20 pytań do lektury szatan z siódmej klasy
Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Zadanie z lektury " szatan z siódmej klasy" 2010-12-10 17:27:47 Możecie mi napisać streszczenie lektury szatan z siódmej klasy 2012-10-12 15:19:36 Znacie jakieś pytania z treści lektury Szatan z siódmej klasy 2009-05-10 07:33:5974% Plan wydarzeń "Szatana z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Tappi.Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. To zależy też od testu.. Utwór powstał w 1937 roku.Potrzebuje streszczenia lektóry ,,Szatan z 7 klasy" Czy ktoś napisze mi recenzję filmu ,,Szatan z siódmej klasy'' z roku 2006r?. @anonim232: Ponieważ do roli Wandy nie mogli znaleźć aktorki z fiołkowymi oczami i żeby to ukryć, zamiast kolorowego nakręcili czarno-biały.. 75% "Szatan z siódmej klasy" - plan wydarzeń.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. PowodzeniaSzatan z siódmej klasy Audiobook - pobierz całość (download).. Zawiera nieodpowiednie treści?. 20,88 zł z dostaw .Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. Zadanie z lektury " szatan z siódmej klasy" 2010-12-10 17:27:47; Zadaj 10 pytań i 10 odpowiedzi do Lektury" Szatan z siódmej klasy" !.

do tych pytań z lektury " szatan z siódmej klasy" ?

20.Rozmowa z księdzem Kazuro.. FunTest.pl.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. Jednak jako lektura klasy 6 uważam, że nietrafiona.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Diabeł wyskakuje z pudełka Pan profesor Gąsowski znany był z niekonwencjonalnego podejścia do nauczania historii.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Szatan z siódmej klasy znowu wkracza do akcji.. *.55.231) 2019-12-03 20:11:27 +10Książka jest dobra, śmieszna momentami, intryga ciekawa.. z kurierem.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. 2011-11-29 17:38:02Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!.

...Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".

Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Zarejestruj się na stronie .Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. Odpowiedz anonim231 (*.. 82% Szatan z 7 klasy; Polecane teksty: 81% Charakterystyka Odyseusza - na podstawie "Przygód Odyseusza" J. Parandowskiego.. O niektórych postaciach historycznych wypowiadał się z lekceważeniem, natomiast o ukochanych osobistościach mówił z zapałem.W „Szatanie z siódmej klasy" można znaleźć wiele takich zlepków.. 14, 18 zł.. Moja córka, która lubi czytać miała ogromny problem z tą książką.. pytanie 1 z 15.. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.. 88% Wiek XX to wiek najokrutniejszych w dziejach ludzkości wojen.. Szatan z siódmej klasy - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Ciężko się ja czyta z uwagi na język, poetycko - archaiczny.. 0 odpowiedzi.. Skomentuj.. Odpowiedz na kilka pytań i poznaj swoją duszę!Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Szatan z siodmej klasy-1960 - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Lektury.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe - strona 2, Nazajutrz przyszedł do niego zatroskany chłopak z trzema księgami..

81% Plan wydarzeń "Szatan z siódmej klasy".

Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.81% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie lektury.. Napisz sprawozdanie z lektury " Szatan z siódmej klasy "zadanie dodane 2 kwietnia 2017 w Język polski przez użytkownika .. odpowiedzieć na Twoje zadanie.. W którymś momencie zaproponowalam, że razem przeczytamy.. Zanim napisany został „Szatan z siódmej klasy" powstała inna powieść, która wykazywała pewne podobieństwo jeśli chodzi o poszczególne elementy fabuły do „Szatana z siódmej klasy".. Jednym z nich może być choćby opis historii przedstawionej w słowach „historia jest bigosem, ciężkostrawną nie tylko z całego tygodnia, ale z wielu lat tysięcy" Porównanie historii do potrawy użytej przez Iwo Gąsowskiego jest naprawdę zabawne.odpowiedź 20 marca 2014 przez użytkownika ak23 .. 0 głosów.. Sprawdzone hasła:„Szatan z siódmej klasy" - gatunek powieści Powieść „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego została opublikowana drukiem w roku 1937. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siódmej klasy..

78% Plan wydarzeń lektury pt. "Szatan z siódmej klasy".

21.Adam odnajduje zaginione drzwi i odczytuje trzecią wskazówkę.STRESZCZENIE LEKTURY „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" I.. Serwis zamknięty.. Szukaj.. Proszę napisać plan wydarzeń powieści Szatan z siódmej klasy - ramowy lub szczegółowy - w formie; Szatan z siódmej klasy --jaka była sytuacja Francuza (jak się czuł dlaczego był w rozpaczy)Geneza utworu i gatunek.. Udostępnij.. Jest to powieść skierowana do młodzieży, jej główny bohater to młody człowiek uczeń siódmej klasy, z którym młodzi czytelnicy mogą się utożsamić.Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Rozwiąż test!Szatan z siódmej klasy; cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą.. 2012-01-27 21:15:58; Możesz wymyślić 10-40 pytań i odpowiedzi do lektury szatan z siódmej klasy 2017-12-06 18:32:17; Podajcie odp.. Jeżeli Twoje dziecko musi przeczytać lekturę na test lub lekcję języka polskiego, bardzo nie lubi czytać książek, ma problem z czytaniem lub wypożyczeniem lektury w bibliotece to skorzystaj z możliwości pobrania na własność legalnej pełnej wersji tego audiobooka (w wygodnych plikach MP3).Mlodzieniec z harcerska postawa szuka zlota z epoki Napoleona a znajduje cos wartosciowszego-milosc!. Jeśli ci nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam zobaczmy, czy działa .. 64 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Peliji 4 lata temu.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Quiz w Poczekalni.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Szatan z siódmej klasy - Test .W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Adaś zajął się sprawdzaniem rachunków..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt