Starożytny rzym pytania i odpowiedzi
Materiały powiązane z testem: .. Test: Starożytne ateny, sparta, rzym Test zawiera pytania ze starożytnej Grecji i Rzymu.. 15 Obserwuj autora Zobacz .Matura: Starożytny Rzym; Matura: Starożytny Rzym, test z historii Bardzo dużo pytań ze starożytnego Rzymu.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki z historii starożytnego Rzymu.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Wszystko wrzucone do jednego kotła, trochę chaotycznie i niepokolei, ale przygotowywałam się do matury.Historia!. Jej kolebką było miasto Rzym leżące w Italii, które w pewnym momencie swoich dziejów rozpoczęło ekspansję, rozszerzając swoje panowanie na znaczne obszary i wchłaniając m.in. kulturę starożytnej Grecji.Cywilizacja rzymska, nazywana też niekiedy grecko-rzymską, razem z .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ułóż krzyżówkę hasło : Starożytny rzym mają być pytania i odpowiedzi związane z historiąStarożytny Rzym - sprawdź swoją wiedzę w Quizie Tematycznym.. Sprawdzian ( w załączniku gotowa ściąga) i inna wersja tego samego sprawdzainu .ile wiesz o starożytnym rzymie?. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.Pytania i odpowiedzi : Autor Wiadomość; Joseph Holmes Wampir elficki Liczba postów: 16 Join date: 06/11/2011 Age: 2015 Skąd: Starożytny Rzym: Temat: Pytania i odpowiedzi Pią Lis 11, 2011 6:54 pm: Nie wiesz o co chodzi, a temat "Pomoc" nie wyjaśnił tego?.

Pytania i odpowiedzi.

Napisz, w .Sprawdzian "Starożytny Rzym" - test sprawdzający - rozdział 3.. Sprawdź!. O nas; Regulamin i Politka prywatności; Reklama; Kontakt; Zgłoś naruszenie zasad; Produkowane od 1997, Freshmind Sp.. Kliknij i odpowiedz.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Pytania .. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Quiz w Poczekalni.. Starożytny rzym.. odpowiedzi nagradzam :) zad1: Napisz te nazwy własne, które odnoszą się do warunków naturalnych Rzymu: 1.Tygrys 2.Tyber 3.Morze Tyrreńskie 4.Apeniny 5.Morze Adriatyckie 6.Półwysep Bałkański zad2.Wyjaśnij jak rozumiesz sentencje rzymską: ,,chleba i igrzysk" zad3.Zaznacz, które z poniższych zdań jest prawdziwe,a które fałszywe: a)Rzym powstał ok .Znasz odpowiedź na zadanie: Starożytny Rzym ?. Rozwiązania zadań.. Pytania sprawdzające ze Starożytności.. Szukaj.. Pytania o Ateny, Spartę i rzym.. Rozwiązania zadań.. poleca78% Historia .. Odpowiadamy dzisiaj na pytanie Czytelnika.. I stwierdzam że drugie pytanie jest trochę dziwne, bo owszem nie było rzeszy rzymskiej ale też nie było królestwa (jeśli się mylę to proszę mnie poprawić) bo Rzymianie nie chcieli by takowe istniało.. Biznes i Finanse (34478) Biznes i Finanse (34478) Wszystkie (34478) Banki (7585) Bankowość Elektroniczna (41) E-biznes (3839) Ekonomia (1808) .Lista dziesięciu pytań o starożytny Rzym (spośród 128), na które najczęściej udzielane są błędne odpowiedziStarożytny Rzym - cywilizacja rozwijająca się w basenie Morza Śródziemnego i części Europy..

Sprawdzian ze starożytnego Rzymu pytania i odpowiedzi.

Zdobywanie wiedzy nie musi być nudne - z taką myślą przewodnią układaliśmy pytania do quizów.. Sprawdzian ze starożytnego Rzymu.. Rejestracja.. W takiej formie występuje również w Encyklopedii PWN.odpowiedź 8 lipca 2016 przez użytkownika fasolka Rzym jest pięknym i dużym miastem, więc tym samym znajduje się tam dużo zabytków i miejsc wartych odwiedzenia.. Wskaż postać historyczną związaną z historią starożytnego Rzymu.. z o.o. .Interesuję się historią.. Na podstawie wybranych przez Ciebie zdjęć w stylu aesthetic, powiem Ci, jakiego K-POPOWEGO idola powinieneś zrobić w Simsach!Starożytny rzym 2012-03-03 14:46:26; Napiszesz mi odpowiedzi do : historia-starożytny rzym?. Obszerny test z historii.Starożytny Rzym - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. Od jego imienia wywodzi się tytuł „cesarz".. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.63 Pytania ze Starożytnej Grecji, test z historii .. Inne tryby nauki.. Premium .🎓 krzyżówka - Starożytny Rzym - hasło główne: CESARSTWO - 1.. Zapytaj tutaj, a ktoś na pewno ci pomoże!8 listopada 2013 Odpowiedzi na pytania.. Materiały powiązane z testem: Test: Test wiedzy o starożytnej Grecji I gimnazjum Ciekawy test sprawdzający wiedzę na temat starożytnej Grecji.Wszystkie materiały edukacyjne zostały zaktualizowane na nowy rok szkolny 2019/2020 zgodnie z Reformą 2017.Inne materiały z książek po Reformie 2017 będą wprowadzane na bieżąco..

Jakie były pytania?

Pytania o starożytnym Rzymie Lista ostatnio dodanych pytań oznaczonych starożytny Rzym.Cywilizacja starożytnego Rzymu rozwijała się w basenie Morza Śródziemnego i części Europy.Kolebką cywilizacji było miasto Rzym.Cywilizacja rzymska (nazywana także grecko-rzymską) wraz z chrześcijaństwem (wywodzącym się z Bliskiego Wschodu) stworzyła podstawy cywilizacji europejskiej.Miasto Rzym zaczęło się kształtować w VIII w. p.n.e. (753 r. p.n.e.), natomiast jego kres .10 pytań o Starożytnym Rzymie!. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.. Adam Mickiewicz analiza chemia czytanie ze zrozumieniem Ekologia Jan Kochanowski język polski klucz odpowiedzi mit sprawdzian.. Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu .Starożytny Rzym test dla klasy 5.. Postaram się wymienić te najważniejsze, które można zwiedzić podczas nawet krótkiego pobytu.Starożytny Rzym Od Romulusa do Justyniana - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.. Rzym leży na: Rzym leży nad rzeką: Rzym leży: a) pięciu wzgórzach a) Nil a) w Azji b) siedmiu wzgórzach b) Jordan b) w Afryce c) trzech wzgórzach c)Tyber c) w Azji 2..

System waló - Pytania i odpowiedzi - Historia.

Od jego imienia wywodzi się tytuł „cesarz".. Ostatnie pytania » .. -- poprawnych odpowiedzi: 0% gier zakończono wynikiem 0 punktów.. Sprawdzian z historii starożytnego Rzymu.. Logowanie.. Historia - liceum × .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Sprawdzian z historii - Rzym, klasa 5.. Test wiedzy historycznej z zakresu Starożytnego Rzymu.. Wynagrodzę.Sprawdzian ze starożytnego Rzymu pytania i odpowiedzi Podobne tematy.. Gdy Oktawian August powołał się na cesarza miała to być „republika rządzona przez jedną osobę".Międzynarodowy test wiedzy w kategorii starożytny Rzym.. 2011-03-20 15:00:54; Starożytny Rzym - historia 2012-12-10 19:10:42; Test z historii- starożytny rzym, kl 1 gimnazjum 2012-01-06 13:52:38; Pomóżcie mi odpowiedzieć na te pytania - historia - starożytny Rzym 2009-03-05 21:58:27Starożytny Rzym sprawdzian.. System waló - Pytania i odpowiedzi - Historia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 12% gier zakończono wynikiem 3 punktów.. Pogrupowaliśmy je w kilka kategorii, z różnych dziedzin wiedzy, staramy się nie omijać żadnego tematu.. Pytania i odpowiedzi.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.. Quizy Os. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 16% gier zakończono .🎓 krzyżówka - Starożytny Rzym - hasło główne: CESARSTWO - 1.. 1% gier zakończono wynikiem 1 punktów.. Wobec tego przytoczony przez Pana termin „starożytny Rzym" zdecydowanie został napisany poprawnie.. Wyślij zgłoszenie KawaiiPusheen.. Podkreśl poprawną odpowiedź..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt