W 80 dni dookoła świata pytania i odpowiedzi
Zadawaj pytania, odpowiadaj na pytania zadane przez innych, przy okazji poznawaj ciekawych ludzi i baw się dobrze.Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Ciekawostki o autorze powieści - Przymiotniki // odp.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak Fogg dowiedział się,że jednak udało mu się okrążyć świat dookoła świata w 80 dni ?. W 80 Dni Dookoła Świata to wyprodukowana przez studio Silicon Dreams gra edukacyjna adresowana głównie do miłośników geografii.W 80 dni dookoła świata już od 12,87 zł - od 12,87 zł, porównanie cen w 1 sklepach.. Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Kto jest autorem przygód o Kubusiu Puchatku?. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. Imię starego służącego pana Fogga.. Wszelkie pytania, uwagi i zmiany w katalogu prosimy kierować do: [email protected] Wszelkie pytania, uwagi dotyczące Platformy Edukacyjnej prosimy kierować do: .opowiedz pim z etapów podróży w ksiązce "W 80 dni dookoła świata" (wstęp, rozwinięcie i zakończenie).. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY POD HASŁEM "W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" Regulamin konkursu wymaga przeczytania książki J.Verne "W 80 dni dookoła świata" i dobrej znajomości jej treści..

W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.

Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: Poczta/Dokumenty: .. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. ze sprzedawcą sklepu mięsnego.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Dzień, w którym Pan Fogg przyjmuje nowego służącego.. 70 dni 3.. Pobierz (doc, 25,0 KB) Komentarze.. że okrąży świat w 80 dni?. Pytania: 1. pytanie 1 z 10. .. „Krzyżówka o lekturze" May.. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas od 2 do 5 szkoły podstawowej.. Odtwarzamy trasę podróży pana Fogga - Kolejność wydarzeń // odp.. - Zadanie 11: Matematyka z kluczem 6 - strona 58Kartkówka ze znajomości lektury „W 80 dni dookoła świata" - Formy pracy z uczniami dyslektycznymi na lekcjach języka angielskiego - referat by admin 18 lipca 2019 KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt)1.Moja podróż dookoła świata w 80 dni.. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: W 80 dni dookoła świata - Najważniejsze wydarzenia ..

"W 80 dni do okoła świata" Pytanie dotyczące lektury.

/ 4 lata temu (17 października)-w oparciu o powieść J. Verne'a „W 80 dni dookoła świata" • Scenariusz przeznaczony jest dla uczniów klas V-VI Szkoły Podstawowej w Cieszanowie.. A. Włoch B. Niemiec C. Francuz 4. bbomba, 2012-11-20 Szkodaa, że nie ma proponowanych odpowiedzi.. Co zginęło z Banku Anglii?. 🎓 Przeczytaj fragment powieści Julesa Verne'a "W 80 dni dookoła świata".. Autorem książki jest Juliusz Verne.. Tagi dla tego testu: test, wiedza, nauka.. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów 2.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Z jakiego miasta główny bohater .Odpoweidz na pytania dotyczące lektury ,,W 80 dni dookoła świata'' i sptawdź ile wiesz na jeje temat.Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"!Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Serwis pytań i odpowiedzi.

Pomożesz ?Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=)w Marianowie „W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Jakie nazwisko widniało na tabliczce przed domkiem .Witaj na stronie Quizz.pl.. Celem konkursu jest zachęcanie uczniów do przeczytania tekstu, kształcenie nawyków uważnego, dokładnego czytania ze zrozumieniem.Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) 1.. 90 dni B. 80 dni C.. Pytania testowe mają za za…W 80 Dni Dookola Swiata Pytania I Odpowiedzi nowe.co.pl/W-80-Dni-Dookola-Swiata-Pytania-I-Odp… W 2014 roku zmieni się mapa świata | TwojaPogoda.pl.. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. Podgląd treści.. Imię pana Fogga..

W 80 dni dookoła świata - Verne Juliusz za 41,99 zł.

- Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.W 80 dni dookoła świata.. CELE KONKURSU: poznawczy - • Zapoznanie uczniów z treścią powieści pt. „W 80 dni dookoła świata", oraz treścią filmu F. Coraciego pod tym samym tytułem (z 2004 r.),216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2. akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie;KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt) 1.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" .W 80 dni dookoła świata.. z barmanem z baru "Hild" 9.Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".. Ile czasu miał Fogg na .. "W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Odpowiedz na pytania z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Klub, do którego należał pan Fogg.. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Kubuś Puchatek 3.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. A. Chińczyk B. Szkot C. Anglik D. Francuz 3.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataGatunek utworu.. W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. W 80 Dni Dookola Swiata.. W 80 dni dookoła świata to powieść podróżniczo-przygodowa i jako taka ma następujące cechy:..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt