Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania zad 3 str 64
Zwiedzili zamek w Malborku.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Ponownie witam i zachęcam do nauki .. Przepisując zdania pamiętaj o zasadach kaligrafii, czasowniki podkreśl dwoma kreskami; - podręcznik str. 34 - 35 - przeczytaj tekst „Asy z naszej klasy", odpowiedz ustnie na pytania do tekstu, pamiętaj o udzieleniu odpowiedzi pełnym zdaniem;Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Odpowiedz na pytanie: What are their sports?. 0 głosów.. Odpowiedz na pytania do czytanki.. 3 str. 50) 5) Przeczytaj tekst ze stron 50/51 ponownie i przyporządkuj zdania A -F właściwej luce w tekście.. Wyjaśnienie jak budować pytania w czasie przeszłym znajdziecie tutaj oraz tłumaczenie .Piątek 22.05.2020r.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Zad.1 Przeczytaj tekst Rafała Witka pt.„ Zwykły czy niezwykły?". Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.- ćwiczenia polonistyczne str. 64 - wykonaj zad.. Wpisz do zeszytu.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Przeczytaj inną wersję legendy o panu Twardowskim- zad.. 19.06.2020 r.Dzisiaj ponownie będziemy z wizytą na wsi.. Managed badly, though, email can be .- przeczytaj opowiadanie ,,Zabawa w sklep" - podręcznik str. 36-37, odpowiedz na pytania pod tekstem; - wykonaj ćwiczenia 1 - 5 - ćwiczenia do polskiego str. 70-71..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie.

Dodawanie i odejmowanie w zakresie 162.. Proszę przeczytać tekst z zad.. 1 str. 44 oraz 2 i 3 str. 45 w ćwicz.. 4 i 5 str. 298 (podręcznik).. Informatyka: - narysuj pisankę w programie PAINT;Zad.. 2012-11-26 16:16:01 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania : 2012-01-29 17:54:52 Przeczytaj tekst o sąsiadach i odpowiedz na pytania .-Niemiecki 2014-09-12 17:39:43Zadanie z Angielskiego .. przyr.. 1- ustnie ) *Opisz i lustrację ( podręcznik str. 36 - 37 zad.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. EX.3 Odpowiedz na te pytania zgodnie z tekstem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. Często pływał z wujkiem łódką po jeziorze i chodził łowić ryby.. Zwróć uwagę na zapisywanie skrótów wyrazów.. Karty ćwiczeń str. 54 -55 ćw.. W zeszycie ćwiczeń na str.15 i 16 wykonaj zad.. Sprawdź swoje odpowiedzi na pytania w EX.1 Już wiesz, jakie tytuły ma ta bajka w wersji angielskiej..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania w zadaniu 4, np. 1 Yes, I do.

str. 54), samogłoski w wyrazach proszę zaznaczyć na czerwono.. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania W czasie wakacji Oskar był nad jeziorem w pobliżu Olsztyna.. Bardzo dziękujęZadanie 3.. Należy też znać sposoby oszczędzania wody (P. str. 60) Wzorowym pismem przepisać do zeszytu tekst pisany zielono .. (podręcznik str. 116) Zad.1/116 - Uzupełnij zdania o mistrzach sportu następującymi wyrazami: train, good i healthy.. STATKI NA WIDNOKRĘGU Środowisko społeczno-przyrodnicze .. Jakie są ich sporty?. 1 str. 74 Zapoznaj się z niebieskimi tabelkami, przetłumacz wyrażenia.. U.Smusz.. Przeczytaj samodzielnie tekst pt. "Na polu" oraz nazwy roślin i zwierząt PZ, str. 58-59 * Odpowiedz na pytania pod tekstem, zad.. 1,2, 3,4,5,6 Podręcznik str. 60 - proszę przeczytać tekst o wodzie i nauczyć się informacji zawartych w tekście.. Edukacja matematyczna: - zapoznaj się z mapą Polski - podręcznik str. 41, odpowiedz na punkty pod mapą.. Zapoznaj się z niebieskimi ramkami.. Sprawdź co oznaczają zwroty z ramki USEFUL.. EX.2 Przeczytaj opowiadanie My new name is Bolek.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytać tekst „O statkach dużych i małych" (czytanka str. 66, 67)..

Przeczytaj tekst i wysłuchaj nagrania.

Raz nawet wypłynęli żaglówką.. Przeczytaj jeszcze raz cały tekst i wyszukaj wyrazy z nową literą.Odpowiedzieć ustnie na wszystkie pytania pod tekstem , a pisemnie w zeszycie na 2 i 5 pytanie.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Otwórz czytankę na stronie 61 i przeczytaj tekst o zwierzętach.. Zad.2 Wykonaj ćwiczenia:1 (z pierwszą ) na str. 16.. Do tego ćwiczenia potrzebny Ci będzie podręcznik, żeby odszukać w tekście brakujące wyrazy, którymi musisz .Przeczytaj w podręczniku na str. 17 wiersz.. 1-4, zeszyt ćwicz., str.48-49.. Przeczytaj historyjkę.. Uporządkuj obrazki a-d w takiej kolejności, w jakiej pojawiają się w tekście odpowiadające im informacje.. Odpowiedzieć ustnie na pytania do tekstu, zadania 1, 2, 3 str. 67.. Poproszę zad.5.. mat.-przyr.. Zeszyt ćwiczeń: zad.. EX.4 Przeczytaj te komentarze.Odpowiedz krótko w zeszycie na pytania z zad.. Dzisiaj poznasz nowy dwuznak "Si, si"(siano) Przeczytaj wyrazy z boku strony, podziel na sylaby.. 3 str. 75 Uzupełnij imionami bohaterów histroyjki.. 376 wizyt.. 7 str. 51: polacz słowa z zadania z wyrazami zapisanymi niebieską czcionka w tekście.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Zadania 1, 2 i 7 dla chętnych.Spróbuj odpowiedzieć na pytania : Jakie są zalety mieszkania na wsi?.

Postaraj się odpowiedzieć na pytanie 2 i 3.

Temat ze str. 80 do zeszytu z .Popatrz ponownie na plan lekcji i uzupełnij zdania klasa 4 zad 6 str 31 jak ktoś ma :) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 14.12.2017 (19:12) - przydatność: 34% - głosów: 3*Przeczytaj tekst z pamiętnika i odpowiedz na pytania ( podręcznik str. 36 37 zad.. Tydzień 11.05.. Na pamiątkę Oskar kupił figurkę rycerza.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. 1,2 strona 64.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. str. 52-53 odpowiedzieć ustnie na pytania , zapoznać się z mapą Polski , wskazać góry, morze Wypisać w zeszycie nazwy większych miast Polski .Zad 1 ) Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania poniżej: „Germańskim, aryjskim rdzeniem Rosja żywiła się od stuleci górne warstwy.. 1-3, PZ, str.59 * porozmawiaj z dorosłym, jak zmienia się pole uprawne w ciągu roku, jakie prace się na nim wykonuje * wykonaj ćwicz.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Podręcznik strona 90 zadanie 1.. 3 str. 91 i odpowiedzieć na pyt.. Zad.6/75.Angielski na maturze.. 2 str. 75 Znajdź formę przeszłą czasowników w historyjce i zapisz w zeszycie.. Temat: Transport wodny.. Zad.3/116 - Ponownie wysłuchaj nagrania i przeczytaj pytania.. str. 16-17) i odpowiedz na pytania 1 i 2 pod tekstem.. 3 - ustnie ) *Zapisz słowami daty majowych świąt oraz swoją datę urodzenia w zeszycie ( podręcznik str. 37 zad.4) Przeczytaj tekst ze stron 50/51 a następnie odpowiedz na pytania (zad.. 8 str. 51 Użyj wyrażeń z zadania 7 by .Zadania na piątek 17 kwietnia.. temat ze str. 90 z podr.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.3.. ćwicz.. Środa 13.05.2020r.. ( Nowe słownictwo jest w słowniczku na str. 81).. Zapisać temat i datę w zeszycie do przyrody zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.. 2- ustnie ) *Powtórz wiadomości o liczebnikach ( podręcznik str. 37 zad.. Liceum/Technikum Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania soniuchna36 soniuchna36 1. it's in the garden behind the garage.. Czy każdy może hodować zwierzęta?. look similar - wyglądać podobnie.. do zeszytu z datą .. pod tekstem w zeszycie , zad..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt