Opis rodziny po niemiecku 5 zdań
niemiecki; opis;Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. W tej części znajdują się też zestawienia zwrotów i słówek z różnych obszarów tematycznych, przydatnych podczas nauki języka niemieckiego.Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1357 razy Średnia ocena:Choroby po niemiecku.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. 12 i wszystkich trzeba spróbować.. Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.. Test: Słówka - rodzinaPrzykład opisu babci po niemiecku z tłumaczeniem Opis babci po niemiecku - wzór.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.. Tylko proszę o zdania po polsku i po angielsku.Test: Niemiecki podstawy (niemiecki w 30 dni) lekja peirwsza.. dom wielorodzinny - das MehrfamilienhausForum Brak wkładu własnego - Witam proszę o pomoc w napisaniu opisu rodziny po niemiecku.. W ostatnie lato ja z moją rodziną pojechaliśmy nad morze.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DParę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin..

Grzyby po niemiecku.

Nasza drużyna dziś wygrała.. Jidysz - dialekt niemiecki.. Moja mama pracuję jako krawcowa.. Cała rodzina ubiera choinkę.. Z góry dzięki !. Przede wszystkim: 1.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Praca opiekunki w Niemczech .Więcej informacji tutaj.Opis filmu po niemiecku Recenzja filmu Gwiezdne wojny Luty 7, 2016.. Plineee :) 30 pkt za rozwiązanie + 15 pkt za najlepsze rozwiązanie -9.12.2015 (17:16) - przydatność: 61% - głosów: 16. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2 str. 68 angielski ćwiczenia klasa 5 brainy 2020-06-18 12:04:20Na przykład .Mein Wochenende Am Samstag schlafe ich lange.. Dzień Dziecka w Niemczech.. Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Zupa szparagowa - przepis.. Niemiecki język potoczny.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Niemieckie czasowniki modalne - wskazówki i zasady użytkowania.. Dzień Ojca w Niemczech.. Dann komme ich nach Hause zuruck.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się… Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy ..

Ptaki po niemiecku.

W Polsce nie je się w Wigilie mięsa, lecz ryby i inne potrawy.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. 5 znanych niemieckich zabytków.. Nazwy domów niemieckich zawierają popularne niemieckie złożenia wyrazów: dom jednorodzinny - das Einfamilienhaus.. Mogą być wymyślone np. Moja siostra jest ładna.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. Może być to opis osoby po niemiecku, na przykład opis siebie po niemiecku, opis kolegi lub przyjaciela po niemiecku, opis członka rodziny albo opis nauczyciela po niemiecku.Mam napisać 5 zdań o rodzinie po angielsku, ktoś pomoże?. Tak Nie.blog o języku niemieckim, niemiecki z pasja, niemieckizpasja, łączy nas pasja język niemieckiWitam, muszę opisać swoją rodzinę po niemiecku 5 członków rodziny.. Proszę was o pomoc gdyż nic nie umiem z tego przedmiotu.. Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. Wyróżnia się różne typy opisów.. Mam na imię .. mam .. lat.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. 35,086 wizyt.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .Jego elementy spotyka się w innych formach wypowiedzi, np. w opowiadaniu, liście lub wpisie na blogu..

Torebka po niemiecku.

Dzisiaj rano bardzo wcześnie wstałam.. 11,130 wizyt.. Czasowniki modalne w języku niemieckim - przykłady.Święta Bożego Narodzenia po niemiecku.. Powinno ich być min.. Nie wiem jakie zdania mam napisać, proszę o pomoc.. (Każdy członek rodziny musi być opisany w 5 zdaniach) - łącznie ma być 25 zdań po niemiecku.. Przykładowy opis rodziny po angielsku.. BARDZO PILNE!. Wolę angielski i mam go zamiar zdawać na maturze więc proszę zrozumcie mnie.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Opis Rodziny po niemiecku +1 głos.. Mieszkam w .. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Tata jest tokarzem.Część z materiałami pomocniczymi zawiera między innymi bogaty zestaw opisów po niemiecku, między innymi: opis obrazka, osoby, pokoju, opis domu i wiele innych.. OTO OPIS Moja rodzina jest bardzo duża.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Czasowniki modalne niemiecki.. Prezenty przynosi Mikołaj.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało..

Popularne drzewa po niemiecku.

Wszyscy razem śpiewają kolędy.. Podoba się?. zestaw słówek z książki : niemiecki w 30 dni, lekcja 1.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Chodzę do Technikum, interesujOpis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników:Napisz 5 zdań po niemiecku o 5 członkach swojej rodziny..Komentarze

Brak komentarzy.