Przeczytaj tekst ponownie wybierz poprawne odpowiedzi klasa 5
Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Maggie, I've bought somePosłuchaj nagrania i przeczytaj tekst.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wybierz odpowiedź A, B lub C, aby poprawnie uzupełnić luki 1-4. b) Podane cytaty umieść w odpowiednich miejscach.3 Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi.. W zadaniach 1.-4., 6.-9., 11.-15. wybierz poprawną odpowiedź i zaznacz ją znakiem X. Dopasuj do każdej luki (8.1.-8.4.). Podaj wyrazy, od których powstało.. Przeczytaj tekst.. Strona 68.. A PERSON I ADMIRE One of my most fa - Pytania i odpowiedzi - Język angielski .. Klasa 5.. 6.Przeczytaj teksty.. Rozwiąż zadanie profesora.. Jeśli się pomylisz, otocz kółkiem błędnie zaznaczoną odpowiedź i zaznacz właściwą.5.. Sprawdź, czyPrzeczytaj tekst i dopasuj zdania 1-4 do flag.. Następnie rozwiąż quiz, udzielając odpowiedzi o˝sobie, i˝uzupełnij komentarz 4.. 1Dlaczego nie można ponownie połączyć ze sobą części rozbitej porcelanowej filiżanki przez dociśnięcie do siebie kawałków tej filiżanki?. Sprawdź, czy arkusz zawiera 21 zadań i składa się z 19 stron.. Odwaga jest bliźniaczą siostrą strachu.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Zadanie 3 Przedstaw Wielkomiluda.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadania ze słuchu, praca na tekstach, gramatyka..

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi.

Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. A PERSON I ADMIREWybierz poprawna odpowiedz ?. Przeczytaj przepis na francuskie tosty.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. O ODWADZE Zdarza się, że słyszymy o ludziach, którzy bez chwili zastanowienia rzucają się w ogień czy burzliwy nurt rzeki.. Wybierz poprawne opcje, a następnie wpisz cały tekst do zeszytu.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk (1-4).. Uwaga.Zadanie 2 Wysłuchaj ponownie pierwszego akapitu opowieści i wybierz wyrazy, które są określeniami pasującymi do opisu Krainy Snów.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Rodzi się jednak pytanie: „Czy to jest odwaga?".. 4/55 ćwiczeniówka.. Zadanie 12.. Pani powiedziała nam, że dyrektor szkoły odchodzi na emeryturę.. Przeczytaj pytania i odpowiedzi, uzupełnij luki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Klasa: 4 szkoły podstawowej.. Wykorzystaj obrazki i fragmenty zdań, które znajdziesz na str. 124 w podręczniku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst.. • Put metal in the big .4 Przeczytaj komentarze i˝wybierz poprawne odpowiedzi..

Przeczytaj teks ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi ... Jasmine can visit people.

Wybierz poprawna odpowiedz 1.. Zacznij pomagać.. Aktywuj Brainly Plus Nielimitowany dostęp do milionów wysokiej jakości odpowiedzi, a dzięki temu szybsza nauka dzięki zweryfikowanym odpowiedziom oraz żadnych reklam na stronie.Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. Uwaga!Przeczytaj tekst i wykonaj zadania 1.-5.. Niektórzy z zazdrością myślą o ich odwadze.. JĘZYK POLSKI Uzupełnia uczeń: KOD PESEL Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów klasy siódmej 1.. 6.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. a) Wyjaśnij jego imię.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 2Przeczytaj teksty.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Adapted from: Fast Food by Lewis Jones PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. 2 Wejdź na stronę: i przeczytaj tekst zatytułowany The 1990's.. DAJE NAJPrzetłumacz kilka zdań w Passive voice: 1.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.)..

Wybierz poprawne odpowiedzi.

odpowiedzi: 0 Cenę pewnego towaru podwyzszono z 450zl do 540zl a po sezonie obnizoono o taki sam procent o ile procent cena tego towaru po sezonie byla nizsza od ceny poczatkowej?. odpowiedzi: 1 Więcej zadańautor: Natalka7822 5.10.2020 (19:51) Liczby i działania (potęgi i pierwiastki) Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 1 rozwiązańEGZAMIN ÓSMOKLASISTY.. Uwaga możesz użyć nie więcej niż 3 słów w każdym z pytań; uzupełniając pytania używaj he/his.Test dla uczniów rozpoczynających naukę w klasie siódmej I grupa Test składa się z 16 zadań.. Następnie przejdź do pytań z lukami na dole strony.. Żeby to uczcić, przygotowuje się niezwykłe rzeczy, zupełnie jak na rozdanie nagród: przyjdą tatusiowie i mamusie, ustawi się w dużej sali krzesła, fotele dla dyrektora i profesorów, estradę 1 udekoruje się girlandami 2.Potrzebuję pomocy z ułamkami dziesiętnymi!. Posłuchaj nagrania i napisz czy te zdania są prawdziwe ( TRUE) lub fałszywe ( FALSE).. angielski .. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. (3 pkt) Przeczytaj tekst.. Ameryka zostałą odkryta przez Kolumba.2.Ciastka zostały zjedzone przez Johna.3.Ja zostałąm zaproszo .Zadanie 3 str 24 klasa 5 2)06 Posłuchaj nagrania i uzupełnijzdania wyrazami z ramki.clever-friendly - funny - helpfulkind - quiet - shy • sporty1 He is5 He is6 He is2 She is7 …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

.Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.🎓 Przeczytaj tekst.. Napisz według wzorów, które poznałeś/aś na lekcji.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Angielski.. Wybierz odpowiedź A, B lub C, aby poprawnie uzupełnić luki 1-4..Komentarze

Brak komentarzy.