Napisz sprawozdanie z filmu lub że spektaklu który zrobił na tobie duże wrażenie
Rodzaj narracji, słownictwo, scharakteryzowanie fabuły.. że warto jest obejrzeć ten film, ponieważ bohaterowie przeżywaja wszystko to, co czują ludzie w normalnym, rzeczywistym świecie.. Przyznam się, że mocno przeżywam tego typu wydarzenia.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. • Wymień i krótko opisz główne wydarzenia, tematy, środki wyrazu.Napisz sprawozdanie z filmu, spektaklu lub szkolnego wydarzenia sportowego lub kulturalnego.. Streszczenie utworu.. Klasy II gimnazjum pod kierownictwem pani i opieką wyruszyły z budynku szkoły o 8:20, aby na spektakl zdążyć nieco przed czasem.. W 2-3 zdaniach napisz o czym on był.i kiedy był przedsawiany i gdzie no i tyle.. Dnia 21 stycznia 2011 roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt. "Ten Obcy".. Twoja wypowiedź … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy na początek sztuki.. Pamiętaj, żeby recenzja miała charakter subjektywny i rzeczowy.. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. Ustawa o rachunkowości z 29.09.94 (Dz. U.. Krótko opisujemy tematykę dzieła.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Sprawozdanie finansowe- obowiązek kończący rok obrotowy..

Sprawozdanie ze spektaklu "Dziady" cz II.

Sprawozdanie musi być pisane w stylu chronologicznym, każde wydarzenie po kolei.Dobór faktów należy do ciebie.. Potrzebne na jutr… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Sprawozdanie z przedstawienia pt. ,,Mały Książę",,Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" A.de Saint Exupery.. Przedstawienie opowiadało o wakacjnych przygodach czwórki przyjaciół.. Wykorzystaj podane wskazówki.. Czas i miejsce akcji, główni bohaterowie, chronologiczne przedstawienie najważniejszych wydarzeń.. Opinia o dziele.. Uważam, że arcydziełem nie jest i przyznaję, że jest po prostu dobrym .Dzień dobry.. Są to powszechne zasady, które możemy zastosować, gdy będziemy pisać sprawozdanie z filmu, z praktyk, sprawozdanie z lektury lub sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Dnia 28 kwietnia 2015 roku uczniowie klas 4-6 wybrali się do Tarnowskiego Teatru im.. • Podaj informacje o dziele: tytuł, nazwiska twórców.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu który zrobił na tobie duże wrażenieJak napisać sprawozdanie z ,,Kamieni na szaniec" z filmu?. Sytuacja .Uważam, że był to bardzo ciekawy pomysł, który dobrze oddał przesłanie poszczególnych scen..

To tak piszesz nazwę filmu potem piszeż czy był ciekawy.

Może mieć charakter ustny lub pisemny.. W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.. Dowiadują się, że uciekł z domu i podróżuje autostopem w poszukiwaniu swojego wujka.. Język i fabuła utworu.. Jechaliśmy długo, aż w końcu ujrzeliśmy tablice z napisem: Warszawa.Druga natomiast, jako sprawozdanie z lektury, audycji czy przedstawienia jest pokrewna recenzji.. Jest to ocena krytyczna, musi więc zawierać nie tylko sam opis, ale też twoją opinię jako piszącego (możesz opisać także opinie innych osób, które zapoznały się razem z tobą z przedmiotem recenzji).Jeśli piszemy sprawozdanie z filmu, to w najważniejszych informacjach zawrzeć powinnyśmy obok nazwiska reżysera, nazwiska aktorów grających główne role; kraj, w którym został wyprodukowany film i rok powstania.. Następnie (podobnie jak w sprawozdaniu z lektury) czas na streszczenie filmu.Napisz sprawozdanie z filmu, spektaklu lub szkolnego wydarzenia sportowego albo kulturalnego.. 2010-03-28 21:55:42 Załóż nowy klubSprawozdanie z lektury Najważniejsze informacje na temat książki.. Sprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz mówił/, przysięga /jakie były .Napisz recenzje filmu, który zrobił na tobie wrażenie..

Największe wrażenie zrobił na mnie film Zielona Mila.

Ludwika Solskiego na przedstawienie pt. ,,Mały Książę''.Definicja.. Wajda do swojej produkcji zaangażował znakomitych polskich aktorów, którzy oddali charakter postaci dramatu.Skopiowane ze strony zadane.pl ---.Film ,pt. ,,Sala samobójców" Zrobił na mnie ogromne wrażenie, pokazał problemy które dotykają pewną część ludzi, powiem szczerze, że po zakończeniu filmu zaniemówiłam.Uzależnienie od komputera odcięcie się od realnego świata to straszna rzecz, osoby które wpadły w coś takiego potrzebują pomocy .Sprawozdanie ze spektaklu ("Opowieść wigilijna") .. 🎓 Który film lub spektakl.Próbują uświadomić nam, że wina zawsze kończy się karą, która jest cięższa .Sprawozdanie z lektury Najważniejsze informacje na temat książki.. Jego celem jest przekazanie informacji o treści filmu, spektaklu lub książki.. Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .Napisz sprawozdanie filmu "Shrek" .. Shrek" jest filmem dla dzieci i dla dorosłych.. Opowiada on naprawdę .Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. Kapela w składzie: skrzypce - Małgorzata Szulik-Woźniak, kontrabas - Konrad Kubicki, bęben - Dariusz Zieliński, cymbały - Marta Maślanka grała muzykę na żywo, co wywarło duże wrażenie na publiczności.Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas..

• Przybliż okoliczności, w których film lub spektakl był przez Ciebie oglądany.

Podróży autokarem towarzyszyło podniecenie i ciekawość tego, co będziemy mieli szansę zobaczyć (w większości po raz pierwszy) na deskach teatru .Spektakl był bardzo humorystyczny i interesujący.. Akcja filmu toczy się w malowniczej krainie, którą zamieszkuje straszny ogr.. Opis zalet i wad książki, ocena wybranych elementów - np .Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: jak napisać sprawozdanie z filmu?. Ważna jest kolejność zdarzeń.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano, spod budynku naszej szkoły.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wreszcie na scenie bydgoskiego teatru, pojawili się pierwsi aktorzy - po spektaklu dowiedziałam się, że odtwórcami głównych ról byli znani artyści z grupy zwanej "Teatrem współczesnym", którzy przyjechali do nas .Zadanie: napisz sprawozdanie ze spektaklu teatralnego z lektury quot kłamczucha quot Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Zobacz też: Tylko u nas!. Recenzja to inaczej ocena utworu literackiego, naukowego, muzycznego, przedstawienia teatralnego, wystawy.. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. Autor, tytuł, rok powstania, tematyka.. 94, nr 121, poz. 591 ze zm.) w rozdziale 5 określa zasady sporządzania sprawozdania finansowego na dzień zamknięcia ksiąg rachunkowych -dzień kończący rok obrotowy.Twoja opinia na temat filmu lub spektaklu Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.. Spotykają oni na wyspie chorego, rannego chłopca i postanawiają mu pomóc.. 2014-03-29 12:01:13 Pomożesz napisać sprawozdanie ?. Aaaa.Masz tu sprawozdanie z filmu "Zemsta" i zrób na podstawie jego : Film „Zemsta" (produkcja 2002 r.) został wyreżyserowany przez znanego artystę Andrzeja Wajdę, na podstawie komedii Aleksandra Fredry.. Zawiera część krytyczną z uzasadnioną oceną.Zakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych filmów na świecie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt