Ten obcy sprawdzian ze znajomości lektury z odpowiedziami
Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 20191) Głównym tematem "Syzyfowych prac" jest: a) rusyfikacja b) bieda na wsi c) szkolne życie d) bezowocny trud herosa 2) Szkoła, do której Marcin Borowicz uczęszczał w Owczarach to: a) Szkoła Główna b) Gimnazjum Wstępne c) Szkoła Początkowa d) ochronka 3) Marcin Borowicz, gdy zaczynał edukację w Owczarach miał: a) sześć lat b) osiem lat c) dziewięć lat d) siedem lat 4 .Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Ten obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. PS moja nauczycielka polaka jest surowa.. 1.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

... test ze znajomości lektury Otwórz pudełko.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. najlepsze jest to ze większość z was dostało nie więcej niż 3 pkt a piszą że 200 żeby inne przyjeby się z nich nie .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Drodzy szóstoklasiści!. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Powodzenia!. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?. Załóż własny blog!Alina też, gdy Kirkor rozważa możliwość małżeństwa z którąś z sióstr, uświadamia mu, że gdyby wyszła za niego, musiałaby zabrać ze sobą do zamku matkę i Balladynę.. Czym ubrudził się nowy pan inspektor podczas wizytacji szkoły Mikołajka?. Wreszcie gdy zbierają maliny wspólnie z siostrą, marzy o księciu z bajki, ale gotowa jest wyrzec się go, gdyby miała bardzo unieszczęśliwić Balladynę .Który z uczniów był najsłabszy w klasie?. Ten obcy główni bohaterowie.Sprawdzian w wersji A i B umozliwiający podział klasy na dwie grupy.. Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź!. Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomości lektury..

"Ten obcy" - test znajomości lektury.

Jest świetna tak jak ten quiz!. Główni bohaterowie Tego obcego.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Powodzenia!. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D.. Literatura "W pustyni i w puszczy" - test znajmości lektury .. :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Prawda Fałsz : 10.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśSprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Ojciec Uli był: rolnikiem lekarzem ogrodnikiem .ja też pojutrze będe miała ten sprawdzian ;)Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej..

Pytania z lektury Ten obcy.

Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. odpowiedz 17.10.2011 (14:26) .. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. ,,Ten obcy" to moja ulubiona lektura 😍.. Udostępnij.. 1.Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaznaczcie ją.. Najnowsze quizy w dziale: Klasa 6Quiz z lektury "Ten obcy" .. Biblioteka SP 6 w Inowrocławiu.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Sprawdza znajomość treści lektury S. Zeromskiego "Syzyfowe prace" oraz wymaga od ucznia właściwego dysponowania czasem (dotyczy ostatniego zadania).Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Olszyny 3.Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Postaramy się to odgadnąć na postawie Twoich odpowiedzi!Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Liczba wyników dla zapytania 'test znajomości chłopcy z placu broni': 10000+ Chłopcy z Placu Broni Odwracanie kart.. Uważnie przeczytajcie poniższe pytania i odpowiedzi.. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI Z LEKTURY"TEN OBCY" !. Zawsze tylko jedna jest prawidłowa..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy.. pytanie 1 z 10. a) Mikołajek b) Kleofas c) Euzebiusz 10.. Tagi dla tego testu: Ha.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. 46 Obserwuj .. Jaka moc ze .test z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Literatura Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny.. Rozwiąż test!Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury „ Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".Test z lektury: „Ten Obcy".. Masz na to 40 minut .Ten obcy - odpowiedzi na pytania ?. Test: Zenek pochodził z: a) Warszawy b) Tczewa c) Wrocławia d) Strykowa Rozwiązanie - Antoni Janica to: a) stryjek Zenka b) wujek Zenka c) ojciec Zenka d) dziadek Zenka .Najmłodszy z załogi był: Julek Pestka Ula Wszyscy byli w jednym wieku : 7.. Tytułowy "obcy" nazywał się: Zenon Wójcik Piotr Wójcik Paweł Wójcik Włodzimierz Wójcik : 8.. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1.. Pies Uli wabił się: kaja nysa dunaj mors : 9.. Odpowiedz .. Super, akurat za niedługo mam z tego sprawdzian, ale się cieszę, bo uwielbiam tą książkę <3.Sajamon Mam jutro sprawdzian a nie było mnie na lekcji w czas przepowiedzenia czytania tej książki więc dzięki!. Sprawdziany.Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem..Komentarze

Brak komentarzy.