Trudne pytania do lektury chłopcy z placu broni
pytanie 1 z 20.. Autorem książki jest Ferenc Molnár.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika anetkawierzbicka • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 8 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Chłopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. Ponieważ chłopcy z Czerwonych Koszul nie mają gdzie grać w palanta, postanawiają odebrać drużynie Boki plac przy tartaku.Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08 Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:03Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Boka,Czonakosz i Nemeczek wybierają sie do Ogrody Botanicznego żeby przybić na drzewie kartkę"Tu byli chłopcy z placu broni".Chcą udowodnic w ten sposób,że są odważni i nie oddadzą placu bez walki.Zbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul Był ciepły marcowy dzień..

:-DLista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.

Do chłopców z Placu Broni nie należał: a) Czengey b) Weiss c) Gereb d) Barabasz Rozwiązanie - Feri Acz nosił koszulę koloru: a) białego b) zielonego c .To zadanie dotyczy lektury chłopcy z placu broni!. Zwycięstwo chłopców z Placu Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. 2013-03-12 15:46:31; Jeśli mieliście sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni to jakie mieliście pytanie?. .1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test składa się z 12 pytań.. Bezcenna w mieście okazuje się przestrzeń.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Autor opisuje w swej powieści historię dwóch grup chłopców.. "Chłopcy z Placu Broni" to lektura sugerowana dla klasy 5. c) Czele.. Dodajemy opisy przygód do planu wydarzeń - Uzupełnianka ortograficzna // odp.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNapisałam tekst na temat "Najciekawsze wydarzenie z lektury "Chłopcy z Placu broni".. Przygotowany przez Wojtka na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni, poziom trudnyCzyżby „Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?.

Kto jest autorem lektury "Chłopcy z Placu Broni"?

Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Przeczytaj zamieszczony niżej fragment i odpowiedz na pytanie.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Oto ono : Najciekawszą, jak dla mnie historią z książki Ferenca Molnara „Chłopcy z Placu Broni" była przygoda małego Ernesta Nemeczka, który samotnie udał się do Ogrodu Botanicznego, aby zdemaskować zdrajcę wśród szeregu chłopców z Placu .Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test!Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.

Rozwiąż test!Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Niemożliwe, żebyś to przeszedł - Trudne przetrwanie o dyniach!. Jak miał na imię Nemeczek?. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Akcja książki rozgrywa się pod koniec XIX w. w Budapeszcie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy postanawiają walczyć o plac 4.Nocna wyprawa na wyspę Czerwonoskórzych w ogrodzie botanicznym.. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Czonakosz gwizdnął więc, a kiedy koledzy podeszli bliżej i .Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Zapraszamy do rozwiązywania!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.Równie ważną wartością w życiu chłopców z Placu Broni była przyjaźń i lojalność wobec siebie, a przede wszystkim wobec swego dowódcy, Janosza Boki.. - Kolejność wykonywania działań do 1000 // odp.To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 9 odpowiedzi na pytanie: Jakie mogą być tematy na wypracowanie z lektury Szatan z siódmej klasy?Należy do obozu chłopców z Placu Broni, jest spośród wszystkich najmłodszy i od zawsze był popychadłem.Ernest Nemeczek to bohater powieści Molwaera ..

Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.

d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Bolesław Prus; .. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniRozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. 2011-02-27 16:37:08Sprawdzian znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" 1. d) Nemeczek.Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Odpowiedz na pytania ,,tak" lub ,,nie", a ja po.. Na podstawie Twoich ŻYCIOWYCH wyborów, opiszemy.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Lepsza Akademia Pana Kleksa.. Oceń, które stwierdzenia są prawdziwe, a które fałszywe.. którzy chcą walczyć o miejsce do zabawy.. Jak miał na imię Boka?. Sprawdź się!. Najlepsi w tym miesiącu universal_soldier 251 pkt.. Popularne quizy w tym tygodniu: .. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. .Wyprawa do ogrodu botanicznego.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. cirrus .Udostępnij.. wiedza o lekturze.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z Placu Broni Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.Przydatność 65% Recenzja lektury "Chłopcy z Placu Broni" "Chłopcy z Placu Broni" To powieść dla młodzieży, napisana przez Ferenca Molnara.. Prawdziwy przyjaciel?. Polecam jeśli nie czytałeś przeczytać Akademie Pana Kleksa.. Chłopcy z Placu Broni .. Potrzebujesz pomocy?. Ale ta lektura to 2 moja ulubiona..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt