10 zdań o rodzinie po angielsku
W szkole spędzam zazwyczaj siedem godzin.. Napisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie z czsownikiem być po Angielsku 2014-06-21 13:55:26 Napisz 8 zdań po angielsku o fundacji 2013-06-03 20:39:58 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. Mam na inie Łukasz .Mam 13 lat mieszkam w Grabowie, w domku jedorodzinnym.. :D Potrzebuję to na dzisiaj do szkoły, więc bardzo proszę o pomoc ;) Pozdrawiam wszystkich :* Cześć nazywam się Gabrysia i mam szesnaście lat.. Po obiedzie mam czas wolny.. My family has a few generations.Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.. Zadanie jest zamknięte.. Moja najbliższa rodzina składa się z pięciu osób.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Zgłoś nadużycie.. Chodzi mi Np: Nazywam się Kamil Mieszkam w Myszkowie i Mieszkam z 4 osobami lubie grać na komputerz,Moja Mama nazywa się i Jest Nauczycielką Lubi Czytać ksiązki a Mój ojciec nzaywa się Paracuje na koleji zajmuje se kolekcjonowaniem znaczków,Moja siostra ma na imie lubi słuchać .CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Błagam Prosze o napisanie mi kilka zdań o rodzinie po Angielsku i przetłumaczenie na język polski..

2013-11-07 20:25:43opis tygrysa po angielsku i polsku szybko !!!!!

I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Mamy także psa.. Moja siostra nazywa się Ola.W biurze jestem o 9:30.. Do domu wracam również autobusem.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Zadanie: napisz 10 zdań na temat rodziny Rozwiązanie:moja rodzina składa się z 4 członków jest tam moja mama, moj tata, moj brat i ja moja mama pracuje jako fryzjerka, moj tata jest muzykiem moj brat chodzi do szkoly i ma 15 lat kazdy w mojej rodiznie ma obowiazki nie mam dziadkow, poniewaz zmarli kilka lat temu mamy tez psa o imieniu max mieszkamy w duzym domu w warszawie ja i mj brat .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] .. Mój dzień w pracy po angielsku od 15 do 20 zdań.. Lekcje zaczynam o 7:30.. Wabi się borys.. She is tall and slim.Rodzina, członkowie rodziny po angielsku, z wymową Jak to mówią, z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.. Mogą być wymyślone np. Moja siostra jest ładna.. Mama ma na imie Edyta mam 36 lat.. Zawsze zaczynam dzień od sprawdzenia maili.. Relacje rodzinne są skomplikowane, także ze względu na nazewnictwo.Napisz 5 zdań o rodzinie po angielsku..

Członkowie rodziny i ich nazwy po angielsku z wymową, nie tylko podstawy.

Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.. W dziale 'Opowiadania po angielsku' znajdziecie kilkanaście różnych czytanek po angielsku, mających na celu pomóc Wam w opanowaniu języka angielskiego.. Zawsze wychodzę na lunch - nigdy nie pakuję sobie lunchu ani nie kupuję na biurowej stołówce.. Proszę zwrócić uwagę, że teksty te są dobrze znane nauczycielom i nie powinny być wykorzystywane jako prace domowe.Rodzina po angielsku: opis rodziny.. Wide windows brighten up the .Moja najbliższa rodzina składa się z czterech osób, ja, moi rodzice i moja siostra.. We still keep in touch and we meet, approximately, twice a month.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przykładowe opowiadania po angielsku!. Trzy razy w tygodniu mamy zebranie ogólne o 10:30.. Moja rodzina sklada sie z czterech osób: ja, mama ,tata i siostra.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Nie wiem jakie zdania mam napisać, proszę o pomoc..

Tylko proszę o zdania po polsku i po angielsku.Przykładowy opis rodziny po angielsku.

Droga autobusem do szkoły zajmuje mi ok. 20 minut.. Z nami mieszka także babcia.. Obiad mam o 15:15.. Pracuje jako kierownik w sklepie.Zajmuje sie domem i moja mlodszą siostra.Temat rodziny i krewnych jest zawsze na czasie, chociażby z powodu ich bliskości i tego, że w ich życiach zawsze coś się dzieje: ktoś bierze ślub, ktoś inny przeprowadza się do innego miasta, a jeszcze inny szuka nowej pracy.A może ktoś właśnie kupił nowy samochód lub urodziły mu się dzieci lub wnuki.. Ja, moi rodzice, moja siostra i mój brat.. Najlepsze rozwiązanie.. Z nami mieszka również nasz kot, który wabi się Leon i ma siedem lat.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Mieszkamy wszyscy w domku jednorodzinnym.. I jeśli mogę prosić to, żeby po polsku też było napisane ;)Mam napisać 5 zdań o rodzinie po angielsku, ktoś pomoże?. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: olinkowa249 8.4.2010 (18:37) straszna historyjka po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: monika1996r 12.4.2010 (16:50) Po angielsku musze napisać o : 1.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Moja babcia ma 80 lat i nazywa się Janina.. Na początek krótki dialog, w którym zapytamy po angielsku o najbliższą rodzinęNapisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie z czsownikiem być po Angielsku 2014-06-21 13:55:26 przedstawienie siebie i swojej rodziny po angielsku 2010-03-20 14:13:33 Zadyszka przy codziennych czynnościach , (przy chodzeniu, a nawet mówieniu) 2014-11-12 22:37:52Rodzina po angielsku..

My [ jak masz siostre lub brata] brother is David 9.napisz kilka zdań o swojej rodzinie po angielsku.

Ale proszę aby to było napisane teraz a nie skopiowane z innego zadania, ponieważ potrzebuję takiej pracy której nikt inny nie będzie miał ;) Plagiaty zgłaszam !. Zagrożony gatunek 2.W dzisiejszej lekcji zajmiemy się nazwamia członków rodziny w języku angielskim oraz podamy kilka przykładowych zdań pokazujących prawidłowe użycie nowo poznanych słów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt