Uzupełnij dialog zwrotami z ramki klasa 5
Włącz nagranie według wskazówek powyżej i powtarzaj słówka na głos.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi ; D WAŻNE ?. Przetłumacz zwroty (zadanie 5 niebieska ramka) i zapisz do zeszytu.. Wyszukiwanie w słowniku wyrazów związanych z określoną reguła ortograficzną, np. „h", 'rz".. Następnie uzupełnij podane zwroty wyrazami z ramki.. Znajdź wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń ze strony 73.. Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.. Zeszyt ćwiczeń str 29, zad.. 2013-05-19 12:03:57Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. J.angielski.. Uzupełnij zdania podanymi słówkami w zadaniu 1.. Dla chętnych uczniów: ćwiczenie 4 na stronie 67.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Znasz odpowiedź na pytanie: Uzupełnij dialog zwrotami z ramki .. Kilkuminutowe ćwiczenia z wyszukiwaniem podanych przez nauczyciela wyrazów związanych z tematem lekcji.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zapisz dialog do zeszytu .. Podpisz obrazki używając zwrotów z niebieskiej ramki.. zadnie 6 - napisz notatkę według punktów, przeczytaj ją na lekcji online.. Klasa: I liceum.. Wybierz jeden z biletów ( ćwiczenie 5) i zaproś kolegę na to wydarzenie.. Klasa: I liceum.. zadanie 2 - wykonaj tabelkę w zeszycie i uzupełnij odpowiednimi zwrotami z niebieskiej ramki..

Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.

Pogrupuj wyrazy z ramki, przepisując je we właściwe miejsca w tabeli.. Ramka xD : how much,How much,How many,Is there any, Are there any .Zadanie: uzupełnij dialog wstawiając wyrazy z ramki wyrazy w Rozwiązanie: a lot of more expensive easier than africa somewhere more adventurous i want to go somewhere Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki 2014-12-03 17:39:41 Uzupełnij dialog słowami z ramki .. Pamiętaj o zastosowaniu czasu Past simple.Dialog pisany lepiej się prezentuje po przycięciu i zredagowaniu go.. Czytelnik nie życzy sobie naturalnej mowy, chce mowę, która nakręca fabułę, która jest do czegoś potrzebna.. Strona 21.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.piesio:3.. klasa: 5 szkoły podstawowej.. Skoncentrujemy .1.. Wpisz do zeszytu słówka z ramki w ćwiczeniu 3/81 a następnie dopisz ich tłumaczenia, korzystając ze słowniczka na str. 89.. 4. strona 59 w podręczniku: proszę przeczytać na głos słówka w niebieskiej ramce a następnie przepisać je i przetłumaczyć.. Każdy zwrot ma pasować do odpowiedniego zdjęcia na str. 80..

... Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.

Zapisz zdania w zeszycie.5.. Dziś dalej mówimy o tym, czego nie robiliśmy nigdy w życiu, na rozgrzewkę mieliście napisać jedno takie zdanie; posłuchaliśmy dialogu i waszym zadaniem było odpowiedzieć na pytania w zadaniu 5 na str 98zadnie 1 - przeczytaj dialog i wysłuchaj nagrania.. Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.. 6.W ćwiczeniu 2 masz za zadanie uzupełnić dialog czasownikami z ramki w czasie Past simple ( czasowniki w ramce są w formie podstawowej).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Drogi uczniu!. Zeszyt ćwiczeń .W ćwiczeniu 2 masz za zadanie uzupełnić dialog czasownikami z ramki w czasie Past simple ( czasowniki w ramce są w formie podstawowej ).. Zrób ćwiczenia 1,2 ( zeszyt ćwiczeń strona 71) 19.05.2020.. Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.. Po tej lekcji będziesz znał rodzaje muzyki i będziesz umiał opowiedzieć o swojej ulubionej muzyce.. 1Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Workbook.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pamiętaj o zastosowaniu czasu Past simple.5..

daje najjjUzupełnij dialogi zwrotami z ramki.

2013-01-13 09:18:28 Uzupełnij rozmowę ,używając wyrazów z ramki : cup, course,much,ready,here,I'd, Anything.. Informacje.. 4.Przesyłacie do mnie ilość punktów z zadania 3 i oraz 5 pytań z zadania 4.. Kliknij i odpowiedz.2.. Podczas tłumaczenia skorzystaj ze słowniczka na stronie 89 lesson 6.5 .. Uzupełnij dialog słowami z nawiasu.. DLA CHĘTNYCH:5.. Dla chętnych uczniów: ćwiczenie 4 na stronie 67.. Ćwiczenia w wyszukiwaniu w słowniku nazw własnych z pisownią „h" b ądź inną literą.. 2011-04-18 21:16:36 Uzupełnij dialog zdaniami z ramki .. Uzupełnić luki w dialogu z zadania 3 oraz dopasować zwroty do obrazków w zadaniu 4.. Polega ono na napisaniu dialogu na podstawie ilustracji.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 1Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.. 2011-05-15 13:35:46 Uzupełnij dialogi zwrotami z ramki angielskie pomocy?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. uzupełnij luki z zadania 4 do zeszytu.. Polega ono na napisaniu dialogu na podstawie ilustracji.. 5/81.,,Między nami" klasa 5 Zad.5 a) str. 50 Uzupełnij zdania rzeczownikami wybranymi z ramki.. Dziś będziemy powtarzać wiadomości poznane w klasie 5..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt