Przedmioty szkolne po niemiecku test
Miłej zabawy podczas nauki :) Znajdziecie mnie na: Schulsachen Przybory szkolne po niemiecku4.5 (90.91%) 11 votes Przedstawiamy nazwy przyborów szkolnych po niemiecku.. W Niemczech wakacje są ruchome (beweglich).. fizyka.. Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.Przedmioty szkolne - ćwiczenie online z odpowiedziamiPrzedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Oprócz listy słówek znajdziesz .Przedmioty szkolne; Przedmioty szkolne, test z języka niemieckiego Powodzenia ;) Nie odpowiadam za ewnentualne błędy.. Domino rozpoczynamy i kończymy obrazkiem z logo SuperKid.. Czy dasz radę rozgryźć FALSE FRIENDS - Co oznac.Zawiera 16 pytań.. Zapraszamy!. Reszta słówek związanych ze szkołą po angielsku może sprawić większy problem.. 2011-04-07 17:52:12 " Przedmioty używane w kuchni " jak to będzie po niemiecku ?. - Test na typową nastol.. Zgadnę, na jaką literę rozpoczyna się Twoje imi.Przybory szkolne - niemiecki z Fiszkoteką Jeżeli zastanawiałeś się, jakie są przybory szkolne po niemiecku, to ta lekcja rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.Poznasz wszystkie nazwy przyborów szkolnych po niemiecku i nie będziesz miał problemów z określeniem, jak jest ekierka, czy linijka po niemiecku.Przybory szkolne po niemiecku to temat związany ze szkołą i słownictwem dotyczącym materiałów szkolnych..

... Przybory szkolne po niemiecku.

Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku.. Przedmioty szkolne po niemiecku Każdy z nas chodził, lub dalej chodzi do szkoły.. Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach.. A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. :-) .. 82% Schulsachen-przedmioty związane ze szko .Sprawdź tłumaczenia 'edukacja dla bezpieczeństwa (przedmiot szkolny)' na język Niemiecki.. Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod tytułem przedmioty szkolne po niemiecku.. 2011-03-16 18:08:43 Wymień wszystkie przedmioty szkolne po niemiecku (to chodzi o lekcje)?. Umiesz je nazwać?. Szkoda, ze nie napisałeś jaki to ma być przedmiot, a mniejsza z tym Mein Lieblingsfach ist Geografie (Erdkunde).. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.przedmioty szkolne po niemiecku historia geschichte Łacina latein wos sozialkunde filozofia philosophie sztuka kunt prace rĘczneprzedmioty szkolne.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Przyroda.. Witaj w sekcji czytania!. Aby utrwalić sobie nazwy przedmiotów po angielsku, rozejrzyj się po swoim biurku i spróbuj nazwać jak najwięcej z nich.wisielec po niemiecku; travel edition - Liczebniki po niemiecku - Miesiące po niemiecku - państwa po niemiecku - Wiosna po niemiecku - Zwierzęta po niemieckuPo wybraniu wersji domina (kolorowej lub biało-czarnej) należy wydrukować wszystkie arkusze i pociąć je na kostki domina wzdłuż grubych linii..

Niemiecki -przedmioty szkolne Znajdź parę.

Aelynea 3 lata temu.. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. test dodany 9 lat temu przez Touhirou.. Rozpoznasz i nazwiesz miesiące po opisie?. wg Noname2024Jaki przedmiot szkolny wolisz?. Powodzenia!. Zostajesz czy odpadasz?. Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.Banalny test z języka niemieckiego!. poleca 84 % .. Musik - muzyka Kunst - plastyka Handarbeiten - praca ręczna Pamiętajcie że rzeczowniki (w tym także nazwy przedmiotów szkolnych) po niemiecku piszemy z DUŻEJ litery !. - Proszę Cię weź tą teczkę do szkoły.. Zdrap przedmiot szkolny i ocenę, jaką z niego d.. - Kalkulator jest używany na lekcji .Start studying NIEMIECKI - przedmioty szkolne, dni tygodnia,.. Jaki przedmiot szkolny wolisz?. Zapraszam do oglądania.Tłumaczenie słowa 'przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 2010-05-03 08:02:08Niemieckie teksty do czytania.. I jeszcze jedno - nie ma tutaj niemieckich liter np. ö itd.Niemiecki - przedmioty szkolne Przedmioty szkolne po niemiecku Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Niemiecki - przybory szkolne.

Język angielski popularność: 329 dodał: safarka: Angieski - KOLORY popularność: 578 dodał: .Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. Przed pocięciem możemy arkusze podkleić brystolem (kartkami z bloku technicznego), żeby kostki były sztywniejsze.. nowy test × Odkryj wszystkie .W tej lekcji przedstawię Wam różne PRZEDMIOTY SZKOLNE po niemiecku.. Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole.. 7 września 2012 Odsłon: .. przedmiot - Fach n przedmiot szkolny - Schulfach n rachunki - Rechnen n religia - Religion f .. teksty, filmy, nagrania, podkasty, ćwiczenia interaktywne, realioznawstwo, wypracowania i wiele, wiele więcej.. Czujcie się jak u siebie i nie zapominajcie:Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Udostępnij.. Inne testy z kategorii.. 364 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die Sommerferien).. - Muszę kupić nowy ołówek.. Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu.Schulfcher - Przedmioty szkolne.. Pamiętajcie o odmianie rodzajnika…Przedmioty szkolne są dość łatwe do nauczenia, gdyż znaczna część z nich brzmi w języku angielskim podobnie w języku polskim..

Czy dasz radę nazwać przybory szkolne?

Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. po rosyjsku czesci ciala po rosyjsku sporty po rosyjsku miesiące po rosyjsku ubrania po rosyjsku czasowniki rosyjskie przedmioty szkolne po rosyjsku zawody po rosyjsku jedzenie po rosyjsku zwierzęta po rosyjsku słowa po rosyjsku rodzina po rosyjsku.. przejdź bezpośrednio do 49 tekstów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt