Przeczytaj tekst jeszcze raz do każdego pytania dobierz jedną z odpowiedzi
Schroniliśmy się pod ogromnym drzewem.. (sngielski) 2011-11-15 18:51:29Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ćwiczenie 3 Uważnie przeczytaj tekst i oznacz:Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.3.. Naładowane poezją słowo "wyspa" wabi, przyciąga, obiecuje.[.]. Jeden tekst pasuje do dwóch …Przeczytaj tekst.. Biły pioruny.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Któreś z nas dostrzegło na polance - szałas.. ( Słowniczek na str. 81 oraz słowniki Internetowe).. Nie udzielenie odpowiedzi jest równoznaczne z udzieleniem nieprawidłowej odpowiedzi.II.. Nagle zerwała się burza.. Przeczytaj tekst na str. 74. i wypisz z niego przykłady zdań do każdego z powyższych podpunktów, a następnie je przetłumacz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Sprawdzamy odpowiedzi z .5.Do każdego pytania(5.1-5.4) przyporządkuj jedną z podanych odpowiedzi(A-E).. Po zapisaniu tematu wykonaj w zeszycie zadanie 3/68 (z podręcznika) - jeszcze raz przeczytaj tekst z zadania 1/68, a następnie odpowiedz na pytania.Proszę przesłać odpowiedzi do ćwiczeń do dnia 24.03.2020. na email nauczyciela: [email protected] ..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i rozwiąż zadanie 2/86.

Dwa tytuły nie pasują do żadnego tekstu.. Podkreśl wyrazy z „ó".. Podręcznik: 1.. Raz po raz przecinały niebo błyskawice.. 🎓 Przeczytaj tekst i dobierz do każdego.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Godzinę do ulubionych wiadomości wypełniła mu kolacja i rozmowa z dziećmi.. 5 Who works?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..  Domek rósł, aż sięgnął do deski pod dachem.. Wybierz odpowiedź A, B albo C, aby poprawnie uzupełnić luki (3.1-3.3).. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Aby sobie poradzić z tym zadaniem wystarczy wybrać sobie 3 zdania.. Do każdego pytania dobierz jedną z odpowiedzi: Katy (K), Rachel (R) lub Katy and Rachel (KR).. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Zapisując odpowiedzi, pamiętaj o wielkich i małych literach.. 3 Przeczytaj tekst.. Za każdą poprawną odpowiedź .5 Dopasuj pytania do zagadnień, których dotyczą.. Odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania.. 8x=3000g .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

🎓 Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.Przeczytaj cztery krótkie teksty.

Podkreśl właściwe odpowiedzi.. Zapisać w zeszycie przedmiotowym słownictwo z ramki Check these words wraz z tłumaczeniem.Przeczytaj na głos tekst ze str. 8 i 9 z podręcznika.. Na szczęście miał jeszcze jedną kanapkę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu.. Uzasadnij swój wybór.. 🎓 Przeczytaj pytania i dobierz do każdego z nich właściwą odpowiedź.Każdy test zawiera dodatkowo 12 pytań z wiedzy specjalistycznej - 6 pytań za 3 punkty, 4 pytania za 2 punkty i 2 pytania za 1 punkt.. Uwaga!. Poszukaj słówek w słowniczku na stronie 90, następnie dopasuj je do definicji, zapisz w zeszycie.. Do każdego z pytań 1-4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu.. Popatrz na stronę 87, znajdują się tam słowa opisujące sprzęt i ubrania sportowe.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 2017-03-16 19:03:39 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania .. Następnie przechodzimy do ćwiczeń - otwórz je na str. 7 i wykonaj zadanie 1. każda wyspa jest tajemnicza.Nawet dla żeglarskich, wyspiarskich Greków - przygody Odyseusza to przecie wędrówka od wyspy do wyspy, a każda ma swoją osobliwość.Przeczytaj tekst i pytania..

Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.

Oczywiście Jacek pobiegł za psem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj komentarze unieszczone na forum internetowym (a-c) oraz pytania ich dotyczące(1_4).do każdego pytania dopasuj właściwy komentarz.jeden z komentarzy pasuje do dwóch pytan 2015-11-23 19:10:09Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj polecenia.. Posłuchaj wiersza.. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. Posłuchaj nagrania i powtórz słowa.Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. lepszą odp.. Jakie pytania pojawiły się na egzaminie z języka obcego?. W międzyczasie Pan Karol .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Do każdego pytania 1-4 dobierz właściwy tekst spośród a-c.. Jedna odpowiedź podana została dodatkowo i nie pasuje do żadnego pytania.. Wszyscy tam pobiegliśmy.. Zasady udzielania odpowiedzi w testach na prawo jazdy na kategorię B. Na każde pytanie istnieje jedna prawidłowa odpowiedź.. Nie pomogły nawoływania.Zadania domowe w Zapytaj.. Wykonaj ćw.. W pewnej chwili zza bloku Dawida, kolegi Jacka, wybiegł kot.. Przeczytać tekst na stronie 66.. Zostawiły tylko mały otworek z boku, żeby się mogły prześlizgnąć.. Wiadomości i film, który po nich pan Karol obejrzał razem z żoną, trwały 2 godziny..

Przeczytaj tekst i ułóż trzy pytania.

Jacek wyszedł we wtorek po południu na wiosenny spacer ze swoim psem Koralem.. Dobierz do każdego z nich właściwy tytuł.. Wypisz z tekstu te wyrazy z „ó", których pisownię potrafisz wyjaśnić.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g..  Teraz zaczęły nosić rzeczy potrzebne do wysłania gniazdka, żeby było ciepło.. Wykonać w zeszycie przedmiotowym zadanie 3 i 4. następnie posłuchaj go jeszcze raz i zrób za każdym razem tyle kroków do przodu .Lekcja 2 (na tydzień 6.04 - 8.04) TEMAT: Praca z tekstem - szkoła Cel lekcji Ćwiczenie poznanego materiału poprzez różne umiejętności Efekt: Uczeń korzysta ze źródeł informacji w języku angielskim Materiał: 1.. Przeczytać jeszcze raz wybrane przez siebie zdanie, ułożyć do niego pytanie i kolejno postępuj .gniazdka do kałuży, nosiły błoto od rana do nocy.. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź.. Pies szarpnął smycz, a ta odpięła się od obroży.. Zeszyt ćwiczeń : str.66, zad.1,2,3,4..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt