List do kolegi o ważnym wydarzeniu
To w końcu niecodzienne wydarzenie.. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczna i zawsze o Tobie.List do kolegi, O wydarzeniu sportowym w mojej szkole.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. wyjaśnij tytuł dziwny ogród .Zdecydowałem, że napiszę ten list w kilku fragmentach, omawianych na bieżąco, bezpośrednio po każdym zdarzeniu.. Jak sam wiesz pierwszy dzień w nowej szkole jest bardzo trudny.. Dzisiaj w szkole uczniowie starszej klasy, a dokładnie 8c, gdzie chodzi moja siostra, grali na przerwie w butelkę.. Chciałbym opowiedzieć Ci o ważnym uczuciu, którego doświadczałem jeszcze do niedawna.Wiem, że mi nie uwierzysz.. 2010-10-09 12:43:18; Co sądzicie o tym wydarzeniu, które miało miejsce w Zielonej Górze podczas koncertu Peji?. Nikomu jeszcze nie opowiadałam o tym, co zdażyło się w tamtym tygodniu.Spotkanie ze współczesnym artystą - list do przyjaciela.. 2011-05-17 20:00:39Spotkanie ze współczesnym artystą - list do przyjaciela.. Witaj Julio!. źródło: bliżej słowa.. Wziąłeś/wzięłaś udział w zawodach sportowych.. Chciałem znaleźć kilku przyjaciół, z którymi trzymałbym się przez .Napisz list do koleżanki 2013-10-06 13:11:24 Napisz list do bliskiej Ci osoby i opowiedz o wydarzeniu (prawdziwym lub zmyślonym) , którego przyczyną był wiatr 2010-08-03 22:08:38 Napisz słownie równanie procesu fotozyntezy proszę o szybką odpowiedź;* 2009-10-20 16:04:45Przydatność 65% List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie..

Napisz list do kolegi o jakimś wydarzeniu ...

Ale może do Ciebie też dotrze Kot w butach, albo lepiej - zły Wilk z „Czerwonego Kapturka".. 2015-12-12 22:45:54List do kolegi o wydarzeniu magdalenabanas magdalenabanas 29.11.2014r.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Kąpałam się w jeziorze, a następnie łowiłam ryby z tatą.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.List do kolegi o szkole; List do mamy z Zielonej Szkoły; List Odysa do Penelopy(Opis przeżyć) REKLAMA.. 2015-09-07 20:36:50; Wiedzieliście o tym ważnym wydarzeniu?. Wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją dyskrecję, wyrozumiałość, a także radę w każdej sytuacji.. Niedawno wróciłam ze Szwecji.. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczna i zawsze o Tobie.Przydatność 50% List do kolegi, O wydarzeniu sportowym w mojej szkole.. Tego dnia bardzo się stresowałem, gdyż bałem się pierwszego wrażenia.. Wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją dyskrecję, wyrozumiałość, a także radę w każdej sytuacji.. p.jankiewicz 2010-09-16 19:15:08 UTC #2.. Warszawa, 21.10.2019 r. Drogi Franku, dziękuję za ostatni list.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.. Aj, nie życzę ci tego… Ale jeśli jednak, jeżeli pojawi się coś magicznego, to od razu do mnie napisz - tylko ja uwierzę..

Piszę do Ciebie o wydarzeniu, ...

Cześć Karolina!. Pamiętasz, kiedy byłeś w Gdańsku razem poszliśmy pod pomnik trzech krzyży.Prosze o sprawdzenie pracy i korektę sylistyczną TRESC ZADANIA: Brałeś udział w międzynarodowej imprezie sportowej JAKO WIDZ.. Chciałam Ci więc opowiedzieć jak tam było.. .napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. poleca 81 % 764 głosów.. gimnazjum-klasa-1.. W skrócie przedstawię Ci, jaki będzie temat tego listu.. Chyba zapamiętam ten dzień do końca życia.Napisz list do kolegi o ważnym wydarzeniu w twojej szkole .. Treść .po prawej stronie musi być miejsce i data na drugiej linijce musicie znajdować np.: Drogi Krzysiu a pod spodem oczywiście zaczynając od akapitu piszesz list co byś chciał mu powiedzieć ( np.:chciałbym zachęcić Cię do obejrzenia (jakiegoś) filmu, lub np.:z pobytu w ciekawym miejscu,mieście lub gdzie indziej) W liście muszą się znajdować zwroty mówiące o wyrażeniach .Zadanie: napisz list do kogoś z rodziny np cioci,babci opowiedz o ważnym wydarzeniu,jakie miało miejsce w twoim życiu oprócz brata i siostry Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Piszę do Ciebie, ponieważ chcę opowiedzieć Ci o ważnym wydarzeniu w moim życiu..

Napisz list do anglojęzycznego kolegi.

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Pisze do ciebie, gdyż chce Ci opowiedzieć o rozpoczęciu roku.. tysia0909 2010-09-16 16:26:08 UTC #1.. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczna i zawsze o Tobie pamiętam.. Pierwszą atrakcją była wycieczka nad jezioro obok miejsca, w którym mieszkaliśmy.. Piszę do Ciebie, ponieważ chcę opowiedzieć Ci o ważnym wydarzeniu w moim życiu.. Spóźniłem się do szkoły, ale to nie ważne, najważniejsze, że Zośka się znalazła.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Napisz list do bohatera uluibionej powieści.. Wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją dyskrecję, wyrozumiałość, a także radę w każdej sytuacji.. Od naszego spotkania upłynęło już sporo czasu i wiele rzeczy się wydarzyło.. Najlepsi w tym miesiącu universal_soldier 299 pkt.. Następnego dnia pojechaliśmy do wesołego miasteczka.Napisz list do koleżanki lub kolegi o przygodzie która cię.. Autor: Agulinkaa, 2011-06-02 14:13:40 Dodaj do: Napisz list do koleżanki lub kolegi o przygodzie która cię spotkała w magicznej krainie Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21:33:41; Napisz list do kolegi lub koleżanki..

[ 17 września 2020 ... List do kolegi.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam.. Przedstaw w nim życie w twoim domu?. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Piszę do Ciebie, ponieważ chcę opowiedzieć Ci o ważnym wydarzeniu w moim życiu.. 2) Podaj, z jakich krajów i w jakim wieku byli uczestnicy.Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Piszę do Ciebie, ponieważ chciałbym Ci opowiedzieć, co mnie ostatnio spotkało w szkole.. Język polski.. Cześć Peter!. Pewnie zastanawiasz się dlaczego piszę do Ciebie list.. Napiszcie mi proszę przykłady listów do kolegi o rozpoczęciu nauki w nowej szkole.. byłeś uczestnikiem i kiedy się ono odbyło.. MISIAkitka 96 .Pasek - Ważne wiadomości [ 21 września 2020 ] .. List do kolegi.. Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyłoList do kolegi zza granicy o wydarzeniach sierpniowych Gdańsk, 19 sierpnia 2005r.. 1) Jakiego wydarzenia sport.. 16.09.2010r.,WieliczkaPasek - Ważne wiadomości [ 17 września 2020 ] „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej [problemy dzieci z rozbitych rodzin] Czy tu - czy tam - czytam!. O_O 156 pkt.. cirrus 146 pkt.. Warszawa, 21 października 2019 r.Kraków, 02.02.2015r Droga Haniu !. W którym: - napiszesz dlaczego sport jest bardzo ważny w twoim życiu - opiszesz wydarzenie sportowe, w którym ostatnio brałeś/aś udział - poinformuj, dlaczego nie jesteś zadowolony/na ze swojego rezultatu.Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Adewortów 12, 26.7.2015r.. Kalisz , 14..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt