Opisz swoją drogę do domu po niemiecku
Mam dużo obowiązków w domu.. Moja droga z domu do szkoły bardzo mi się podoba i nie chciałabym jej zmienić na inną.. Moja droga do szkoły nie jest długa ani nie skomplikowana.. Wychodzę z domu idę 5 minut prosto na przystanek .. podlewam kwiaty odkurzam i robię zakupy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest tam także biurko oraz łóżko.Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-) Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.Przykłady użycia - "w domu" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Pomagam rodzicom.. Warto przeczytać: CV po niemiecku; Jak napisać list motywacyjny po niemiecku; 14 pytań, które na pewno padną podczas rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku!Opisz swój dzień po niemiecku.. Po naszej ulicy chodzą też zaprzyjaźnione pieski.. Życie ucznia pełne jest niespodzianek - opowiadanie z dialogiem.. - Przyjdziesz po mnie jutro o siódmej trzydzieści .Po polsku mniej więcej chodziło mi o to: Mój dom jest dosyć duży.. Zapoznaj się ze zwrotami, które możesz wykorzystać w wypracowaniu.. Fiszki .Lekcja 14: Opis drogi.. ", „Czym mogę tam dojechać?"?. Wysiadam z autobusu ktory zatrzymuje sie przy samej szkole ..

... Opisz swój pokój po niemiecku.

zadanie dodane 4 października 2010 w Język .Poznaj zwroty w języku niemieckim, przydatne podczas wizyty u niemieckiego lekarza!. Jak powiemy "Katedra" w języku niemieckim?. Idziemy do kina lub spacerujemy.. Po poludniu spotykam się z przyjaciólmi.. Zbiór fiszek „pytanie o drogę niemiecki" pozwoli opanować wiele podstawowych zwrotów, które okażą się niezwykle praktyczne na niemieckich ulicach.. A zatem jeśli potrzebujesz takich określeń po niemiecku jak za rogiem, przez park, prosto, prawo czy lewo, wówczas Fiszkoteka to idealne miejsce dla Ciebie.Opis drogi do szkoly po niemiecku .. Moja droga do szkoły nie jest dluga .. 13,527 wizyt.. O 15:00 jem obiad.. Przetlumaczcie to na niemiecki , jak najszybciej blagam !. Umawianie terminu, opisywanie bólu i wiele innych!. Wystarczy, że zajrzysz na Fiszkotekę!. W tym pokoju znajduję się dużo zabawek.. poleca80% Język polski .. Od 15:30 do 17:30 odrabiam zadanie domowe.. Zadanie: opisz swoją drogę od domu do cszkoły po niemiecku Rozwiązanie: ich gehe aus dem haus, dann gehe ich rechts in die ogrodowastrasse ich gehe die strasse entlang Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Słownictwo do opisywania drogi po niemiecku..

Opis po niemiecku .

W moim domu są 4 pokoje,2 sypialnie,2 łazienki,salon oraz przestronna kuchnia.. Czy to my jesteśmy niewychowani?. Potem jadę już główną drogą prosto i zanim się obejrzę jestem w szkole.. Polish Weszliśmy do domu wyposażonego w specjalny system nagrywania amatorskich filmów.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Od 19:00 do 21:00 jestem na komputerze.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.Zapraszamy również do zapoznania się z drugą częścią rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku (kliknij tutaj)!. Jeden z pokoi należy do mojej młodszej siostry.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis mieszkania po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Tłumaczenie słowa 'droga do domu' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. Możliwe jest także, że będąc w Niemczech ktoś zapyta nas o drogę.Opisz drogę z domu do szkoły po niemiecku..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

O godzienie 18:00 ogladam telewizje i pije kawe.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Musze opisać słońce 2012-09-10 16:37:22; Opisz swoją drogę ze szkoły do domu.. Potem skręcam w lewo i idę znów prosto przez około 200 metrów i skręcam w lewo schodząc z góry.. Z takimi rozmyślaniami wracamy do domu odpocząć, po to, żeby następnego dnia stawić czoła drodze do szkoły .. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Pogoda po niemiecku: zwroty.. Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?. opisz swoją drogę z domu do szkoły .Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.. +niemiecka wymowaOdkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 2012-09-11 16:01:24Chcesz dowiedzieć się, jak powiedzieć po niemiecku „Szukam tego adresu", „Czy to daleko stąd?. Ta wiedza wymaga od Ciebie nawiązania rozmowy i zrozumienia odpowiedzi.. Oglądam tv czytam ksiązki.POtam jem i słucham muzyki.. Wskazywanie gdzie co się znajduje- Rozwiązanie ćwiczenia: Entschuldigen Sie Wissen Sie wo gibt es hier […]Przykładowy opis domu po niemiecku..

Opis domu po niemiecku Nazwy pomieszczeń.

W salonie znajduję się telewizor oraz duża sofa oraz meble.. Idę prosto w kierunku przystanku.. 2010-09-09 18:12:43; Mam opisać swoją szkołe 2012-04-05 12:15:30; musze opisać konia.pomorzecie 2010-03-27 18:16:37; Opisz swoją drogę do szkoły posługując się terminami: ruch prostoliniowy, ruch krzywoliniowy, prędkość chwilowa?. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. Ide prosto i jestem w szkole ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt