Artykuły spożywcze po niemiecku quiz
Kupujemy owoce, warzywa, pieczywo i napoje po niemiecku.. 1% gier zakończono wynikiem 1 punktów.. Ile landów wchodzi w skład Austrii ?. Ucz się i sprawdź swoją wiedzę z Memorizer.pl Niemiecki dla opiekunek seniorów.. Praca dla opiekunek seniorów Seniorenbetreuerin Jobs Ingrijitoare varstnici Работа за болногледачи Usługi opiekuńcze 24h Betreuung & Pflege Live-in companionship & careNiemieckie Artykuły Proszki Płyny Chemia Słodycze z Niemiec Trójmiasto Gdynia Rumia Reda Wejherowo Luzino.Podobnie jak w języku polskim, w języku angielskim rzeczowniki można podzielić na policzalne i niepoliczalne.. xMarcinkax • 2 lata temu • #gramatyka #jezyk #niemiecki #test #wiedza .Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Gdzie mieszkałeś?. 63 pytania (po 10 na jedną grę) Start.. W języku niemieckim mówiąc o produktach spożywczych opuszcza się rodzajnik Rzeczowniki złożone [ edytuj ] Składają się one z dwóch lub więcej wyrazów pisanych łącznie, z których ostatni zawsze jest rzeczownikiem, a poprzednie wyrazy mogą być innymi częściami mowy, np. przymiotnikami.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Artykuły spożywcze po niemiecku.. Mówicie albo A wie Anton, albo mówicie same imiona: Anton, Wolfgang itp. Moje nazwisko przeliteruję .Zestaw zawiera słownictwo do matury podstawowej dotyczące żywienia, a dokładnie artykułów spożywczych..

Pory roku i miesiące po niemiecku.

Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. Język niemiecki jest Ci znany?. Czasowniki - tłumaczenie.. Dlatego też dla obcokrajowców niektóre gruzińskie słowa są trudne do wypowiedzenia.. Również gramatyka nie jest łatwa.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jest częścią większej całości, w skład której wchodzi także uzupełnienie na poziomie rozszerzonym oraz inne słownictwo z tematu żywienie (posiłki, przygotowywanie posiłków, diety).. a) 11 b) 9 c) 12 2. Podaj nazwisko największej dynastii austriackiej : a) Wittelsbach b) Habsburg c) Burbon 3.. Zestaw został stworzony na podstawie informatora CKE.Artykuł publicystyczny po niemiecku - wzór Przykład artykułu publicystycznego po niemiecku.. Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.Testy, quizy i fiszki z działu niemiecki.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Sprawdz jak dobrze znasz jezyk niemiecki a nad czym musisz jeszcze popracowac !.

!Lektion 4 Produkty spożywcze po niemiecku.

Artykuł o zakazie używania telefonów komórkowych w szkołach.. - GRAMATYKA .. Wskazówki jak napisać artykuł publicystyczny po niemiecku.Pierwszy pojazd z napędem na obie osie skonstruowano w 1824 r. a więc ponad pól wieku wcześniej od samochódu.. Zbiór pytań powiązanych z hasłem #niemiecki.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Jak po angielsku nazywają się miejsca, w których robimy zakupy?. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Stolicą Austrii jest: a) Bern b) Bonn c) Wien 4.Kolory po Angielsku xD popularność: 725 dodał: gabus: Synonimy - język niemiecki cz.2 popularność: 50 dodał: piotr501: Sprawdź się - słówka (wszelkiego rodzaju) popularność: 555 dodał: karneartykuły spożywcze po niemiecku.. Jak zapytać o drogę?1.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. W skrócie chodzi o to, że każda litera ma przypisane imię.. Click to see the original works with their full license.O jedzeniu po niemiecku Styczeń 29, 2017 Opiekunka osoby starszej Jeśli wyjeżdżamy za granicę jako opiekunka osoby starszej musimy niestety liczyć się z tym, że osoby starsze bywają kapryśne.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Podacie mi produkty spożywcze po niemiecku?Wynagrodzę za chęć ,najlepsze :) Pytania .. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.PS..

Które artykuły spożywcze produkowane są w Niemczech ?

Na czwartej lekcji pójdziemy na zakupy i nauczymy się jak odmieniać rzeczowniki w czwartym przypadku, bierniku (Akkusativ), odpowiadającym na pytanie kogo?co?CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. W Niemczech bardzo często proszeni będziemy o przeliterowanie imienia czy nazwiska.. Typowe dla gruzińskiego są liczne spółgłoski, występujące po sobie.. Rozpocznij quiz .. Jednak dopiero wojskowi amerykańskiej armii jako pierwsi chcieli mieć pojazd, który pojedzie każdą drogą, pokona głębokie rowy i wyposażony będzie we wciągarkę, tak by mógł poruszać się w każdym terenie.Niemieckie nazwy potraw, posiłków, produktów spożywczych, niemieckie nazwy owoców i warzyw.. Jak dobrze znasz język niemiecki?. Zobacz jak dobrze Ci pójdzie w częściach ciała po niemiecku!. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Chleb - Brot Masło - Butter Dżem - Marmelade Szynka - Schinken Tort - Kuchen Lizak - Lutscher Miód - Honig Mąka - Mehl Sól - Salz Pieprz - Pfeffer Jak coś to pisz na gg albo na profilu ( gg na moim profilu ) Pozdrawiam : by Olivia.Artykuły spożywcze w języku niemieckim, śniadanie, obiad, kolacja po niemiecku, ziemniaki, ryż, mięso, frytki po niemiecku, produkty do jedzenie po niemiecku41..

Przedstawianie się po niemiecku: literowanie.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Postęp: 0/63: Wynik-- poprawnych odpowiedzi: 0% gier zakończono wynikiem 0 punktów.. Wypowiedź powinna zawierać od 200 do 250 słów i spełniać wszystkie wymogi typowe dla formy wskazanej w poleceniu.Quiz o historii Niemiec.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Rodzaje sklepów w języku angielskim - sklepy po angielsku.. 6% gier zakończono wynikiem 2 punktów.. Każdy z nas robi zakupy, a będąc na wczasach czy po prostu znajdując się za granicą, mamy ku temu wiele dobrych powodów.. Dziś poznasz zwroty: Gdzie mieszkasz?.Komentarze

Brak komentarzy.