Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi klasa 6
Popatrz na obrazki przedstawiające różne pojazdy.. Nie przepisuj całych zdań!. 6.6. popatrz na obrazek, przeczytaj i wpisz wŁaŚciwy wyraz z ramki.total: 8 p. mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:24Zadania domowe w Zapytaj.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Popraw fałszywe zdania tak, aby były prawdziwe.. Drogi uczniu klasy VI: Otwórz podręcznik na stronie 70 I przeczytaj tekst The camping trip.Popatrz na obrazek.. poprawne odpowiedzi a brith całabstr.dajenaj odpOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Znaczenie wyrazów sprawdzisz w „Word list" - ćwiczenia str. 48 Unit 7); następnie posłuchaj nagrania CD2.33 i sprawdź swoje odpowiedzi.. 2 Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst.. przedwczoraj o 19:58 rozwiązań: 0Popatrz na obrazki I powiedz ile lat ma Ricky na każdym z nich.. Popatrz na obrazek.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. 2009-10-23 16:17:32Polecenie brzmi: Posłuchaj rozmowy, przeczytaj zdania i wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.. 6/54 w podręczniku.. Swoją odpowiedź uzasadnij.. Zwróć uwagę na dwie wybrane kwestie.. Możesz podejść do testu dwa razy.. Posłuchaj nagrania ( zadanie zostanie zrobione na lekcji) i uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w każdą lukę..

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi.

Zadanie jest na ocenę.. Pytania i odpowiedzi.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Klasa 4a - quiz klasa 4a .. Popatrz na obrazki I uzupełnij zdania formami can I can't .. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 2015-05-28 15:36:25 napisz pytania do odpowiedzi !. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. Termin realizacji do 22.03.2020 1 Popatrz na obrazki i uzupełnij tekst.Popatrz na obrazki na s 68.. Angielski zadanie 6/22 unit 2 klasa 7Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi.. Workbook .. Workbook (Zeszyt ćwiczeń, Pearson) Klasa: 6 szkoły podstawowej.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 4 Where's Dad?Wydrukuj kartę pracy i zaznacz poprawną odpowiedź lub zapisz odpowiedzi w zeszycie.. i wybierz.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Zwróć uwagę na trzy wybrane bitwy.. Then fry them in a frying 3 _____.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź..

3 Wybierz poprawne odpowiedzi.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.🎓 1. c (przykład) 2. b (odkurzać w salonie) Odpowiedź na zadanie z English Class A2.. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.. Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Kiedy skończysz wszystkie przykłady, kliknij finish na dole strony, a następnie opcję chceck my answers.. Napisz zdania w zeszycie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Napisz w zeszycie, gdzie .Ile kosztuje?. Angielski junior explorer klasa 6 str 10, 11 ćwiczenia pliss daje naj .Gramatyka: Na stronie internetowej: oup.pl, należy wybrać zakładkę Katalog, tu poszukać tytuł podręcznika Steps plus, następnie wybrać zakładkę dla ucznia i na dole napisane jest dla klasy V- tutaj są ćwiczenia z gramatyki z rozdziałów: 5 i 6 ( comparative adjectives, superlative adjectives-cwiczenia z przymiotników, to be- past .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o popatrz.. Popatrz na obrazek ( strona 84) i przeczytaj pytania.. Dopasuj miejsca od 1-4 z obrazkami a-d.. Skąd się bierze?. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę..

Zapisz do zeszytu: ... 3.Wybierz poprawne odpowiedzi.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Angielski na maturze.. Można również ten materiał zaliczyć na konsultacjach po ich wcześniejszym ustaleniu z wychowawcą lub nauczycielem przedmiotu (kontakt mailowy).. Wybierz odpowiedź a, b, lub c. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.6.1 Cooking verbs; Cooking nouns A 1 Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Kliknij w odpowiedni link, wpisz swoje imię, nazwisko i klasę.. Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi koolano koolano Odpowiedź: Sandra lives in a cottage.. 5, 6, 7) w piątek (05.06.2020).. popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Masz trzy dni na wykonanie zadania.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Premium .1 Popatrz na obrazek i˝zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (P) czy fałszywe (F).. Popatrz na obrazki obok testu, przeczytaj pytania, wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.czaromirus.. / 7. popatrz na obrazki , przeczytaj pytania i napisz.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Włącz nagranie CD3, ścieżka 7, pokazuj paluszkiem na poszczególne obrazki i powtarzaj na głos ich nazwy, równocześnie czytaj wyrazy pod obrazkami.. 4 Przeczytaj tekst zatytułowany: „Humans of the sea".. Nie musisz przepisywać całych zdań..

Wybierz poprawne odpowiedzi.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Zad.. przedwczoraj o 19:58 rozwiązań: 0; joajoa8 Historia W jaki sposób nacjonalizm wpłynął na wybuch pierwszej wojny światowej ?. Dlaczego?. Posłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź: a lub b. Napisz odpowiedzi w zeszycie.Sprawdź co zapamiętałeś z dwóch ostatnich lekcji.. Wejdź na eDesk , następnie do zakładki „Karty pracy podstawowe".Proszę otworzyć podręczniki str.84.. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. W ćwiczeniach str. 38 robimy zad..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt