Przepraszam za spóźnioną odpowiedź po angielsku
2010-08-20 14:39:29 Jak powiedzieć po angielsku " Przepraszam za błędy"?. • Przepraszam, nie słyszę cię zbyt dobrze.. Przepraszam.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. • Przepraszam, nie słyszę cię zbyt dobrze.. Dziękuję za Twoją wyrozumiałość, kiedy czekałeś na moją wiadomość.. powered by .spóźniony - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. (Przepraszam za spóźnienie.). I apologize for… (the delay) - Przepraszam za… (spóźnienie).• Przepraszam, że jestem spóźniony.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Proszę wybaczyć.. Polish Dziękuję i jeszcze raz przepraszam za spóźnienie .Przykłady użycia - "przepraszam za" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. I must apologize for.. (ringing you so late) Muszę przeprosić za.. (telefonowanie tak późno).. Polish Przepraszam , właśnie się dowiedziałem, że to pytanie zadał pan poseł Posselt.napisz właściwą treść odpowiedzi, życz dobrego dnia i jeszcze raz przeproś, Tak by to wyglądało w nieformalnym mailu (np. do współpracownika): Cześć Darku, mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa przepraszam za spóźnioną odpowiedź w słowniku online PONS!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "przepraszam za spóźnienie" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Co znaczy i jak powiedzieć "spóźnienie" po angielsku?

Przepraszam, mógłby pan powtórzyć?. przepraszam, nic z tego nie zrozumiałem przepraszam, nie akceptujemy kart kredytowych przepraszam .. Biznes i Finanse (34507) Biznes i Finanse (34507) Wszystkie (34507) Banki (7586) Bankowość Elektroniczna (42) E-biznes (3844) Ekonomia (1809) Fundusze UE .Przykłady użycia - "opóźnienie" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. I must apologize for… (ringing you so late) - Muszę przeprosić za… (telefonowanie tak późno).. 2015-08-02 10:48:18 Jak napisać po angielsku " przepraszm , ale nie znam angielskiego"?. Pamiętajmy, że niektóre wyrażenia (jak np. z pardon czy apology) są używane w bardziej oficjalnych sytuacjach.Tłumaczenia w kontekście hasła "najmocniej przepraszam" z polskiego na angielski od Reverso Context: Najmocniej przepraszam, ale nie wpuszczam obcych.Przepraszam za zwłokę, ale ten młodzieniec bardzo się szamotał.. • Przepraszam, gdzie jest toaleta?. 2010-10-03 21:03:50przepraszam - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Wybacz.. Przepraszam za.. (spóźnienie).. - retardation, tardiness, lateness, arrearage, tardy .. Zobacz także: dodatkowy czas pozwolony na spóźnienie • Przepraszam za spóźnienie.. • Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.. Po stokroć przepraszam.. I'm sorry, I'm late - Przepraszam za spóźnienie..

Co znaczy i jak powiedzieć "spóźniony" po angielsku?

I'm sorry [ I'm sorry ] .. przepraszam przepraszam na minutkę przepraszam na sekundkę przepraszam za bałagan przepraszam za brzydkie wyrazy przepraszam za spóźnienie.Czy lanie paskiem za spóźnienie do domu jest słuszne?. • Przepraszam, on jest teraz na spotkaniu.. • spóźnić się na pociąg.. Proszę wybaczyć.. 2011-11-13 15:14:21spóźnienie - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Bardzo przepraszam, że trwało to tak długo.A thousand pardons -Po stokroć przepraszam.. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.. Przepraszam, mógłby pan powtórzyć?. • Przepraszam, że znowu przerywam.przepraszam na minutkę przepraszam na sekundkę przepraszam za bałagan przepraszam za brzydkie wyrazy przepraszam za spóźnienie przepraszam za to przepraszam, ale muszę spadać przepraszam, co powiedziałeś przepraszam, czy przypadkiem zna pan przepraszam, jeśli trochę wolno myślę Przepraszam, mogłaby pani powtórzyć?. Proszę mi wybaczyć.. • Przepraszam, gdzie jest najbliższy posterunek policji?. Polish Przepraszam za tę niedogodność, ale chciałabym otrzymać jasną odpowiedź.Tłumaczenia w kontekście hasła "przepraszam za spóźnienie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przepraszam za spóźnienie, pani Lackhart.Przepraszanie po angielsku Mimo iż najpopularniejszym zwrotem oznaczającym "przepraszam" jest "I am sorry", istnieje wiele sposób by wyrazić, iż jest nam przykro..

Co znaczy i jak powiedzieć "przepraszam" po angielsku?

Przepraszam.. - (FR) Mr President, Commissioner, I am sorry I am late, but I was trying to keep my speed down in order to protect our climate.przepraszam za brzydkie wyrazy przepraszam za spóźnienie przepraszam za to przepraszam, ale muszę spadać przepraszam, co powiedziałeś przepraszam, czy przypadkiem zna pan przepraszam, jeśli trochę wolno myślę Przepraszam, mogłaby pani powtórzyć?. Excuse me - Przepraszam.. I really have to go now - I don't want to be late for dinner.Polish Przepraszam za spóźnienie, ale jechałem wolno, aby chronić środowisko.. • Przepraszam, ale nie rozumiem tego ostatniego zdania.. Includes free vocabulary trainer, verb tables and pronunciation function.I'm sorry, I've forgotten my (book, notebook, homework) - Przepraszam, zapomniałem swojej (książki, zeszytu, pracy domowej) I'd like to know… - Chciałbym wiedzieć… I'd like to know what grade I've got - Chciałbym wiedzieć jaką ocenę dostałem.. Definicja .. Forgive me - Przepraszam.. Polish Opóźnienie rozwoju u dzieci urodzonych przez matki z padaczką obserwowano rzadko.Jak napisać po angielsku "żyjcie długo i szczęśliwie"?. - sorry, excuse me, 'scuse me, 'scuse, pardon meJak powiedzieć po angielsku "Przepraszam za błędy"?. Wybacz.. 2011-09-04 19:59:49 Jak usprawiedliwić spóźnienie na pierwszą lekcje ?.

przepraszam, nic z tego ...• Przepraszam za niewygody.

drugie pytanie o angola, ale musze napisać maila i nie chce miec bledow To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale wyjechałem na tydzień.Tłumaczenia w kontekście hasła "przepraszam za kłopot" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przepraszam za kłopot, ale muszą państwo wyjść.Tłumaczenia w kontekście hasła "Przepraszam za zamieszanie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Panie Emmons, przepraszam za zamieszanie.Przykłady użycia - "przepraszam" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2010-06-18 21:17:12 jak będzie po angielsku " przepraszam , że tak długo nie pisałam"?. • Przepraszam, że jestem spóźniony.. • Przepraszam, że ci przerwałem.. I do apologize .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak jest po angielsku przepraszam za spóźnienie?. Pardon me - Proszę mi wybaczyć.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wybacz mi.. • Przepraszam, czy mógłbym przejść?. Pytania ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt