Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi klasa 4
Popatrz na obrazek.. Zadanie jest na ocenę.. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.. Pomocy proszę to na jutro!Można również ten materiał zaliczyć na konsultacjach po ich wcześniejszym ustaleniu z wychowawcą lub nauczycielem przedmiotu (kontakt mailowy).. Posłuchaj nagrania ( zadanie zostanie zrobione na lekcji) i uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. i wybierz.. Workbook .. Workbook (Zeszyt ćwiczeń, Pearson) Klasa: 6 szkoły podstawowej.. Premium .Popatrz na obrazki na s 68. mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:24Angielski na maturze.. Popraw fałszywe zdania tak, aby były prawdziwe.. Kreskówki są oglądane przez dzieci.5.Muzeum Kopernika jest odwiedzane przez dzieci każdego dnia.. 2009-10-23 16:17:32Wydrukuj kartę pracy i zaznacz poprawną odpowiedź lub zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zad 2, 3, 4 wczoraj o 20:01 rozwiązań: 1; joajoa8 Historia Akie zwycięstwa Napoleona Bonapartego oznaczały hegemonię Francji w Europie .. Przeczytaj o Rickym na str. 108 (podręcznik) i popatrz na obrazki.. Zwróć uwagę na trzy wybrane bitwy.. 18 marca 2020. by Sylwia Rodziewicz in .. 6.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi pobierz jpg.

Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Wiem, wszyscy patrzą na stronę 58 - na tekst o Flinstonach.. Kliknij w odpowiedni link, wpisz swoje imię, nazwisko i klasę.. Angielski zadanie 6/22 unit 2 klasa 7 Napisz email do koleżanki z Anglii w .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o popatrz.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Popatrz na obrazek ( strona 84) i przeczytaj pytania.. Pytania i odpowiedzi.. Swoją odpowiedź uzasadnij.. 2015-05-28 15:36:25 napisz pytania do odpowiedzi !. Możesz podejść do testu dwa razy.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Ambicje i cele życiowe - wprowadzenie słownictwa.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na obrazek.. Napisz w zeszycie, gdzie .autor: ~elo 4 dni temu (17:37) miał ktos z was sprawdzian z matematyki klasa 7 rozdział liczby i działania Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązańZad.. Termin realizacji do 22.03.2020 1 Popatrz na obrazki i uzupełnij tekst.Zwróć uwagę na trzy wybrane bitwy.. Twoim zadaniem jest posłuchaj piosenki i zdecydować, które zdanie należy wpisać do okienka.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Wybierz poprawne odpowiedzi.. Popatrz na obrazek.. Drogi uczniu klasy VI: Otwórz podręcznik na stronie 70 I przeczytaj tekst The camping trip.V3QAX Fizyka Ciężarek zawieszono na sprężynie i wprowadzono w drgania pionowe..

Popatrz n obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

na na przyjęcie przez Mary.4.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.3.. Popatrz na zdjęcia i tabelkę nad dialogiem w podręczniku na str 92.. Uzupełnij dialog na podstawie informacji z tabelki, następnie wysłuchaj nagranie i sprawdź.. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. Pomoże ci tabelka Speaking Direction w podręczniku i tabelka poniżej(Odpowiedzi zapisz do zeszytu.). Wpisz do zeszytu te wyrazy, które były dla Ciebie trudne.. Zaloguj sie zarejestruj sie liceumtechnikum.. Następnie włącz nagranie CD3.19 i sprawdź, czy zrobiłeś/aś poprawnie.. Dziś popatrzcie na stronę 59.. Strona 6.. Mówienie o upodobaniach - pytania i odpowiedzi.. Masz trzy dni na wykonanie zadania.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.czaromirus.. Obok atrakcji wpisz imię osoby, której się podobała (Agata, Marcus, Sophie).. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Zaczynamy od .1 Popatrz na obrazek i˝zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (P) czy fałszywe (F).. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. Swoją odpowiedź uzasadnij.. popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Zapisz do zeszytu: .. 3.Wybierz poprawne odpowiedzi.. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów..

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi.

Nie przepisuj całych zdań!. Ile lat ma Ricky naPolecenie brzmi: Posłuchaj rozmowy, przeczytaj zdania i wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.. Poczekajcie, w poniedziałek przeczytamy ten tekst.. Popatrz na obrazki obok testu, przeczytaj pytania, wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.Popatrz i dopasuj: Na wsi - Praca zbiorowa - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. wczoraj o 19:58 rozwiązań: 0Sprawdź co zapamiętałeś z dwóch ostatnich lekcji.. Popatrz na obrazki napisz a an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. W zdaniach pod obrazkami wybierz właściwy .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi .. Liceum/Technikum Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi jogurtwisniowy jogurtwisniowy 2.is, under 3.are, in front of 4.is, behind .. Historia klasa 6 str 12 ćwiczenia pliss daje naj🎓 1. c (przykład) 2. b (odkurzać w salonie) Odpowiedź na zadanie z English Class A2.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Wykonaj zadania 1,2,3,4,5,6 ze str.88-89 w ćwiczeniówce.Otwórz proszę ćwiczenie na stronie 72/zadanie 1.. Oto przymiotniki, których dziś się nauczymy.. Kiedy skończysz wszystkie przykłady, kliknij finish na dole strony, a następnie opcję chceck my answers..

Wpisz tylko cyfrę.Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

Popatrz na obrazki przedstawiające czynności wykonywane przez włamywacza.. poprawne odpowiedzi a brith całabstr.dajenaj odp4.. Popatrz na tekst piosenki, który zawiera 4 okienka (luki), w których brakuje krótkich zdań.. przedwczoraj o 19:58 rozwiązań: 0Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. przedwczoraj o 19:58 rozwiązań: 0; joajoa8 Historia W jaki sposób nacjonalizm wpłynął na wybuch pierwszej wojny światowej ?. 4 Przeczytaj tekst zatytułowany: „Humans of the sea".. Zwróć uwagę na dwie wybrane kwestie.. Nie widac za bardzo ale chyba.. Te zdania zapisane są poniżej i są ponumerowane od 1 do 4.. Zapisz temat lekcji Life ambitions - vocabulary.. Dopasuj miejsca od 1-4 z obrazkami a-d.. Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.Popatrz na obrazki I powiedz ile lat ma Ricky na każdym z nich.. Odpowiedz na pytania.. Zadanie 3. na stronie 72. w podręczniku - Popatrz na obrazki i wskaż drogę.. Zadanie 4. na stronie 72. w podręczniku - wybierz poprawne odpowiedzi i przepisz dialog do zeszytu i znajdź library na mapie miasta podanej w zadaniu 5.Zad.1 Popatrz na zdjęcie z podręcznika lub otwórz go na stronie 84, jeśli masz go w domu.. Zadanie 4.. Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę.. 2 Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst.. Popatrz na obrazki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt