Test z lektury księga dżungli trudny
Pobierz (doc, 36,5 KB) Komentarze.. W 1907 r. otrzymał Nagrodę Nobla.Test z lektury pinokio 2013-03-14 16:09:30 prosze wypiscie mi wszystkich bohaterow ksiega dzungli 2011-01-10 16:16:11 Czy ktoś da link z streszczeniem do lektury " ksiega strachów " 2010-02-22 14:36:48Handlarz obrazów.. Literatura Biblia - sprawdź swoją znajomość świętej księgi!. Jaki przydomek nosiła matka wilczyca ?Najbardziej kompletny test z lektury Antygona jaki znajdziesz w sieci.. 3.Na kogo polował tygrys, gdy przybyli w okolicę siedziby wilków ?. Niesłusznie wydawane wyroki to nie tylko fikcja.. zozolek525 4 lata temu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Odpowiecie ?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Jest autorem zbiorów fantastycznych opowieści związanych tematycznie z Indiami Księga dżungli (1894) oraz Druga księga dżungli (1901).. Gdzie żyły zwierzęta, wsród których wychował się Mowgli ?. Udostępnij.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.. które możesz mieć zawsze przy sobie.. 86 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Inne tryby testu.. To rzeczywistość, z którą niektórzy muszą się zmierzyć i wytrwać, aby dowieść sprawiedliwości.Książka Leszka Mierzejewskiego przedstawia urywek z życia Zbyszka Kasperskiego, niesłusznie oskarżonego o zabójstwo przyjaciółki, Jagody Borkowskiej.Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy..

Test z lektury "Księga dżungli" - poziom trudny.

Serwis zamknięty.. braku paliwa w maszynie.. Napisał ponadto powieści Światło, które zgasło (1890) i Stalky i S-ka (1899).. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. W stylu której randki z bajek Disneya powinna odbyć się Twoja randka?. Sprawdź co wiesz o lekturze: "Pan Tadeusz" Jeśli przeczytałeś uważnie to na pewno odpowiesz bezbłędnie na wszystkie pytania!. Rozwiąż test.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812.. Którego uczestnika 9. edycji Top Model przypomi.Księga Dżungli - test Przed Wami garść pytań z Księgi Dżungli Czy za trudne?. Test wiedzy ze znajomości lektury Romeo I Julia Williama Szekspira.. !Plik księga dzungli test.doc na koncie użytkownika hmaliszewska • folder Dokumenty • Data dodania: 8 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Doświadczenie zdobyte w dżungli oraz nauki od zwierząt nie zostaną jednak tak szybko zapomniane.. Test: Pan Tadeusz - test znajomości lekturyPan Tadeusz - test wiedzy.. Literatura Literatura współczesna - mole książkowe mają powyżej 9/12!.

pytanie 1 z 10Księga dżungli ...?

Podaj swoje imię: .. taki sobie ten test troche trudny dlamnie niewiem jakTest z lektury „Księga dżungli" .. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Opis testu.. Justyna Nalewajk Szkoła Podstawowa w Bakule - Ziomku 1.. Religia Stary Testament - jak dobrze znasz tę część Biblii?. Wielokrotnie ekranizowana, stała się jedną z najbardziej popularnych narracji, ma wiele odniesień w innych tekstach kultury.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. „Księga dżungli" zawiera a) 5 opowiadań b) 6 opowiadań c) 7 opowiadań d) 5 opowiadań ./1 2.. Wymień przynajmniej 4 prawa dżungli.Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. ewakit, 2010-05-24 Świetny testBryk.pl - najlepsze opracowania lektur, streszczenia lektur dla każdego ucznia, charakterystyki wszystkich bohaterów, lektury szkoła podstawa, lektury liceum, lektury studia.Test z lektury szkolnej Romeo i Julia - test znajomości lektury.. Powodzenia!. „Księga dżungli" jestQuiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. 85% Test sprawdzający znajomość treści „Pana Tadeusza" 85% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza".. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować..

Literatura "Księga dżungli" - test znajomości lektury.

Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.75% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Sprawdź swoją wiedzę!Język polski, Sprawdziany i testy Test sprawdzający znajomość lektury "Księga dżungli" Rudyard Kipling „Księga Dżungli" Test sprawdzający znajomość lektury Oprac.. Czy ktoś Tobą manipuluje?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Justyna Nalewajk Szkoła Podstawowa w Bakule - Ziomku 1.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Księga dżungli to najsłynniejsza powieść autorstwa angielskiego pisarza Rudyarda Kiplinga, wydana w 1894 roku.. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. 73% Test z Kłamczuchy; 69% Test z MitówTest znajomości lektury "Księga dżungli" R. Kiplinga.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Planeta Małego Księcia była:Rudyard Kipling „Księga Dżungli" Sprawdzian z lektury Oprac.. Oceńcie sami :) Ale chcąc poznać dżunglę, warto pogłębić swoją wiedzę.Księga Dżungli Sprawdź co wiesz o filmie "Księga Dżungli" i weź udział w konkursie w którym do wygrania film "Księga Dżungli" na DVD i inne wspaniałe nagrody!.

...W tym tescie sprawdzamy wiedzę na temat lektury .

Księga Dżungli W tym tescie sprawdzamy wiedzę na temat lektury "Ksiega Dżungli" Tagi dla tego testu: lektura, nuda, zwierzęta.. aaaaoioouiouiojlk, 2010-01-11, ocena: Szkoda ze bez odpowiedzi:( iwonap, 2010-04-06 Świetny test.. Ciekawe pytania, zamierzam z niego skorzystać!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaMickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. Jak brzmiałaby Twoja ksywka, gdybyś był piosenkarzem?. Sprawdź!. Pytania zawarte w teście..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt