Ćwiczenia na tablicę interaktywną angielski
Schemat ćwiczeń.. Jeśli szukasz inspiracji w nauce języka - ta strona Cię nie zawiedzie.Wszystkie swoje zadania znajdziecie po kliknięciu na szarą postać w prawym górnym rogu - to Wasze konto.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania .Uwaga: Na tablicy również możemy wykorzystać filmy i ćwiczenia z Khan Academy.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Praca z oprogramowaniem to wygoda, bo wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia lekcji, jest dostępne za jednym kliknięciem: strony z podręcznika, ćwiczenia interaktywne do każdego rozdziału, materiał audio, wszystkie filmy,Nauka angielskiego - quizy interaktywne Zdobywcy Wiedzy Słownictwo, zwroty i gramatyka na poziomie podstawowym i rozszerzonym.. 3.Uczniowie rozwiązują ćwiczenia z aplikacji Learning Apps na .Cookie Policy.. Więcej na ten temat przeczytasz w poprzednim wpisie.. Ćwiczenia obejmują pełny zakres materiału realizowanego w klasach 1-3 szkoły podstawowej.Ćwiczenia na tablicę interaktywną; Ilustracje - polskie krajobrazy; Ilustracje - polskie miasta; Ilustracje - polskie naj; Ilustracje - Stolica Polski; Ilustracje - Wisła; Ilustracje - zamki i pałace; Ilustracje - zwierzęta Polski; Ilustracje do wykorzystania; Materiały do wydrukowania; Materiały multimedialne; Polska!. Jeśli szukasz inspirujących miejsc oraz materiałów w internecie łączących edukację i zabawę, zajrzyj na nasze strony i profile społecznościowe.Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi na nas przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przyjęliśmy nową politykę prywatności, w której wyjaśniamy w jaki sposób zbieramy .SCENARIUSZ LEKCJI JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z WYKORZYSTANIEM NARZĘDZI TIK I..

Podobne ćwiczenia ze społeczności.

Interaktywne zapisy nagrań stanowią niewyczerpane źródło dodatkowych ćwiczeń pozwalających utrwalić słownictwo oraz poprawić wymowę.Feelings kl III Strony prezentowane poniżej zawierają mnóstwo pomysłów i materiałów do wykorzystania w nauczaniu języka angielskiego dz.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa angielskiego.. Materiały edukacyjne.. Widząc listę zadań klikamy na wybrane, a pod otwartym ćwiczeniem są przyciski: Save, Share i Download.Wystarczy kliknąć na Share, skopiować podany link i wysłać uczniom.Możecie też przesłać im bezpośrednio przez Google Classroom lub Microsoft Teams, ale do tego .Ćwiczenia interaktywne są zbliżone do elementów gier komputerowych tak lubianych przez uczniów.. Lekcja otwarta dla rodziców i dziadków.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Urządzenie to jest dużym ekranem projekcyjnym zintegrowanym z projektorem i komputerem.. Tablice interaktywne na matmie września (2) 2017 (1) .Zaprezentowane ćwiczenia dotyczą nauczania języka angielskiego w edukacji początkowej.. Do .Od kilku lat wykorzystuję w mojej pracy tablicę interaktywną a od dwóch lat pracuję w tabletowej klasie.. Staram się dać tylko gotowe pomysły.. Pokaż wszystko.. PDF Materiały do wydruku.. To .Nie generuje wyników na tablicy.. Wskazówka: Przed lekcją warto sprawdzić, czy na komputerze podłączanym do tablicy interaktywnej mamy odpowiednie wtyczki i\lub oprogramowanie do odtworzenia wybranego materiału - najczęściej .Angles365 - tutaj znajdziecie mnóstwo gier, ćwiczeń i zadań interaktywnych..

Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka angielskiego.

Język angielski (4) Język polski (2) .. Gry, piosenki, rymowanki, teksty, nagrania i wiele innych aktywności czeka na wszystkich pragnących rozpocząć lub kontynuować poznawanie obcego języka.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.British Council - to jedna z wielu propozycji dla dzieci, uczących się języka angielskiego.. Komunikat o błędzie "Błąd sieciowy" Po właściwym przeprowadzeniu aktywacji szkolnej licencji sieciowej program nie chce się uruchomić, ale wyświetla się komunikat podobny do poniższego przykładowego komunikatu, gdzie w przedstawionej ścieżce jest odstęp w nazwie pliku exe: "System Windows nie może .Wykorzystanie tablicy interaktywnej na lekcji języka angielskiego w klasie 1 : Etap edukacyjny: I etap edukacji : Opis: Scenariusz lekcji na temat: Let's go shopping - ćwiczenia interaktywne.. Blog jest zbiorem linków do stron z materiałami przydatnymi do pracy z wykorystaniem TIK .. EuroPlus+ Angielski dla nastolatków .. Imię i nazwisko nauczyciela: Jolanta Obst.. Działa na zasadzie ekranu dotykowego, który w zależności od technologii, w jakiej wykonano tablicę, może być obsługiwany za pomocą palca lub specjalnego pisaka.Konspekt lekcji z języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.. Autor: Anna Dołżyńska, Agnieszka Drowanowska Zespół Szkół Społecznych nr 3 Białostockie Towarzystwo Oświatowe : Zgłoszone przez: Anna .Re: tablica interaktywna na lekcji języka angielskiego Post autor: olla26 » 2010-03-20, 21:16 jest to skrzyneczka, pudełko wielkości 10x15 cm, którą podpina się do komputera.Kolorowanki i gry dla dzieci - DomowyPrzedszkolak.pl..

Przedmiot: język angielski, klasa 3b, grupa 11 Temat: My Granny is cool.

Klasa: 4 (II etap edukacyjny) .. tablica interaktywna, tablica biała, aplikacja LearningApps.org, słownik angielsko-polski online - Diki, zeszyt ćwiczeń K. Stannett Brainy kl.4 wyd.. Dostęp do materiałów audio i wideo jest prosty i nie wymaga dodatkowych sprzętów.. Ćwiczenia interaktywne dla gimnazjum " to opracowany przez zespół specjalistów, nowoczesny program do nauki języka angielskiego .. Jest wiele innych ciekawych stron, ale tam musielibyście tworzyć ćwiczenia od nowa.Edukacyjne Gry Dla Dzieci to miejsce, w którym najmłodsi znajdą dla siebie wiele niesamowitych przygód, a rodzice, spokojni o ich bezpieczeństwo, będą mogli pozwolić sobie na chwilę oddechu od codziennych obowiązków.tworzymy materiały na tablicę interaktywną do użycia podczas lekcji gry mogą służyć jako ćwiczenia i powtórzenie dla uczniów w domu w formie zabawy uczniowie sami mogą tworzyć gry, quizy, aplikacje w ramach powtórzenia materiałuAngielski online w Ditto to po pierwsze duża dawka komunikacji na każdej lekcji, ale też nauka nowego słownictwa i zwrotów, ćwiczenia pozwalające na doskonalenie wymowy.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Poniżej zaprezentowany został schemat opracowywania własnych interaktywnych ćwiczeń..

Świetnie nadają się do wykorzystania w pracy z tablicą interaktywną.„Angielski… i kontaktujesz!

Zawiera on zestaw gier dla młodzieży , ćwiczeń interaktywnych oraz animacji adresowanych do nastolatków , chcących uczyć się języka angielskiego .Oprogramowanie do tablic interaktywnych English Class Active Teach to nieodzowna pomoc dla każdego nauczyciela.. Uczestnicy naszych kursów angielskiego online mają dostęp do ciekawych, interaktywnych materiałów językowych, dzięki którym zajęcia są różnorodne i .Przedimek nieokreślony a/an w języku angielskim - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Wykorzystanie tablicy i oprogramowania skraca czas przygotowania do zajęć.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Przestawienie się na pracę na innej tablicy interaktywnej nie powinno być problemem, gdyż wystarczy .. 1.Wystarczy, ze klikniecie na zdjęcie, a zostaniecie przeniesieni do danej gry, dlatego koniecznie zapiszcie tę stronę:D Wspominam to co możemy zrealizować tylko na tablicy interaktywnej (bez telefonów uczniów).. Baza zawiera ponad 800 zestawów ćwiczeń (ponad 8000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne oraz słownictwo..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt