Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 15 jednym wyrazem tak aby powstał
Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Uzupełnij opisy ilustracji.. Postaraj się dodać plastyczne porównania, epitety, może metafory.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wpisz w każdą lukę .. Uzupełnij opis ilustracji w każdą lukę wpisz jeden wyraz tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilus… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.. 2012-04-19 15:53:03; Anglik .Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. (1) _____ exciting!Przeczytaj teksty na temat trzech wynalazków (A-C) oraz zdania 8.1-8.4.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj pary zdań 1-5.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań..

Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) .. 2017-04-07 .ZADNIE JĘZYK ANGIELSKI !.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. SŁOWNICTWO.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (1.-4.).. Uwaga!. Trzy .Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie - system zbierania danych: Proszę przejść do strony OKE i wybrać odpowiedni formularz.strony OKE i wybrać odpowiedni formularz.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. obok numeru każdej luki.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (współrzędne przeciwstawne) Alergia jest uciążliwym schorzeniem, trzeba się wystrzegać zakazanych produktów.Przeczytaj tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.4.).. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

Wpisz w każdą lukę odpowiedni wyraz lub wyrazy.

Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu .. 15 listopada 2017.. 2014-04-23 12:41:04; Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij krzyżówkę, wpisując czasowniki o znaczeniu przeciwnym do słów ponumerowanych 1-8.. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst i wpisz w luki czasowniki w odpowiedniej .Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie, używając czasu past simple lub past continuous.Uzupełnij poniższy opis wieczoru, tak aby opisać również spokojną lub groźną atmosferę miejsca.. gdzie które aby lub toteż choć albo jednak Lubię mleko, nie mogę go pić.. This room is quite big.3.1 Przeczytaj opis ilustracji..

Przeczytaj opis ilustracji.

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj opis ilustracji.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uzupełnij każdą lukę (13.1 - 13.4) jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.). jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. The boy on the left isUzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Tessa opowiada o swojej wyprawie na zakupy.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Informacje o książce.Zadania domowe w Zapytaj.. Zadanie 8 Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uwaga!. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj opis ilustracji..

Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.)

Uzupełnij luki (5.1-5.4) jednym wyrazem, tak by powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uzupełnij każdą lukę (1-4), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Britain has always been a society of mixed races.Dobierz odpowiedni spójnik, tak aby utworzyć wskazane zdanie złożone.. Wstaw w każdą lukę odpowiedni spójnik wybrany spośród podanych.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. She is in the- Ó piszemy w wyrazach zakończonych na: -ówna - Ó piszemy na początku wyrazów: ósemka, ósmy, ów, ówczesny, ówcześnie, ówdzie.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.2 DOM.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. cough broken leg .. 2 Przeczytaj zdania (1-4) i uzupełnij rady.. "Ch" piszemy, gdy: - wymienia się w innych formach tego samego wyrazu lub w innych wyrazach na: sz - Ch piszemy po literze s np.: schab, schody, wschód.2 Uzupełnij opis ilustracji wyrazami podanymi w ramce.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij luki 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt