst I spróbuj odpowiedzieć na pytania w ćw.. Obejmuje on czas teraźniejszy Present Simple: używamy go, aby opisać fakty, przyzwyczajenia lub czynności .Ex 1 - Posłuchaj i przeczytaj.. 0 głosów.. Do czego odnoszą się słówka napiszane kolorem czerwonym?. Ex 2 - Odpowiedz na pytania.. (Kto będzi miał wypadek?).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Przeczytaj historyjkę na głos, lub odtwórz ponownie nagranie, zatrzymuj po zdaniu i powtarzaj.. The boys sleep at the .W trzeciej osobie pojawia się końcówka -s i otrzymujemy does.. W środę piszecie krótki test z rozdziału 7.. O której szkole jest w nim mowa?. Why doesn't Nabirye do at home?Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 1 i odpowiedz na pytania: Why does Yasmin.. 2015-11-11 21:10:35 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania .. PLISS 2013-11-22 20:36:11Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. scary = straszny.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.1/92- przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania w zadaniu 3.

3.Wykonaj zadanie 3.. Jedna z propozycji pasuje do dwóch pytań.. pretty = ładny.. Praca na dwie lekcje 05.05. i 07.05.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Ex 4- Znajdź w tekście znaczenia wyrażeń i zapisz je w zeszycie, łącznie z tłumaczeninem.W tekście mogą pojawić się słowa, których nie znasz.. This is the life!Spójrz na przykład, jak zamieniamy pytanie bezpośrednie na pytanie pośrednie: Musisz pamiętać, że w czasach Present Simple i Past Simple w pytaniach pośrednich nie występują czasowniki posiłkowe, stąd w przykładzie powyżej pojawił się czasownik left, jako forma przeszła czasownika leave.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. B Zadanie 10.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.PRACA NA OCENĘ (proszę przesłać na Teams lub na maila: [email protected]) do NIEDZIELI 05.04.20.: podręcznik: str 86: przeczytaj tekst i zrób ćwiczenie 2 i 3.. Przepisz do zeszytu i przetłumacz ( korzystając ze słowniczka str. 98) wyrazy z ramki VOCABULARY str. 93.. 3 Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Do każdego pytania dopasuj właściwą propozycję.. Zdecyduj czy zdania są prawdziwe ( true) czy fałszywe ( false) 4.Wyszukaj w tekście formy czasu przeszłego od czasowników:Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.1 Przeczytaj tekst..

2 Przeczytaj tekst ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt