Przetlumacz zdania na język rosyjski
Według mnie centrum handlowe w naszym mieście jest duże, ciekawe i fajne.. Będę kardiologiem, a moja siostra będzie laryngologiem.1.przetłumacz zdania na język rosyjski.. Informatyka 168.. Ten film zaczyna się o 20:50.. 2.Mój tata nie prowadzi zdrowego trybu życia , ponieważ jeździ samochodem i je tłuste dania.. Zdążę kupić bilety po lekcjach Ania przyjedzie około godziny drugiej Ona ma około 30 lat Paweł chce zobaczyć Plac Czerwony Najciekawszy w Moskwie jest Kreml Chcemy popłynąć po rzece w Moskwie Ostankino to najwyższa wieża w MoskwieOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Język rosyjski jest napisane cyrylicą (cyrylica), ostatnio uproszczonej w 1917 roku, kiedy to było potrzebne w zacofanej Rosji zlikwidować analfabetyzm.Translator służy do automatycznego tłumaczenia tekstów z języka polskiego na rosyjski i odwrotnie.. Jest pożądany jako język międzynarodowy w komunikacji, nauce, technologiach informatycznych, rozrywce i radiu.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Zadanie 1.. 3.Przetłumacz na język rosyjski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W restauracji zwykle jesz kapuśniak i danie rybne.. Deportacje Polaków w głąb Związku Sowieckiego nastąpiły w związku z wycofywaniem się Sowietów na wschód po wybuchu wojny z III Rzeszą..

...Czy ktoś może mi przetłumaczyć 3 zdania na język rosyjski?

W domu zwykle jecie zupe pomidorową i kotlety schabowe , pijecie wodę mineralną lub sok owocowy .Współczesny język angielski jest najbardziej dominującym językiem na świecie.. 2.Okno mojego pokoju wychodzi na cichy park 3.W moim pokoju nie ma gazu i w kuchni mamy kuchenkę elektryczną.. Na półce stoi toster.. Wszystko to usłyszysz w naszym kursie, do którego już serdecznie zapraszam!Przetłumacz zdania na język rosyjski: 1.Mieszkam w małym mieszkaniu na pierwszym piętrze.. Według mnie w moim mieście jest mało dyskotek.. ;-) - forum ROSYJSKI.PL - dyskusja Chcę wysłać rezerwację do hotelu:-) "Proszę o rezerwację noclegów dla 30 osobowej.. - GoldenLine.plZwroty bab.la.. Z ponad 12 milionami słów, fraz i tłumaczeń.Zdania przetłumacz na język rosyjski.. Język polski 4223.. 3.Dima zje drugie danie a potem wypiję kawę .. 6.Dacza Jury znajduje się nad małym leśnym jeziorkiem.przetłumacz zdania na rosyjski.. Rozwiązania zadań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Raz w zdaniach następuje obniżenie tonu, raz podwyższenie, raz ton się utrzymuje do końca zdania, raz nie.. Dodaj zadanie.Język angielski paruchszymon 2 Answers 2 Views 12 lis 2015, 18:16:53 Zdania w załączniku.. Chemia 333.. Po szkole 486.. Obecna wersja translatora została poprawiona i uzupełniona o duże bazy danych typowych fraz i zwrotów występujących w językach polskim i rosyjskim.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz zdania na język rosyjski-lubisz opalać się na plaży-w czasie wakacji wypoczywałaś w Grecji i Australii-wysłałaś pocztówki z wakacji wszystkim znajomym-w tym roku wraz z rodzicami pojechałaś na wschód Europy-we Włoszech zapoznałaś sie z Czeszką, która ma na imie BlankaPrzetłumacz na język rosyjski BARDZO PILNE!.

Język rosyjski 26.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Obserwuj przedmiot.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Tłumacz teksty z Tłumaczem DeepL - najlepszym dostępnym tłumaczeniem maszynowym, napędzanym wiodącą technologią sieci neuronowych firmy DeepL.. Przygotowaliśmy zbiór zwrotów i wyrażeń, które przydadzą się w rozmowie z osobą posługującą się innym językiem, czy to w podróży za granicę, przy przeprowadzce za granicę lub gdy po prostu spotkasz obcokrajowca.Liczba mówiących.. Aktualnie dostępne języki to polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, niderlandzki, rosyjski, japoński i chiński.🎓 Teoria: W języku rosyjskim: Jeśli w znaczeniu czasownika zawarta jest informacja o braku ruchu n Odpowiedź na zadanie z Всё просто!. W moim pokoju na stoliku stoi telewizor.. Dogadasz się w nim prawie w każdym kraju na świecie, dlatego jest oczywiste, że największy popyt przy tłumaczeniach jest głównie na język .Zdania Złożone; Home.. Przedstawiamy Ci internetowy translator rosyjsko-polski, który umożliwia tłumaczenie dowolnego tekstu z języka polskiego na rosyjski (opcjonalnie angielski) i odwrotnie z języka rosyjskiego na polski.. Jest rozszerzony na wszystkie kraje europejskie i jest użytecznym narzędziem dla wielu użytkowników, którzy mogą go zawsze wykorzystać do języka danego kraju.Skorzystaj już teraz z darmowego tłumacza PONS!.

Dostępnego w 13 językach!

Tłumaczenie jest bezpłatne i natychmiastowe.. Język rosyjski jako język ojczysty jest rozpowszechniony wśród etnicznych Rosjan oraz licznych narodowości dawnego Związku Radzieckiego, które zaznały rusyfikacji lingwistycznej.Jako drugi język rosyjski stosowany jest też głównie na terytorium dawnego ZSRR oraz w licznych skupiskach emigrantów poza jego terytorium.Język rosyjski (26) Biologia 221.. 4.Na mojej ulicy nie ma wysokich domów.. Przy oknie, na biurku stoi komputer.Słownik polsko-rosyjski to efekt pracy naszych językowych entuzjastów, podróżników i moli książkowych.. W nawiasie podaję dźwięki samogłosek języka rosyjskiego: [и], [ы], [у], [э], [о], [а].Oceń na podstawie tekstu, czy poniższe zdania są prawdziwe.. Miejsca opuszczone oznaczają, że takich połączeń nie ma w języku rosyjskim.. Język niemiecki 363.. 1Język rosyjski jest językiem melodyjnym, a to za sprawą intonacji.. 3.2.Informacje w tabeli nie wyczerpują wszystkich możliwych połączeń spółgłoski z samogłoską.. 5.Mój kolega mieszka na ulicy Szopena- wielkiego polskiego kompozytora.. Zbrodnie nacjonalistów ukraińskich na Polakach odbywały się z inspiracji lub za zgodą władz okupacyjnych.. Rano nie jem śniadania , dlatego w szkole często boli mnie głowa i brzuch.. 4.Przetłumacz na język rosyjski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Pytania i odpowiedzi ... Przetłumacz zdania na język rosyjski.

Język francuski 13.. Wiedza o społeczeństwie 184.. Fizyka 431.. 2012-03-01 19:06:42 Przetłumacz zdania na język francuski 2014-04-15 21:19:31Przetłumacz zdania na język rosyjski.. Proszę o przetłumaczenie zdań na język rosyjski, z użyciem по-моему(moim zdaniem, według mnie).. Na te sylaby trzeba zwrócić szczególną uwagę.. Do tej pory "Angielski wschodniej blok" się porozumieć z Karlowe Wary po Sachalin, od Ziemi Franciszka Józefa do Afganistanu.. Moim zdaniem ten film był ciekawy i interesujący.. Język angielski 1123.. Przetłumacz na język rosyjski : 1.Na śniadanie zjesz bułkę z serem i wypije herbatę.. Nasz słownik to nie tylko tłumaczenia polskich słówek na język rosyjski.Najlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w jednym serwisie Wydawnictwa Naukowego PWNTranslator.eu jest wielojęzycznym tłumaczem tekstów i zwrotów on-line, który zaproponuje Ci tłumaczenie na 42 języki z bardzo dobrym wynikiem.. Matematyka 2114.. Kochamy język rosyjski i naszym celem jest, abyś ty też go pokochał!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt