Przeczytaj tekst ktore z podanych odpowiedzi a c poprawnie i logicznie go uzupelniaja our university
2012-11-06 20:35:14; Przeczytaj uważnie tekst, a następnie zaznacz poprawne zakończenie zdania.. Wskazówka egzaminacyjna Przed wykonaniem zadania przeliteruj wszystkie nazwiska podane w punkcie 9.1. i przeczytaj sobie wszystkie numery z punktu 9.2.. Wybierz w luki litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Zaznacz A, B lub C.. (0-4) Przeczytaj teksty.. The author of this note is going toPrzeczytaj tekst, a następnie zaznacz pawda lub fałsz.. Zakreśl literę a, b, c albo d. Uzupełnij luki 1-4, wybierając jedną z podanych możliwości a,b lub c, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny językowo teks.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. One of these is a sport called extreme ironing.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty..

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Zakreśl literę A, B albo C.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.EXAM TASK Przeczytaj poniższy tekst.. 2012-10-16 15:41:25; Przeczytaj tekst i .Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty z OPERONEM 6 Zadanie 7.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. (0 5) Przeczytaj tekst.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.. Uwaga: jeden fragment został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Trwa matura 2016.. (0-4) Przeczytaj teksty.. SHAKESPEARE'S ORIGINAL CLASSROOM REVEALED Zadanie 7.1.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. Angielski.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Zakreśl literę A, B, C albo D. Suzy was already there, sitting at the table.Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. 2009-01-25 16:32:34; Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. A. in order to B. so that C. in view of .Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej..

W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

OdStrona 6 z 8 Zadanie 8.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Z podanych odpowiedzi (a, b i c) wybierz właściwą reakcję.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. COngratulations.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. 🎓 Z podanych odpowiedzi A-C wybierz tę, która poprawnie uzupełnia luki.Przeczytaj tekst.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Zamknij.. It hasprzeczytaj poniższy tekst.. Uzupełnij luki 1-5 , wybierając jedną z podanych mozliwość (A,B lub C ),tak aby otrzymac logiczny , spójny i poprawny językowo tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. Zaznacz prawidłowe odpowiedzi!. przetłumacz go.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Z podanych odpowiedzi A—D wybierz właściwa, zgodna z treście tekstu.

Zakreśl literę A, B, C albo D.. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujący fragment (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj tekst.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one .6.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl literę A, albo .. Zakreśl literę A, B lub C.. 2012-02-15 18:14:50 Przeczytaj tekst .. W zadaniach (7.1.-7.4.). )1 Przeczytaj tekst obok.. Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt